کد خبر : 275612
انتشار : ۱۴۰۲/۰۹/۲۹ - 23:30
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

بازدید از بنا برای صدور پروانه ساخت به دفاتر پیشخوان اصفهان واگذار شد

قائم مقام شهرسازی الکترونیک شهرداری اصفهان گفت: در راستای تسریع در پاسخ‌دهی به شهروندان بازدید در فرآیند صدور پروانه احداث بنا از سیکل وظایف شهرداری خارج و به دفاتر منتخب پیشخوان واگذار شد.

بازدید از بنا برای صدور پروانه ساخت به دفاتر پیشخوان اصفهان واگذار شد

به گزارش سایت خبری مدارا؛ عباس افرادی، قائم مقام شهرسازی الکترونیک شهرداری اصفهان اظهار داشت: با توجه به اهتمام معاونت شهرسازی و معماری در راستای تسریع در پاسخ‌دهی به شهروندان و تکریم آنها بازدید فرآیند پروانه احداث بنا به دفاتر منتخب پیشخوان واگذار شد.

به نوشته فارس؛ وی با بیان اینکه کار بسیار بزرگی از طرف شهرداری به دفاتر پیشخوان سپرده می‌شود، خاطرنشان کرد: این بازدیدها که از سیکل وظایف شهرداری خارج می‌شود، اتفاق مهم و بزرگی است که باعث کوتاه تر شدن مدت انتظار زمان بازدید درخواست‌ها شده است.

افرادی تصریح کرد: اقداماتی که در سامانه انجام می‌شود برون‌سپاری را آسان‌تر می‌کند و این اقدام نوینی است که با مقاومت زیادی روبه‌رو است، اما مصمم هستیم که به نحو احسن انجام شود.

قائم مقام شهرسازی الکترونیک شهرداری اصفهان با بیان اینکه در این فرآیند درخواست ثبت شده به جای ارجاع به کارشناس بازدید منطقه به کارشناسان بازدید دفاتر منتخب پیشخوان ارجاع داده می‌شود و ایشان از محل پلاک بازدید به عمل می‌آورند و نیازی به مراجعه حضوری شهروندان به شهرداری‌های مناطق نیست و شهروند می‌تواند با استفاده از امکانات قرار داده شده در سامانه هوشمند توسعه شهری اصنو، کارت گذربندی الکترونیکی و درخواست‌های ثبت شده خود را پیگیری و مشاهده کند.

وی گفت: در راستای واگذاری این خدمت به کارشناسان بازدید دفاتر پیشخوان، در چندین مرحله آموزش‌های لازم به صورت تئوری و کارگاهی به کارشناسان ارائه شده تا بتوانند به بهترین نحو ارائه خدمات داده و در تسریع و پاسخ‌دهی به ارباب رجوع کمک شایانی کند.

اخبار مرتبط:
چرا فلامینگوها پس از چند سال به تالاب گاوخونی بازگشتند؟
چرا فلامینگوها پس از چند سال به تالاب گاوخونی بازگشتند؟

معاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی اداره کل محیط زیست استان اصفهان گفت: مرطوب شدن بخشی از تالاب گاوخونی سبب شد تا فلامینگوها برخلاف سال‌های قبل به این تالاب بیایند.

یک سنگ قبر از دورۀ صفوی در کاشان کشف شد
یک سنگ قبر از دورۀ صفوی در کاشان کشف شد

مدیر پایگاه سیلک کاشان گفت: سنگ قبری از منطقه‌ای ثبت شده در ۳۰ کیلومتری غرب کاشان کشف شده که مربوط به دوران متاخر اسلامی و دورۀ صفویه است.

۸۳۷ مددجوی کمیته امداد استان اصفهان صاحب مسکن شدند
۸۳۷ مددجوی کمیته امداد استان اصفهان صاحب مسکن شدند

قائم مقام کمیته امداد استان اصفهان گفت: طبق سیاست‌های کمیته امداد کشور، برای ۳۳ هزار خانواده مددجویان امداد در کشور مسکن آماده و تکمیل شده که سهم استان اصفهان در این زمینه ۸۳۷ مسکن بوده است.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است