کد خبر : 272004
انتشار : ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - 21:12
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

ضرغامی: ۴۹ هزار نفر امسال در حوزه گردشگری شاغل شدند

وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: ۴۹ هزار نفر درسال ۱۴۰۲ در حوزه گردشگری در کشور شاغل شدند.

ضرغامی: ۴۹ هزار نفر امسال در حوزه گردشگری شاغل شدند

به گزارش سایت خبری مدارا؛ عزت‌الله ضرغامی، وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شامگاه چهارشنبه در مراسم افتتاح یک مجتمع گردشگری در شاهین شهر اظهارکرد: وزارت میراث فرهنگی و گردشگری حامی بخش خصوصی در راه اندازی مراکز تفریحی و گردشگری است.

به نوشته فارس؛ وی با بیان اینکه مجموعه کاملی درحوزه زیرساخت‌های گردشگری در استان اصفهان به بهره برداری رسیده است خاطرنشان کرد: این مجموعه یادگار بسیار خوبی برای شاهین شهر است که با معماری خاص و حرفه‌ای است.

ضرغامی ظرفیت های شاهین شهر در حوزه گردشگری و صنایع دستی را قابل توجه دانست و افزود: این شهرستان چهار پایگاه جهانی در حوزه میراث فرهنگی دارد که مسؤولان و مردم مشترک از این ظرفیت کامل استفاده کنند.

وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری براین نکته تاکیدکرد که جایگاه شاهین شهر درصورت استقبال سرمایه گذاران به عنوان مقصد گردشگری ارتقاخواهدیافت.

وی با بیان اینکه موضوع گردشگری در دولت سیزدهم در اولویت است، اضافه کرد: دولت در این حوزه مصوبات خوبی داشته است اما هنوز تا شرایط مطلوب فاصله داریم.

ضرغامی خبرداد: ۴۹ هزار نفر درسال ۱۴۰۲ در حوزه گردشگری در کشور شاغل شدند.

وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی وجود موانع برای فعالان حوزه گردشگری را یادآورشد و تاکیدکرد: در حوزه شادی و تفریح مردم از برنامه ها عقب هستیم و از هر نوع سرمایه گذاری در این بخش حمایت می‌کنیم.

اخبار مرتبط:
۱۸۵ معتاد متجاهر در اصفهان جمع‌آوری شد
۱۸۵ معتاد متجاهر در اصفهان جمع‌آوری شد

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان نتایج اجرای طرح آرامش در شهر ۸ توسط مأموران این پلیس را تشریح کرد.

استانبول خواهرخوانده اصفهان می‌شود
استانبول خواهرخوانده اصفهان می‌شود

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اصفهان گفت: هم‌اکنون هفت پیشنهاد خواهر خواندگی توسط شهرداری اصفهان در دست بررسی و مذاکره قرار دارد.

برق صنایع اصفهان براساس پیشنهاد شهرک‌های صنعتی مدیریت می‌شود
برق صنایع اصفهان براساس پیشنهاد شهرک‌های صنعتی مدیریت می‌شود

مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان گفت: برای مدیریت ناترازی در حوزه برق مقرر شده تا شهرک‌های صنعتی استان مدل پیشنهادی ارائه دهد.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است