کد خبر : 274342
انتشار : ۱۴۰۲/۰۹/۲۰ - 10:29
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

تقاطع حادثه‌خیز گورت در ابتدای محور اصفهان-نایین مسدود شد

رئیس پلیس راه استان اصفهان از مسدود شدن تقاطع گورت ابتدای محور اصفهان-نایین که سالانه جان تعداد زیادی از هموطنان را می‌گرفت خبر داد.

تقاطع حادثه‌خیز گورت در ابتدای محور اصفهان-نایین مسدود شد

به گزارش سایت خبری مدارا؛ علی مولوی، رئیس پلیس راه اصفهان اظهار داشت: یکی از محل‌هایی که باعث ایجاد حوادث ترافیکی ناگوار می‌شود، تقاطع‌های غیراستاندارد و نا ایمن است که یکی از آن موارد، ابتدای محور اصفهان-نایین، تقاطع گورت بود.

به نوشته فارس؛ وی افزود: با توجه به اینکه ابتدای محور اصفهان-نایین به طور مستمر از حجم ترافیک بالای خودروهای سبک و سنگین برخوردار است و از طرفی روزهای پایانی هفته به دلیل حضور مردم در باغ رضوان اصفهان این حجم ترافیک دوچندان می‌شود، بالاخره پس از مدت‌ها رایزنی و تعامل با معتمدین محله گورت و پیش بینی تقاطع جایگزین، امکان انسداد این تقاطع میسر شد.

مولوی در مورد محل‌های جایگزین این تقاطع گفت: خودروهایی که از آزادراه شهید حجازی قصد گردش به سمت محور نایین را دارند، می‌توانند از لوپ (راستگرد) انتهای بزرگراه استفاده کنند، ضمن اینکه از زیرگذر گورت (روبروی گورت) هم می‌توانند استفاده کنند.

رئیس پلیس راه اصفهان تصریح کرد: رانندگانی که در مسیر اصفهان به سمت نایین در حرکت هستند برای گردش به سمت اصفهان، مقداری پس از ورودی باغ رضوان از دور برگردان مزرعه گورت استفاده کنند.

اخبار مرتبط:
۱۲۰ هتل و ۲۵ مهمان‌پذیر آماده استقبال از مهمانان نوروزی اصفهان شد
۱۲۰ هتل و ۲۵ مهمان‌پذیر آماده استقبال از مهمانان نوروزی اصفهان شد

مسوول کمیته اسکان ستاد دائمی خدمات سفر شهر اصفهان گفت: نوروز ۱۴۰۳، ۱۲۰ هتل و ۲۵ مهمان‌پذیر در این شهر به مهمانان خدمات ارائه خواهند داد.

فرماندار اصفهان:  شعب اخذ رای در روز انتخابات به صورت برخط رصد می‌شود
فرماندار اصفهان: شعب اخذ رای در روز انتخابات به صورت برخط رصد می‌شود

فرماندار اصفهان گفت: رصد لحظه‌ای شعب و اعضای شعب در این دوره از انتخابات در دستور کار است.

خدمات‌دهی مترو اصفهان یک ساعت افزایش یافت
خدمات‌دهی مترو اصفهان یک ساعت افزایش یافت

مدیرعامل شرکت متروی منطقه اصفهان گفت: با توجه به نزدیک شدن به روزهای پایانی سال، مترو اصفهان از پنجم اسفندماه تا پایان سال تا ساعت ۲۲ به شهروندان خدمات می‌دهد.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است