کد خبر : 272074
انتشار : ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - 10:50
چاپ

شاهکار مدیران خودرو؛ سانروف تیگو۸ پرو آب چکه می کند!

-

شاهکار مدیران خودرو؛ سانروف تیگو۸ پرو آب چکه می کند!

سانروف خودروی تیگو۷ پرو در اهواز با اولین باران پاییزی، آب چکه می کند و خریدار خودرو با وجود چندین بار مراجعه به نمایندگی با پاسخ های سربالا روبرو شده و اقدامی برای رفع مشکل نشده است.
بگفته یک شهروند اهوازی که مستندات آن نزد این پایگاه خبری محفوظ است مسئولان نمایندگی مختلف این شهر با بیان اینکه ما متخصص سانروف نداریم از انجام خدمات گارانتی و پس از فروش سرباز زده اند و مسئولیتی برای خود قائل نیستند.
بر خلاف تبلیغات شرکت مدیران خودرو، خدمات پس از فروش و گارانتی این شرکت مشکلاتی را برای این شهروند ایجاد نموده است.
معلوم نیست چرا مسئولان مدیران خودرو نظارت جدی در زمینه گارانتی و خدمات پس از فروش خود ندارند و براحتی وقت و انرژی شهروندان صرف پیگیری های مکرر در این زمینه می شود.
این پایگاه خبری موضوع پیش آمده را تا حصول نتیجه پیگیری خواهد کرد.

اخبار مرتبط:
۳۸۷ روستا در شهرستان‌های دشتیاری در سیل گیر کرده‌اند / ۴۳هزار نفر در محاصره سیل قرار گرفته‌اند/ آخرین وضعیت سیل و بارندگی در جنوب سیستان و بلوچستان
۳۸۷ روستا در شهرستان‌های دشتیاری در سیل گیر کرده‌اند / ۴۳هزار نفر در محاصره سیل قرار گرفته‌اند/ آخرین وضعیت سیل و بارندگی در جنوب سیستان و بلوچستان

سیلاب سبب طغیان رودخانه‌های فصلی و بارش سنگین در قصرقند، بخش تلنگ، دشتیاری، بخش پلان، پیرسهراب و خسارت سنگینی به بخش کشاورزی، واحد‌های مسکونی خشتی و گلی، راه‌های روستایی و زیرساخت‌های شهری و روستایی شده بطوریکه راه تمام روستا‌ها بسته شده و هیچ ارتباطی به سایر شهرستان‌های همجوار و حتی یک روستا به روستای دیگری وجود ندارد.

قلع و قمع درختان پارک قیطریه برای ساخت مسجد
قلع و قمع درختان پارک قیطریه برای ساخت مسجد

چند روز است که قسمت غربی پارک قیطریه را یک حصار بزرگ کشیده‌اند و از قرار معلوم می‌خواهند آنجا را مسجد و مغازه بسازند.

معین‌الدین سعیدی: ۴۰۰ هزار نفر درگیر سیل در سیستان و بلوچستان هستند /  مَردم به شدت دچار مشکل هستند
معین‌الدین سعیدی: ۴۰۰ هزار نفر درگیر سیل در سیستان و بلوچستان هستند / مَردم به شدت دچار مشکل هستند

نماینده مجلس، درباره سیل در جنوب استان سیستان و بلوچستان به «انتخاب» گفت: متأسفانه با بارندگی‌های وحشتناک اخیر که از توفان گونو هم سخت‌تر بود. در شهرستان‌های جنوب استان به شدت دچار سیل هستیم. زیرساخت مدیریت بحران وجود ندارد و از طرفی هم تمام راه‌های اصلی مخصوصا در شهرستان‌های چابهار و کنارک و قصر قند مسدود شده‌اند. در این شرایط ما انتظار داریم که مقداری به مردم توجه کنند و انتخابات همه چیز را تحت تأثیر قرار ندهد.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است