کد خبر : 278414
انتشار : ۱۴۰۲/۱۰/۱۸ - 20:52
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

تبیین نقش شهرداران در برگزاری و مشارکت همگانی در انتخابات

معاون استاندار اصفهان در گردهمایی شهرداران استان، اهمیت حضور باشکوه و مشارکت همگانی در انتخابات را تشریح و تبیین کرد.

تبیین نقش شهرداران در برگزاری و مشارکت همگانی در انتخابات

به گزارش سایت خبری مدارا؛ محمدرضا جان‌نثاری، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان در گردهمایی شهرداران استان، گفت: انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری در سال‌جاری، بزرگترین واقعه سیاسی، امنیتی و اجتماعیِ پیش‌روی ملت است که در یازدهم اسفندماه برگزار خواهد شد.

به نوشته فارس؛ وی ادامه داد: این انتخابات نیز مانند سایر دوره‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است اما شرایط فعلی وضعیت را نسبت به دوره‌های گذشته انتخابات متمایز می‌کند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان عنوان کرد: مقام معظم رهبری در سخنرانی‌های اخیر خود به اهمیت موضوع انتخابات پیش‌رو پرداخته‌اند.

وی ادامه داد: مخاطب سخنان مقام معظم رهبری همه آحاد ملت و به صورت خاص کارگزاران نظام جمهوری اسلامی و افرادی هستند که قدرت نفوذ دارند.

جان‌نثاری گفت: طبق بیانات حضرت امام خمینی (ره) حفظ نظام از اوجب واجبات است؛ حال شهرداران بعنوان کارگزاران نظام اسلامی بایستی توجه ویژه‌ای به این مهم داشته باشند و تمام قد برای برگزاری و مشارکت همگانی در انتخابات تلاش کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان با اشاره به تأثیر برگزاری انتخابات باشکوه در اسفندماه، اظهار کرد: انتخابات پیش‌رو نخستین انتخابات پس از اغتشاشات و توطئه براندازی سال گذشته است از طرفی درگیر جنگ تن به تن با دشمن هستیم، در این شرایط نشان دادن حضور باشکوه مردم در انتخابات بعنوان مؤلفه قدرت نظام جمهوری اسلامی، ضروری است.

جان‌نثاری تأکید کرد: حضور مردم در امور مختلف کشور مؤلفه قدرت نظام جمهوری اسلامی است، در این شرایط بایستی حضور باشکوه مردم را به جهانیان نشان دهیم تا دشمن مأیوس شود.

وی متذکر شد: پشتیبانی و حمایت از اجرای انتخابات با همکاری شوراهای اسلامی شهر و روستا و شهرداران رقم خواهد خورد لذا ضروری است شهرداران مساعدت لازم را در برگزاری انتخابات داشته باشند.

اخبار مرتبط:
اصفهان میزبان اجلاس اتاق‌های بازرگانی عضو «ACD» آسیاست
اصفهان میزبان اجلاس اتاق‌های بازرگانی عضو «ACD» آسیاست

رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان گفت: این کلانشهر میزبان برگزاری اجلاس اتاق‌های بازرگانی کشورهای عضو مجمع گفت‌وگوی همکاری آسیا(ACD) است.

‌۳ اصفهانی به اردوی تیم ملی دو و میدانی دعوت شدند
‌۳ اصفهانی به اردوی تیم ملی دو و میدانی دعوت شدند

سه نفر از اصفهان به اردوی تیم ملی دو و میدانی دعوت شدند.

صادرات گیاهان دارویی اصفهان به ۱۱ میلیون دلار رسید
صادرات گیاهان دارویی اصفهان به ۱۱ میلیون دلار رسید

مدیر امور باغبانی سازمان جهاد کشاورزی اصفهان گفت: ارزش صادرات انواع گیاهان دارویی از این استان به خارج از کشور در سال گذشته حدود ۱۱ میلیون دلار بود که نسبت به سال ۱۴۰۱ افزایش یافته است.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است