کد خبر : 274223
انتشار : ۱۴۰۲/۰۹/۱۹ - 11:42
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

احیای ۲۰ واحد تولیدی در آستانه تعطیلی در اصفهان

رئیس کل دادگستری استان اصفهان گفت: تلاش‌های دستگاه قضائی استان در هشت ماهه اول سال ۱۴۰۲ در قالب ستاد اقتصاد مقاومتی منجر به احیای ۲۰ واحد تولیدی در آستانه تعطیلی و حفظ ۲۲ هزار و ۱۴ شغل در سطح استان شد.

احیای ۲۰ واحد تولیدی در آستانه تعطیلی در اصفهان

به گزارش سایت خبری مدارا؛ حجت‌الاسلام اسداله جعفری، رئیس کل دادگستری استان اصفهان در نشست ستاد پیگیری اجرای سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی قوه قضائیه در دادگستری از فعالیت مستمر دبیرخانه ستاد پیگیری اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی استان خبر داد و اظهار داشت: با تلاش مستمر دادستان مرکز استان به‌عنوان دبیر ستاد اقتصاد مقاومتی و دیگر اعضا، در کنار جلسات منظم، جلسات کارگروه‌های مختلف نیز به شکل مستمر برگزار می‌شود.

به نوشته فارس؛ وی افزود: از ابتدای سال جاری تا پایان آبان ماه تعداد ۲۳۲ مورد بازدید از واحدهای تولیدی سطح استان در قالب ستاد اقتصاد مقاومتی صورت پذیرفته که ۲۸ مورد مربوط به مرکز استان بوده است.

جعفری از احیای ۲۰ واحد تولیدی در معرض تعطیلی با پیگیری‌های دستگاه قضائی خبر داد و گفت: تلاش‌های دستگاه قضائی استان در هشت ماهه اول سال ۱۴۰۲ در قالب ستاد اقتصاد مقاومتی، با در جریان بودن ۱۱۳ فقره پرونده، منجر به احیای ۲۰ واحد تولیدی در آستانه تعطیلی و حفظ ۲۲ هزار و ۱۴ شغل در سطح استان شد.

رئیس کل دادگستری استان اصفهان از مساعدت و مشارکت استانداری، فرمانداری‌ها و مسؤولان محلی در مسیر رفع مشکلات واحدهای تولیدی استان تقدیر به‌عمل آورد.

گفتنی است در این نشست ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان، سه پرونده مربوط به دو شرکت تولیدی و یک شرکت دانش‌بنیان مورد رسیدگی قرار گرفت و دستوراتی در راستای رفع موانع، صادر شد.

اخبار مرتبط:
۱۰۹ دستگاه شاسی و دستگاه تنفسی در اصفهان رونمایی شد
۱۰۹ دستگاه شاسی و دستگاه تنفسی در اصفهان رونمایی شد

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: با حضور فرمانده پلیس راه کشور از ۱۰۹ دستگاه شاسی و دستگاه تنفسی رونمایی شد تا این تجهیزات در اختیار ۵۶ شهر استان قرار گیرد.

یک سوم بودجه شهرداری اصفهان از محل ساخت و ساز تأمین می‌شود
یک سوم بودجه شهرداری اصفهان از محل ساخت و ساز تأمین می‌شود

معاون شهرسازی و معماری شهرداری اصفهان گفت: یک سوم بودجه شهرداری اصفهان در سال ۱۴۰۳ از محل ساخت و ساز تأمین خواهد شد.

جرائم مشهود حوزه اراضی ملی در اصفهان ۵۷ درصد کاهش یافت
جرائم مشهود حوزه اراضی ملی در اصفهان ۵۷ درصد کاهش یافت

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان از کاهش ۵۷ درصدی وقوع جرائم مشهود در حوزه اراضی ملی در سال جاری نسبت به سال ۱۳۹۹ خبرداد.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است