کد خبر : 272025
انتشار : ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - 12:13
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

فرمانده انتظامی استان اصفهان:

۱۸ پرونده جرایم اقتصادی در اصفهان به ارزش ۶۲۰ میلیاردی تشکیل شد

فرمانده انتظامی استان اصفهان از تشکیل ۱۸ پرونده جرایم اقتصادی به ارزش ۶۲۰ میلیارد ریال در پلیس امنیت اقتصادی این فرماندهی و معرفی مجرمان به مرجع قضائی قضائی خبر داد.

۱۸ پرونده جرایم اقتصادی در اصفهان به ارزش ۶۲۰ میلیاردی تشکیل شد

به گزارش سایت خبری مدارا؛ سردار حمید علینقیان پور ظهر پنجشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مأموران پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان در راستای مقابله با مجرمان و مفسدان اقتصادی با اشرافیت و هوشمندی بالای خود موفق شدند در آبان ماه سال جاری ۱۸ نفر از این افراد را شناسایی و دستگیر کنند.

به نوشته مهر؛ وی در خصوص فعالیت مجرمانه این افراد گفت: متهمان به جرم، اختلاس، اخلال در نظام اقتصادی، اخلال در بازار، تعدی به اموال دولتی، فرار مالیاتی و احتکار دستگیر و پس از محرز شدن جرم آنان برای انجام اقدامات قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان ارزش پرونده‌های مجرمانه این افراد که در پلیس امنیت اقتصادی تشکیل شده را ۶۲۰ میلیارد ریال اعلام کرد و اظهار داشت: ۵۰۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال از این پرونده‌ها مربوط به پرونده ۴ نفر در زمینه احتکار کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم بود.

علینقیان پور با تاکید بر برخورد قاطعانه با مجرمان و مفسدان اقتصادی در این خصوص هشدار داد و گفت: پلیس در عین حمایت از تولید کنندگان و تأمین امنیت برای سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی که در چارچوب قانون فعالیت می‌کنند با نظارت دقیق و رصد هوشمندانه خود فعالیت‌های مجرمانه در این حوزه شناسایی و برخوردهای قانونی را انجام خواهد داد.

اخبار مرتبط:
۱۸۵ معتاد متجاهر در اصفهان جمع‌آوری شد
۱۸۵ معتاد متجاهر در اصفهان جمع‌آوری شد

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان نتایج اجرای طرح آرامش در شهر ۸ توسط مأموران این پلیس را تشریح کرد.

استانبول خواهرخوانده اصفهان می‌شود
استانبول خواهرخوانده اصفهان می‌شود

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اصفهان گفت: هم‌اکنون هفت پیشنهاد خواهر خواندگی توسط شهرداری اصفهان در دست بررسی و مذاکره قرار دارد.

برق صنایع اصفهان براساس پیشنهاد شهرک‌های صنعتی مدیریت می‌شود
برق صنایع اصفهان براساس پیشنهاد شهرک‌های صنعتی مدیریت می‌شود

مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان گفت: برای مدیریت ناترازی در حوزه برق مقرر شده تا شهرک‌های صنعتی استان مدل پیشنهادی ارائه دهد.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است