کد خبر : 274463
انتشار : ۱۴۰۲/۰۹/۲۰ - 21:35
دسته‌بندی : سیاسی
چاپ

حجت‌الاسلام امیری‌فر: هرکجا پول باشد جبهه پایداری هم هست

عباس امیری فر، فعال سیاسی اصولگرا و از مسئولان دولت احمدی نژاد گفت: ارتباط آقای محصولی با احمدی نژاد و مشایی خیلی تنگاتنگ بود. طبق گفته‌ها در اردبیل به کار اقتصادی وارد شده بود. آن خانه آنچنانی که کنار سفارت عربستان دارد یا خانه‌ای که مقابل خانه آقای هدایتی دارد هم مورد توجه است.

حجت‌الاسلام امیری‌فر: هرکجا پول باشد جبهه پایداری هم هست

به گزارش سایت خبری مدارا؛ انتخاب نوشت: صادق محصولی، پدرخوانده پایداری‌ها بیش از آنکه بخاطر اقدامات سیاسی اش مورد توجه باشد بخاطر صفر‌های متعدد و زیاد ثروتش محل توجه بوده، اما او هیچگاه در مورد چگونگی کسب چنین ثروت افسانه‌ای صحبت نکرده است. ثروتی که بدون شک پشتوانه تحرکات سیاسی این سال‌های جبهه پایداری بوده است.

عباس امیری فر، فعال سیاسی اصولگرا و از مسئولان دولت احمدی نژاد، گفت: ارتباط آقای محصولی با احمدی نژاد و مشایی خیلی تنگاتنگ بود. طبق گفته‌ها در اردبیل به کار اقتصادی وارد شده بود. آن خانه آنچنانی که کنار سفارت عربستان دارد یا خانه‌ای که مقابل خانه آقای هدایتی دارد هم مورد توجه است.

وی افزود: پایداری‌چی‌ها زیر نظر محصولی هستند و همه کاره بودجه و امکانات و توان جبهه پایداری محصولی است. آقای فتاح و جلیلی هم به این دلیل در کنگره شان نیامدند. آدم‌های کوچکی پایداری را تشکیل دادند، آدم‌هایی مانند متقی فر و خضریان و دیگران که عددی نیستند و از اول هم در تیم مشایی بودند، و الان در تیم محصولی هستند، اما حنای آن‌ها رنگی ندارد.

امیری فر ادامه داد: من تعجب می‌کنم از شخصیتی مثل آقاتهرانی که یک شخصیت اخلاقی است با این‌ها کار می‌کند. این‌ها وجهه مردمی هم ندارند، اما مراکز اقتصادی در دستشان است.

وی درباره ثروت صادق محصولی اشاره کرد: هر کجا هلدینگ‌های اقتصادی باشد این‌ها دست دارند. هرکجا پول باشد جبهه پایداری مشغول است و وزارت رفاه، خانه امنشان است. از جمله رئیس تامین اجتماعی که با آن‌ها همراه است و عضو شورای مرکزی پایداری هم بوده اند.

این مقام سابق دولتی با طرح این پرسش ادامه داد: محصولی که یک آدم عادی بود چطور به خانه‌های چندصد میلیاردی رسیده است؟ آقای محصولی هم پاسخی به این مسائل نمی‌دهد وگرنه باید پاسخ دهد که این برج‌ها را از کجا آورده است؟ تعجب از پایداری است که ایشان را دبیرکل خود کرده است. مردم هم در این شرایط اقتصادی از آن‌ها خوششان نمی‌آید.

امیری فر درباره نقش محصولی در دولت احمدی نژاد گفت: آن زمان که ما در دفتر ریاست جمهوری بودیم ایشان معروف بود که وضعیت خوبی دارد و در میان نزدیکان احمدی نژاد و مشایی بود. از جهت مدیریت هم ضعیف بود و بدترین وزیرکشور تاریخ انقلاب اسلامی همین آقای محصولی بود که اگر آدم مدیری بود ماجرای ۸۸ به این شکل پیش نمی‌آمد. درست است که اصلاح طلبان پشت این کار بودند، اما بهانه شان عملکرد محصولی بود. اگر محصولی درست کار می‌کرد ۸۸ پیش نمی‌آمد.

اخبار مرتبط:
نقوی‌حسینی: شورای ائتلاف هیچکدام از آن  ۹۰ نفری را که گزینش کرده بود در لیست قرار نداد
نقوی‌حسینی: شورای ائتلاف هیچکدام از آن ۹۰ نفری را که گزینش کرده بود در لیست قرار نداد

نماینده ادوار مجلس گفت: مجموعه دیگری بیش از 2 هزار نفر را دعوت کرد، از میان آنها 300 نفر به مرحله دوم راه یافتند، در مرحله سوم 90 نفر ماندند اما در نهایت وقتی فهرست نهایی اعلام شد دیدیم هیچ کدام از آن 90 نفر در آن فهرست حضور نداشتند.

کنایه سایت اصولگرا به قالیباف و محصولی / با آنهمه اختلاف، برای به دست‌آوردن چند کرسی بیشتر هم‌نشین شدند
کنایه سایت اصولگرا به قالیباف و محصولی / با آنهمه اختلاف، برای به دست‌آوردن چند کرسی بیشتر هم‌نشین شدند

سایت نزدیک به شورای وحدت و جامعه روحانیت مبارز ضمن کنایه به لیست مشترک شانا و جبهه پایداری نوشت: برخی گروه‌ها با یکدیگر همگرایی انتخاباتی پیدا کرده‌اند که به دلیل اختلافات پیشین هیچکس تصور نمی‌کرد آنها هم‌نشین هم شوند.

اطلاعیه ستاد انتخابات کشور؛ رادیو و تلویزیون محل اخذ رای را روشن بگذارید
اطلاعیه ستاد انتخابات کشور؛ رادیو و تلویزیون محل اخذ رای را روشن بگذارید

در اطلاعیه شماره ۲۱ ستاد انتخابات کشور به اعضای شعب اخذ رای سراسر کشور آمده است که اطلاعیه‌های منتشره به منزله دستور کتبی بوده و رعایت آن الزامی است.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است