کد خبر : 278286
انتشار : ۱۴۰۲/۱۰/۱۸ - 08:59
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

کشف ۱۰۴ تن شیرخشک تاریخ گذشته در شاهین‌شهر

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان از کشف 104 تُن شیرخشک صنعتی تاریخ گذشته که در انبار یکی از شرکت‌های تولیدی در شهرک صنعتی شهرستان شاهین شهر دپو شده بود خبر داد.

کشف ۱۰۴ تن شیرخشک تاریخ گذشته در شاهین‌شهر

به گزارش سایت خبری مدارا؛ سردار محمدرضا هاشمی فر، جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان اظهار کرد: ماموران پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان با اشرافیت اطلاعاتی خود مطلع شدند یک شرکت تولیدی واقع در شهرک صنعتی مورچه خورت شهرستان شاهین‌شهر و میمه بدون داشتن مجوزهای قانونی اقدام به تولید شیرخشک‌های انسانی و دامی می‌کند.

به نوشته فارس؛ وی افزود: ماموران پس از جمع‌آوری اطلاعات لازم در هماهنگی با مرجع قضائی به همراه نمایندگان اداره صنعت معدن و تجارت، اداره جهاد کشاورزی، شبکه بهداشت در محل حضور یافته و از بخش‌های مختلف شرکت مذکور بازدید بعمل آوردند.

هاشمی‌فر گفت: در بازرسی از انبار این شرکت ۴ هزار و ۱۶۰ کیسه ۲۵ کیلوگرمی به وزن ۱۰۴ تُن شیرخشک بدون چرب مصرف صنعتی که یک سال از تاریخ انقضای آنها گذشته بود، کشف شدند که ارزش ریالی آنها توسط کارشناسان حاضر در محل ۱۵۶ میلیارد ریال اعلام شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه کالاهای مکشوفه مشمول ماده ۶ مکرر ۲ قانون اصلاحیه مبارزه با قاچاق کالا و ارز مصوبه ۱۴۰۰ است، بیان کرد: کالاها توقیف و پرونده این تخلف برای انجام اقدامات و رسیدگی قانونی به مرجع قضائی ارسال شد.

اخبار مرتبط:
رفع تصرف اراضی ملی استان اصفهان به ارزش ۳۴۰۰ میلیارد تومان
رفع تصرف اراضی ملی استان اصفهان به ارزش ۳۴۰۰ میلیارد تومان

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان از رفع تصرف ۲۶۸ هکتار اراضی ملی و دولتی استان اصفهان در گستره ۱۱۵ شهر این استان به ارزش بیش از ۳ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان خبر داد.

اصفهان رتبه پنجم کشور در جذب گردشگر نوروزی
اصفهان رتبه پنجم کشور در جذب گردشگر نوروزی

مسوول کمیته آمار و ارزیابی عملکرد ستاد خدمات سفر شهر اصفهان با اشاره به رضایتمندی گردشگران از سفر به اصفهان گفت: اصفهان در زمینه سفر و جذب مسافر (تعداد مسافران) رتبه پنجم را در کشور به خود اختصاص داد.

۲ شهر و ۱۹ روستای خوانسار از آب شرب پایدار بهره‌مند می‌شوند
۲ شهر و ۱۹ روستای خوانسار از آب شرب پایدار بهره‌مند می‌شوند

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: بهره‌برداری از فاز اول طرح توسعه ای تصفیه خانه آب خوانسار، آب شرب ۲ شهر و ۱۹ روستا در این شهرستان را به صورت پایدار تأمین می‌کند.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است