کد خبر : 275271
انتشار : ۱۴۰۲/۰۹/۲۸ - 09:11
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

برگ‌های پاییزی درختان چهارباغ اصفهان جمع آوری نمی‌شود

رئیس اداره هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری اصفهان از انتخاب تعدادی از خیابان‌های شهر از جمله چهارباغ خواجو برای جمع آوری نکردن برگ‌های زرد و خشک پاییزی خبر داد.

برگ‌های پاییزی درختان چهارباغ اصفهان جمع آوری نمی‌شود

به گزارش سایت خبری مدارا؛ رامین میرعسگری، رئیس اداره هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری اصفهان اظهار داشت: مدیریت شهری تصمیم دارد مانند هر سال برگ‌های خشک و زرد پاییزی در برخی از خیابان‌های شهر را جمع‌آوری نکند تا شاهد زیبایی‌های پاییز در شهر باشیم.

به نوشته فارس؛ وی ادامه داد: در خیابان چهارباغ خواجو درختان چنار فراوانی وجود دارد و به همین سبب این خیابان از گزینه‌های اصلی برای دست نخورده‌ باقی ماندن برگ‌های زرد پاییزی است.

میرعسگری گفت: در محور چهارباغ عباسی نیز برگ درختان جمع آوری نمی‌شود و علاوه بر این دو محور اصلی، در یک یا دو خیابان هر منطقه، برگ درختان در روزهایی که ریزش خوب است و چهره شهر را زیبا می‌کند تا یک روز جمع آوری نمی‌شود تا مردم از این زیبایی لذت ببرند و سپس نظافت خیابان‌های موردنظر انجام می‌شود.

رئیس اداره هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری اصفهان در خصوص سایر نقاط شهر نیز بیان کرد: اکیپ‌های خدمات شهری مانند همیشه نظافت شهر را انجام می‌دهند، البته دستگاه‌های نظافت مکانیزه به خاطر خیس بودن برگ‌ها و سطح معابر در نظافت به مشکل برمی‌خورند اما قطعاً تا ظهر باید نظافت شهر را تکمیل کنیم.

وی عنوان کرد: در شهر اصفهان چهار نقطه به عنوان سیلوی برگ وجود دارد، ضمن اینکه امسال ماشین‌های حمل برگ را از پسماند جدا کردیم، بنابراین برگی که تمیز باشد و زباله درون آن نباشد به سیلوها حمل، فراوری و تبدیل به خاک برگ می‌شود.

اخبار مرتبط:
تأکید استاندار اصفهان بر اجرای کامل مصوبات سفر رئیس جمهور شهید
تأکید استاندار اصفهان بر اجرای کامل مصوبات سفر رئیس جمهور شهید

مدیرکل دفتر فنی استانداری اصفهان گفت: استاندار اصفهان بر عزم جدی استان در راستای استفاده از ظرفیت‌های موجود برای تکمیل پروژه‌های نیمه تمام و اجرای کامل مصوبات سفر رئیس جمهور شهید به استان تاکید کرد.

تمامی مراکز اهدای خون استان اصفهان امروز چهارشنبه فعال هستند
تمامی مراکز اهدای خون استان اصفهان امروز چهارشنبه فعال هستند

مدیرکل انتقال خون اصفهان گفت: تمامی مراکز اهدای خون استان اصفهان امروز چهارشنبه دوم خرداد، در نوبت صبح طبق روال قبل فعال هستند.

پیکر شهید امیر سرتیپ محسن دریانوش در نجف‌آباد به خاک سپرده می‌شود
پیکر شهید امیر سرتیپ محسن دریانوش در نجف‌آباد به خاک سپرده می‌شود

پیکر شهید امیر سرتیپ محسن دریانوش در نجف‌آباد به خاک سپرده می‌شود.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است