کد خبر : 277941
انتشار : ۱۴۰۲/۱۰/۱۵ - 22:20
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

حادثه تروریستی کرمان نشانه عداوت دشمنان از سردار سلیمانی است

امام جمعه شهرضا گفت: انتخاب گلزار شهدای کرمان برای این حادثه تروریستی نشانه بغض و عداوت دشمنان از شهید سلیمانی است، چرا که منطقه را از حیث داعش و صهیونیست و آمریکا پاک کرد.

حادثه تروریستی کرمان نشانه عداوت دشمنان از سردار سلیمانی است

به گزارش سایت خبری مدارا؛ حجت‌الاسلام سید نعمت‌الله صالح، امام جمعه شهرضا ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان با بیان اینکه دشمنان برای تسلط پیدا کردن بر مردم سنگرهای عفاف، حجاب و حیا را شکستند، اظهار داشت: ۱۷ دی ماه سال ۱۳۱۴ یک تاریخ ننگین برای رضاخان و خانواده او رقم خورد.

به نوشته فارس؛ وی با تسلیت و محکوم کردن حادثه تروریستی کرمان گفت: دشمنان قسم خورده ما دست به جنایتی زدند که روی جنایتکاران تاریخ را سفید کردند.

صالح افزود: اگر چه داعش ۳۰ ساعت پس از این حادثه مسؤولیت آن را قبول کرد اما داعش عامل آمریکا است، در حال حاضر داعش نیرو و عامل صهیونیست، آمریکا و انگلیس است لذا خیانتکار اصلی در این قضیه آمریکا است.

امام جمعه شهرضا ادامه داد: زمانی که داعش در سوریه بود مجروحان داعش را برای معالجه به اسرائیل می‌بردند و آمریکا، صهیونیست، انگلیس و داعش یک جبهه متحد هستند.

وی تصریح کرد: انتخاب گلزار شهدای کرمان برای این حادثه تروریستی نشانه بغض و عداوت دشمنان از شهید سلیمانی است، چرا که منطقه را از حیث داعش و صهیونیست و آمریکا پاک کرد.

صالح با بیان اینکه اگر امروز رژیم صهیونیستی شکست خورده است به دلیل آن است که گروه فلسطینی حماس آن را زمین گیر کرده است، عنوان کرد: رژیم صهیونیستی مردم غزه را می‌کشد و این نهایت عجز و شکست او است.

امام جمعه شهرضا با اشاره به نقش سردار سلیمانی در منطقه گفت: اگر امروز صهیونیست شکست می‌خورد اثرات وجود سردار سلیمانی در منطقه است که مقاومت را سرپا و مردم یمن را تربیت کرد بنابراین از مزار شهید سیمانی هم انتقام می‌گیرند.

وی تصریح کرد: یکی از اهداف این حادثه تروریستی آن است که به مردم دنیا و ملت ایران القا کنند که اقتدار جمهوری اسلامی قابل شکست است در حالی که صددرصد اشتباه کردند اگر ایران با شهادت مردم و جوانانش بخواهد شکست بخورد باید همان دهه اول انقلاب شکست می‌خورد.

صالح اضافه کرد: امنیتی کردن فضای جامعه یکی دیگر از اهداف دشمنان است تا آرامش و شور مردم گرفته شود و فضای جامعه به فضای رعب و وحشت تبدیل شود چرا که دشمن در سالگرد اغتشاشات سال گذشته ناامید شد.

امام جمعه شهرضا با تأکید بر اینکه مردم در همه صحنه‌ها حضور پیدا می‌کنند و با این شهادت‌ها هیچ وقت از انقلاب و نظام شان دلسرد نخواهند شد، گفت: وظیفه داریم در مقابل توطئه‌های دشمن وحدت و همدلی را حفظ کنیم چرا که دشمن از وحدت مردم می‌ترسد.

وی با بیان اینکه در آستانه انتخابات نیاز به همدلی و وحدت داریم و انتخابات مظهر وحدت ملی یک کشور است، افزود: نباید انتخابات سبب تفرقه و اختلاف بین مردم شود، داوطلبان باید نیت‌شان برای خدا و خدمت به مردم باشد.

صالح تصریح کرد: مردم به هیچ وجه اجازه ندهند کسانی بخواهند در این شهر تفرقه و اختلاف ایجاد کنند و اگر کسانی به بهانه‌های مختلف با ایجاد تفرقه و اختلاف به نفع خودشان بهره‌برداری کنند مطمئن باشند عاقبت خوبی ندارند.

امام جمعه شهرضا با انتقاد از اینکه در آستانه انتخابات مسائلی را می بینیم که قابل توجیه نیست و در سطح کشور هم اجرا می‌شود، خاطرنشان کرد: ۵۰ روز قبل از انتخابات قیمت اینترنت بالا می‌رود و قیمت گاز برای کسبه یک دفعه افزایش پیدا می‌کند.

اخبار مرتبط:
اصفهان میزبان اجلاس اتاق‌های بازرگانی عضو «ACD» آسیاست
اصفهان میزبان اجلاس اتاق‌های بازرگانی عضو «ACD» آسیاست

رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان گفت: این کلانشهر میزبان برگزاری اجلاس اتاق‌های بازرگانی کشورهای عضو مجمع گفت‌وگوی همکاری آسیا(ACD) است.

‌۳ اصفهانی به اردوی تیم ملی دو و میدانی دعوت شدند
‌۳ اصفهانی به اردوی تیم ملی دو و میدانی دعوت شدند

سه نفر از اصفهان به اردوی تیم ملی دو و میدانی دعوت شدند.

صادرات گیاهان دارویی اصفهان به ۱۱ میلیون دلار رسید
صادرات گیاهان دارویی اصفهان به ۱۱ میلیون دلار رسید

مدیر امور باغبانی سازمان جهاد کشاورزی اصفهان گفت: ارزش صادرات انواع گیاهان دارویی از این استان به خارج از کشور در سال گذشته حدود ۱۱ میلیون دلار بود که نسبت به سال ۱۴۰۱ افزایش یافته است.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است