کد خبر : 277315
انتشار : ۱۴۰۲/۱۰/۱۱ - 13:27
دسته‌بندی : اجتماعی
چاپ

روزنامه اطلاعات: دلیل آلودگی هوا، سوء مدیریت و بیچارگی مسئولان است

اطلاعات نوشت: فرض بر اینکه مازوتی هم نسوزاندیم پس مشکل را جای دیگری جویا می شویم، کیفیت پایین حامل های انرژی، فرسودگی وسایل نقلیه عمومی و همینطور کیفیت پایین خودروهای تولید داخل و اقبال کم مردم برای استفاده از حمل ونقل عمومی به دلیل ضعف درارائه خدمات کافی وبهنگام  ؛ بازهم موضوع برمی گردد به سوء مدیریت و بیچارگی در تصمیم گیری و اقدام قبل از بزنگاه بحران.

روزنامه اطلاعات: دلیل آلودگی هوا، سوء مدیریت و بیچارگی مسئولان است

به گزارش سایت خبری مدارا؛ روزنامه اطلاعات نوشت: رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست اعلام می‌کند مشکل آلودگی تهران تا ۱۰ سال آینده کاملا رفع می‌شود!ادعای بزرگی است  و پذیرش آن بسیار سخت؛ از ظواهر امر هم چنین برمی‌آید که تا آن روز، جان و نفس شهروندان بر دوش باد است و ما دست به دعا که فلان سامانه اقلیمی نظری هم به ما داشته باشد  و از آسمان شهر عبور کند تا بلکه هم نفسی هر چند کوتاه تازه کنیم. فرض بر اینکه مازوتی هم نسوزاندیم پس مشکل را جای دیگری جویا می شویم، کیفیت پایین حامل های انرژی، فرسودگی وسایل نقلیه عمومی و همینطور کیفیت پایین خودروهای تولید داخل و اقبال کم مردم برای استفاده از حمل ونقل عمومی به دلیل ضعف درارائه خدمات کافی وبهنگام  ؛ بازهم موضوع برمی گردد به سوء مدیریت و بیچارگی در تصمیم گیری و اقدام قبل از بزنگاه بحران. سالهاست راه چاره تعطیلی مدارس شده است  و درخواست از مردم برای ماندن در خانه و چشم انتظار  باد و باران.

این روزنامه افزوده است: جالب است که بی شمار الگو و اطلاعات داریم از کشورها  یی که خیلی وقت است بر این بحران غلبه کرده اند. پس نسخه تجویز شده را داریم و در جراید و مقاله ها خوانده ایم و توصیف این موفقیت ها را شنیده ایم.  آلاینده در سراسر کره خاکی آلاینده است و ساخته دست فعالیتهای بشرو این در شرایطی است که مدل ها و دستاوردهای خروجی از دانشگاه های کشور  را هم برای غلبه بر این معضل فراموش کرده ایم وتحت چنین شرایطی   بااظهارات عجیب  رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست   مواجهیم که اعلام می کند  مشکل آلودگی تهران تا ۱۰ سال آینده کاملا رفع می شود!ادعای بزرگی است  وپذیرش آن بسیار سخت ؛ ازظواهر امرهم چنین برمی اید که تا آن روز، جان و نفس شهروندان بر دوش باد است و ما دست به دعا و چشم به پایگا های اینترنتی هواشناسی که فلان سامانه اقلیمی نظری هم به ما داشته باشد  و از آسمان شهر عبور کند تا بلکه هم نفسی هر چند کوتاه تازه کنیم و البته از مناظر طبیعی شهرمان لذت ببریم؛ابتدایی ترین حق و حقوقی که هر شهرندی باید داشته باشد.
اخبار مرتبط:
عبدالله مومنی به مرخصی آمد
عبدالله مومنی به مرخصی آمد

عبدالله مومنی، به دلیل روند بیماری و درمان همسرش به مرخصی کوتاه مدت اعزام شد.

دادستانی تهران یاشار سلطانی را احضار کرد
دادستانی تهران یاشار سلطانی را احضار کرد

دادستانی تهران اعلام کرد: بعد از انتشار مطالب کذب در خصوص قیمت ارز در کانال تلگرامی «اسکان نیوز» که میتوانست موجب نگرانی مردم و تضییع حقوق عامه شود، دادستانی تهران صاحب این کانال تلگرامی را احضار و برای وی پرونده قضایی تشکیل شد.

پنجشنبه‌ها تعطیل شد
پنجشنبه‌ها تعطیل شد

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس از افزایش تعطیلات رسمی هفتگی به ۲ روز و کاهش ۴ ساعته کار کارکنان با تصویب این کمیسیون خبر داد.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است