کد خبر : 274204
انتشار : ۱۴۰۲/۰۹/۱۹ - 08:43
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

طی یک هفته اخیر؛

۲ باب خانه سازمانی و ۶.۵ هکتار زمین ملی در اصفهان رفع تصرف شد

فرمانده یگان حفاظت اراضی استان اصفهان از رفع تصرف ۲ باب منزل سازمانی و ۶.۵ هکتار زمین ملی در استان اصفهان به ارزش ۱۰۴.۵ میلیارد تومان خبرداد.

۲ باب خانه سازمانی و ۶.۵ هکتار زمین ملی در اصفهان رفع تصرف شد

به گزارش سایت خبری مدارا؛ سرهنگ امیرسعید باقری با بیان اینکه در کمتر از یک هفته اخیر، چهار فقره تعرض به اراضی ملی و دولتی در شهرستان‌های کاشان، نجف آباد و سمیرم شناسایی و از چنگال متصرفان خارج و رفع تعرض شده است، اظهار داشت: ۲ مورد از این تعرضات مربوط به شهرستان کاشان بوده است که شامل یک باب منزل مسکونی سازمانی در این شهرستان به مساحت ۴۱۳ متر مربع و به ارزش ۱۶۵ میلیارد ریال رفع تصرف فوری و خلع ید شد.

به نوشته مهر؛ وی افزود: علاوه بر این با دقت، هوشیاری و تلاش کارکنان فرماندهی یگان حفاظت اراضی استان اصفهان، یک مورد تعرض به زمین ملی در شهرستان کاشان، به مساحت ۵۰ هزار متر مربع و به ارزش ۱۰۰ میلیارد ریال رفع تصرف فوری شد.

فرمانده یگان حفاظت اراضی استان اصفهان گفت: در شهرستان نجف آباد نیز یک باب منزل مسکونی سازمانی، به مساحت ۲۴۵ متر مربع به ارزش ۳۰ میلیارد ریال رفع تصرف فوری و خلع ید شد؛ همچنین در شهرستان سمیرم اراضی ملی به مساحت ۱۵ هزار مترمربع و به ارزش ۷۵۰ میلیارد ریال رفع تصرف فوری و به بیت المال بازگردانده شد و اقدامات لازم در این خصوص صورت گرفت.

وی خاطرنشان کرد: مردم عزیز استان اصفهان در صورت مشاهده موارد مشکوک تعرض و یا تصرف به اراضی ملی و دولتی می‌توانند در هر ساعت از شبانه روز (۲۴ ساعته) با ارسال پیامک به سامانه ۳۰۰۰۴۱۷۳۵ موضوع را گزارش کنند تا عوامل یگان حفاظت اراضی استان در سریع‌ترین زمان ممکن اقدامات لازم را انجام دهند.

اخبار مرتبط:
یک سوم بودجه شهرداری اصفهان از محل ساخت و ساز تأمین می‌شود
یک سوم بودجه شهرداری اصفهان از محل ساخت و ساز تأمین می‌شود

معاون شهرسازی و معماری شهرداری اصفهان گفت: یک سوم بودجه شهرداری اصفهان در سال ۱۴۰۳ از محل ساخت و ساز تأمین خواهد شد.

جرائم مشهود حوزه اراضی ملی در اصفهان ۵۷ درصد کاهش یافت
جرائم مشهود حوزه اراضی ملی در اصفهان ۵۷ درصد کاهش یافت

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان از کاهش ۵۷ درصدی وقوع جرائم مشهود در حوزه اراضی ملی در سال جاری نسبت به سال ۱۳۹۹ خبرداد.

سامانه بارشی جدید در راه اصفهان/ هواشناسی هشدار سطح زرد صادر کرد
سامانه بارشی جدید در راه اصفهان/ هواشناسی هشدار سطح زرد صادر کرد

اداره کل هواشناسی استان اصفهان درباره فعالیت سامانه بارشی که از دوشنبه ۱۴ اسفند وارد استان می‌شود، هشدار سطح زرد صادر کرد.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است