کد خبر : 272001
انتشار : ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - 21:05
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

کارشناس هواشناسی اصفهان خبر داد؛

احتمال بارش پراکنده در مناطقی از اصفهان/ دما روند افزایشی دارد

کارشناس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان از احتمال بارش‌های پراکنده در مناطق غرب، شمال و مرکز استان از امشب خبر داد.

احتمال بارش پراکنده در مناطقی از اصفهان/ دما روند افزایشی دارد

به گزارش سایت خبری مدارا؛ آسیه آقایی با اشاره به گذر موج ناپایدار از امروز تا فردا از روی استان، اظهار داشت: وضعیت جوی در بیشتر مناطق به صورت قسمتی ابری به‌تدریج افزایش ابر گاهی وزش باد و از اواخر وقت بارش‌های پراکنده پیش‌بینی می‌شود.

به نوشته مهر؛ وی با بیان اینکه احتمال بارش برف و کاهش دید بر اثر مه آلودی هوا در مناطق کوهستانی و ارتفاعات نیمه غربی اصفهان وجود دارد، افزود: از عصر جمعه به تدریج کاهش ابر پیش‌بینی می‌شود.

به گفته کارشناس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان تا اوایل هفته آینده در مناطق مرکزی و صنعتی استان، افزایش غلظت آلاینده‌ها در برخی ساعات انتظار می‌رود.

آقایی با بیان اینکه کمینه دما طی ۲۴ ساعت آینده در بیشتر مناطق بین سه تا پنج درجه سلسیوس افزایش می‌یابد، گفت: بیشینه دمای هوای کلان‌شهر اصفهان در گرم‌ترین ساعات امروز به ۱۸ درجه سلسیوس بالای صفر و کمینه آن بامداد فردا به پنج درجه سلسیوس بالای صفر می‌رسد.

وی اضافه کرد: کاشان با بیشینه دمای ۱۹ درجه سلسیوس بالای صفر و بوئین میاندشت با کمینه دمای یک درجه سلسیوس بالای صفر به ترتیب گرم‌ترین و خنک‌ترین نقاط استان طی ۲۶ ساعت پیش رو خواهند بود.

اخبار مرتبط:
۱۸۵ معتاد متجاهر در اصفهان جمع‌آوری شد
۱۸۵ معتاد متجاهر در اصفهان جمع‌آوری شد

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان نتایج اجرای طرح آرامش در شهر ۸ توسط مأموران این پلیس را تشریح کرد.

استانبول خواهرخوانده اصفهان می‌شود
استانبول خواهرخوانده اصفهان می‌شود

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اصفهان گفت: هم‌اکنون هفت پیشنهاد خواهر خواندگی توسط شهرداری اصفهان در دست بررسی و مذاکره قرار دارد.

برق صنایع اصفهان براساس پیشنهاد شهرک‌های صنعتی مدیریت می‌شود
برق صنایع اصفهان براساس پیشنهاد شهرک‌های صنعتی مدیریت می‌شود

مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان گفت: برای مدیریت ناترازی در حوزه برق مقرر شده تا شهرک‌های صنعتی استان مدل پیشنهادی ارائه دهد.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است