کد خبر : 278642
انتشار : ۱۴۰۲/۱۰/۲۰ - 12:02
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

فرماندار کاشان:

۲۱۲ مصوبه ستاد تسهیل کاشان در سال گذشته در حوزه صنعت محقق شده است

فرماندار کاشان گفت: ۲۱۲ مصوبه ستاد تسهیل کاشان در سال گذشته در حوزه صنعت محقق شده است.

۲۱۲ مصوبه ستاد تسهیل کاشان در سال گذشته در حوزه صنعت محقق شده است

به گزارش سایت خبری مدارا؛ محمدشریف زارعی با اشاره به اینکه دولت سیزدهم تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات صنعتگران انجام می‌دهد، اظهار داشت: کارگروه رفع موانع تولید در شهرستان به منظور رفع مشکلات فعالین اقتصادی جلسات آن تشکیل می‌شود.

به نوشته مهر؛ وی با اشاره به اینکه در سال گذشته در این کارگروه ۲۵۰ مصوبه داشته ایم، ابراز داشت: از این تعداد ۲۱۲ مصوبه یعنی حدود ۸۵ درصد در بخش صنعت محقق شده است.

فرماندار کاشان با اشاره به اینکه رفع موانع تولید کمک به رونق تولید در کشور می‌شود، تصریح کرد: افتتاح کارخانه‌های جدید و یا فازهای توسعه خود دلیلی بر این است به طوریکه برای مثال با افتتاح فاز توسعه شرکت آلیاژگستر هامون برای حدود ۲۰۰ نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم اشتغال ایجاد شده است.

وی با اشاره به سختی‌های کار تولید خاطرنشان کرد: فعالین بخش‌های مختلف صنعتی و تولیدی در واقع فعالیت جهادی می‌کنند که باید قدر آنها را دانست.

زارعی با اشاره به برخی از مشکلات در برهه‌ای از زمان گفت: راهبرد اصلی کشور در حال حاضر کاهش ضعف‌های اقتصادی است و بر این مبنا دوست توجه ویژه ای به صنعت و تولید دارد.

وی با اشاره به برخی از چالش‌ها در حوزه‌های مختلف اقتصادی همانند تورم افزود: هدف اصلی دولتمردان کاهش این چالش‌ها است تا بخش تولید کشور با نظم و انظباط روبرو شود.

اخبار مرتبط:
زمان فروش بلیت‌ دیدار سپاهان و ذوب‌آهن مشخص شد
زمان فروش بلیت‌ دیدار سپاهان و ذوب‌آهن مشخص شد

زمان فروش بلیت دیدار سپاهان و ذوب آهن به عنوان دیدار معوقه هفته هفدهم لیگ برتر اعلام شد.

هواشناسی اصفهان درباره احتمال وقوع سیلاب هشدار زرد صادر کرد
هواشناسی اصفهان درباره احتمال وقوع سیلاب هشدار زرد صادر کرد

اداره کل هواشناسی اصفهان درباره شرایط ناپایدار جوی، تندباد و احتمال وقوع سیلاب در مناطق مختلف استان از دوشنبه شب تا اوایل چهارشنبه هفته جاری هشدار زرد صادر کرد.

رفع تصرف اراضی ملی استان اصفهان به ارزش ۳۴۰۰ میلیارد تومان
رفع تصرف اراضی ملی استان اصفهان به ارزش ۳۴۰۰ میلیارد تومان

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان از رفع تصرف ۲۶۸ هکتار اراضی ملی و دولتی استان اصفهان در گستره ۱۱۵ شهر این استان به ارزش بیش از ۳ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان خبر داد.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است