کد خبر : 273029
انتشار : ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - 10:21
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

شرور قاتل ۲۴ ساعت پس از قتل دستگیر شد

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت : مرد شروری که یک مرد 40 ساله را در خیابان ارغوانیه شهر اصفهان به قتل رسانده و متواری شده بود 24 ساعت پس از وقوع حادثه دستگیر شد.

شرور قاتل ۲۴ ساعت پس از قتل دستگیر شد

به گزارش سایت خبری مدارا؛ حسین تُرکیان، رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان داشت: در پی وقوع درگیری منجر به قتل عمد مردی ۴۰ ساله در داخل یکی از مغازه‌های محله ارغوانیه شهر اصفهان اکیپی از کارشناسان مجرب تشخیص هویت و بررسی صحنه جرم در محل حضور یافتند و تحقیقات خود را برای کشف علت قتل و شناسایی قاتل آغاز کردند.

به نوشته فارس؛ وی افزود: با بررسی صحنه جرم مشخص شد فرد قاتل ابتدای صبح با در دست داشتن قداره به مغازه مقتول رفته و پس از مشاجره لفظی با وی درگیر شده و با وارد کردن ضربات متعدد قداره به دست، سر و کتف مقتول او را به شدت مجروح و از صحنه متواری می‌شود که در نهایت صاحب مغازه پس از انتقال به بیمارستان جان خود را از دست می‌دهد.

ترکیان تصریح کرد: با محرز شدن جنایت رخ داده کارآگاهان بلافاصله وارد عمل شده و تحقیقات علمی و تخصصی خود را انجام دادند و در همان لحظات اولیه هویت اصلی فرد قاتل را شناسایی کردند.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان عنوان کرد: جستجو برای یافتن فرد قاتل با دقت و تیزهوشی تمام انجام و نهایتاً در ۲۴ ساعت پس از وقوع حادثه مخفیگاه متهم در شهرستان گلپایگان شناسایی و پیش از اینکه وی فرصت فرار پیدا کند در یک عملیات ضربتی توسط کارآگاهان دستگیر شد.

وی با بیان اینکه متهم در تحقیقات صورت گرفته صراحتاً به ارتکاب قتل اقرار و انگیزه‌اش از این کار را خصومت شخصی با مقتول عنوان کرد و گفت: پس از انجام بازسازی صحنه قتل پرونده تکمیل و متهم برای انجام اقدامات قانونی تحویل مرجع قضائی شد.

اخبار مرتبط:
۱۲۰ هتل و ۲۵ مهمان‌پذیر آماده استقبال از مهمانان نوروزی اصفهان شد
۱۲۰ هتل و ۲۵ مهمان‌پذیر آماده استقبال از مهمانان نوروزی اصفهان شد

مسوول کمیته اسکان ستاد دائمی خدمات سفر شهر اصفهان گفت: نوروز ۱۴۰۳، ۱۲۰ هتل و ۲۵ مهمان‌پذیر در این شهر به مهمانان خدمات ارائه خواهند داد.

فرماندار اصفهان:  شعب اخذ رای در روز انتخابات به صورت برخط رصد می‌شود
فرماندار اصفهان: شعب اخذ رای در روز انتخابات به صورت برخط رصد می‌شود

فرماندار اصفهان گفت: رصد لحظه‌ای شعب و اعضای شعب در این دوره از انتخابات در دستور کار است.

خدمات‌دهی مترو اصفهان یک ساعت افزایش یافت
خدمات‌دهی مترو اصفهان یک ساعت افزایش یافت

مدیرعامل شرکت متروی منطقه اصفهان گفت: با توجه به نزدیک شدن به روزهای پایانی سال، مترو اصفهان از پنجم اسفندماه تا پایان سال تا ساعت ۲۲ به شهروندان خدمات می‌دهد.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است