کد خبر : 278629
انتشار : ۱۴۰۲/۱۰/۲۰ - 12:59
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

ایجاد کانون خادمیاری در اداره کل انتقال خون اصفهان

مسؤول کمیته سلامت آستان قدس اصفهان از ایجاد کانون خادمیاران در اداره کل انتقال خون اصفهان خبر داد.

ایجاد کانون خادمیاری در اداره کل انتقال خون اصفهان

به گزارش سایت خبری مدارا؛ وحید گوهریان، مسؤول کمیته سلامت آستان قدس استان اصفهان در جلسه‌ای با حضور خادمیاران عرصه سلامت آستان قدس رضوی و مدیرکل انتقال خون اصفهان در خصوص فعالیت‌های خادمیاران عرصه سلامت اظهار داشت: باید برای استفاده از ظرفیت‌های موجود، کانون خادمیاری در اداره کل انتقال خون استان اصفهان ایجاد شود تا بتوان از ظرفیت خادمیاران عرصه سلامت استان در راستای پوشش کمبودهای اداره کل انتقال خون بخصوص در زمینه نیروی انسانی و به ویژه در زمان‌های بحران استفاده کرد.

وی آموزش به خادمیاران استان اصفهان به خصوص آموزش به بانوان برای موضوع اهدای خون را مورد تاکید قرار داد.

به نوشته فارس؛ گوهریان بر جذب جوانان و فرهنگ‌سازی اهدای خون تاکید کرد و گفت: در این زمینه نیز می‌توان از میزهای خدمت به ویژه در مراکز دانشگاهی و اعزام تیم‌های سیار اهدای خون استفاده شایانی کرد.

مسؤول کمیته سلامت آستان قدس استان اصفهان با اشاره به امکان استفاده از ظرفیت ۱۰ هزار نفر عضو کانون‌های تخصصی، شهرستانی، محله‌ای آستان قدس برای بسترسازی مناسب برای توسعه اهدای خون، عنوان کرد: ایجاد ارتباط معنادار با این افراد برای دعوت به امر خداپسندانه اهدای خون مهم است.

کیان دهراب پور، مدیرکل انتقال خون استان اصفهان در این نشست با تشکر از حضور خادمیاران عرصه سلامت در اداره کل انتقال خون از ایجاد کانون خادمیاری آستان قدس در این اداره کل برای اولین بار استقبال کرد و گفت: امیدواریم با ایجاد این کانون و با همکاری هر چه بیشتر بین عرصه سلامت آستان قدس رضوی اصفهان و اداره کل انتقال خون اصفهان شاهد خدمت‌رسانی هر چه بهتر و بیشتر باشیم.

لازم به ذکر است حدود ۳۰۰ نفر از پزشکان و پرستاران عضو کمیته تخصصی آستان قدس رضوی اصفهان هستند.

اخبار مرتبط:
رفع تصرف اراضی ملی استان اصفهان به ارزش ۳۴۰۰ میلیارد تومان
رفع تصرف اراضی ملی استان اصفهان به ارزش ۳۴۰۰ میلیارد تومان

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان از رفع تصرف ۲۶۸ هکتار اراضی ملی و دولتی استان اصفهان در گستره ۱۱۵ شهر این استان به ارزش بیش از ۳ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان خبر داد.

اصفهان رتبه پنجم کشور در جذب گردشگر نوروزی
اصفهان رتبه پنجم کشور در جذب گردشگر نوروزی

مسوول کمیته آمار و ارزیابی عملکرد ستاد خدمات سفر شهر اصفهان با اشاره به رضایتمندی گردشگران از سفر به اصفهان گفت: اصفهان در زمینه سفر و جذب مسافر (تعداد مسافران) رتبه پنجم را در کشور به خود اختصاص داد.

۲ شهر و ۱۹ روستای خوانسار از آب شرب پایدار بهره‌مند می‌شوند
۲ شهر و ۱۹ روستای خوانسار از آب شرب پایدار بهره‌مند می‌شوند

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: بهره‌برداری از فاز اول طرح توسعه ای تصفیه خانه آب خوانسار، آب شرب ۲ شهر و ۱۹ روستا در این شهرستان را به صورت پایدار تأمین می‌کند.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است