کد خبر : 278010
انتشار : ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ - 14:15
دسته‌بندی : پیشنهاد سردبیر، سیاسی
چاپ

علیرضابیگی: دلیل ردصلاحیتم را اقدام علیه امنیت ملی اعلام کردند

نماینده تبریز در مجلس، درباره رد صلاحیتش از سوی هیات‌های نظارت گفت: موضوعی که برای من از سوی هیأت‌های اجرایی عنوان شد این بود که شما محکومیت اقدام علیه امنیت ملی دارید لذا شما رد صلاحیت می‌شوید.

علیرضابیگی: دلیل ردصلاحیتم را اقدام علیه امنیت ملی اعلام کردند

به گزارش سایت خبری مدارا: ایلنا نوشت: احمد علیرضابیگی نماینده تبریز در مجلس، درباره رد صلاحیتش از سوی هیات‌های نظارت گفت: موضوعی که برای من از سوی هیأت‌های اجرایی عنوان شد این بود که شما محکومیت اقدام علیه امنیت ملی دارید لذا شما رد صلاحیت می‌شوید.

بخش هایی از گفت و گوی علیرضابیگی را در ادامه می خوانید:

  • من اعتراض کردم که محکومیت ندارم و تنها چیزی که وجود دارد محکومیت بابت شکایت آقای فاطمی‌امین است که آن هم قطعیت پیدا نکرده است، لذا من چون گواهی فقدان سوءپیشینه کیفری ارائه کرده بودم گفتم که رأی صادر شده، رأی درستی نیست. درحال حاضر هیأت نظارت استانی از آن موضوع صرف‌نظر کرده و ۲ بند عدم التزام به قانون اساسی و جمهوری اسلامی را برای من مطرح کرده‌اند.
  • برای کسی با سابقه من که از ۱۴ سالگی اسلحه به دست گرفتم و در کوه و کمر جنگیده‌ام، در شرایط سخت دفاع مقدس حضور داشتم و ۴۰ درصد جانبازم و جزو مقامات نیروی مسلح کشور و معاون نیروی انتظامی بوده‌ام، در ۵ استان سمت فرماندهی داشتم و ۶ سال استاندار آذربایجان شرقی و ۲ دوره نماینده مجلس بوده‌ام، یک چنین نسبت‌هایی حتما، نسبت‌های ناروایی است.
  • من ۶۱ سال دارم و از همه حواشی روزگار محفوظ بوده‌ام  من ۲ دوره نماینده مجلس بوده‌ام و از فیلتر‌های مشخص عبور کرده‌ام اینکه امروز چنین نسبتی به من داده شود حتما یک نسبت ناروایی است.
  • خداوند سبحان را شاهد می‌گیرم هیچ طمعی به مسئولیت نمایندگی ندارم. هیچ کیسه‌ای ندوخته‌ام و هیچ انتظار و طلبکاری هم ندارم صرفا به جهت این‌که به خواست مردم خودم در تبریز، اسکو و آذر شهر پاسخ داده باشم، پا در این میدان گذاشتم.
  • احساس من این است با این روش‌ها نمی‌توان آن شور و شوق مردم برای حضور در صحنه انتخابات که مطالبه مقام معظم رهبری است را فراهم کنیم و شاهد باشیم، کسانی که چنین روندی را انتخاب کرده‌اند رو در روی فرمایشات و خواسته‌های مقام معظم رهبری قرار گرفته‌اند.
اخبار مرتبط:
روزنامه دولت: عملکرد روحانی در شورایعالی امنیت ملی افتضاح بود؛ عملکرد رئیسی عالی است
روزنامه دولت: عملکرد روحانی در شورایعالی امنیت ملی افتضاح بود؛ عملکرد رئیسی عالی است

روزنامه ایران با تعریف و تمجید از عملکرد رئیسی در شورای عالی امنیت ملی به حسن روحانی حمله کرده است!

فضائلی: در حوزه حجاب کار‌های بی‌قاعده نباید صورت بگیرد
فضائلی: در حوزه حجاب کار‌های بی‌قاعده نباید صورت بگیرد

عضو دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب گفت: به تازگی برخی مسؤولان به دلیل کار‌های بی‌قاعده در حوزه حجاب تذکر دریافت کرده‌اند.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است