کد خبر : 271932
انتشار : ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - 11:17
دسته‌بندی : برگزیده ها، سیاسی
چاپ

مهدی کلهر: سال ۸۸ بعد ازمناظره احمدی‌نژاد با مهندس موسوی، برخی دست وپای احمدی‌نژاد را می‌بوسیدند

مهدی کلهر، مشاور محمود احمدی‌نژاد در گفتگویی از پشت صحنه مناظره سال ۸۸ مباحی را فاش کرد.

مهدی کلهر: سال ۸۸ بعد ازمناظره احمدی‌نژاد با مهندس موسوی، برخی دست وپای احمدی‌نژاد را می‌بوسیدند

به گزارش سایت خبری مدارا؛ عصر ایران نوشت: مهدی کلهر، مشاور محمود احمدی‌نژاد در  گفتگویی از پشت صحنه مناظره سال ۸۸ مباحی را فاش کرد که در ادامه بخش‌های مهم این گفتگو را می‌خوانید:

*احمدی نژاد در دوره دانشجویی با نخست‌وزیر -مهندس موسوی- آشنا می‌شود و او را به‌عنوان معلم خودش انتخاب می‌کند و ایشان هم، با او، ارتباط بر قرار می‌کنند تا جایی‌که حتی ایشان با او رفت‌وآمد خانوادگی برقرار می‌کند. حتی در همان مناظرۀ ناخوب ۸۸ -و بلکه [بد]از نظر من – هم به اینکه خودش را شاگرد ایشان می‌دانسته اشاره می‌کند.

*(درباره انتخابات سال ۸۸ و مناظره مشهور با میر حسین موسوی): آن مناظره از دید بنده بد بود، ولی برخی از مشاورین ایشان که پیشنهاد برخی از مطالب ازجمله همان موضوع (خانم رهنورد) را داده بودند آن قدر آن را خوب و عالی ارزیابی کردند که در همان استودیو دست و بعضا حتی پابوسی کردند! خارج از دید دوربین‌ها، اما وقتی ایشان چند بار از بنده پرسید چگونه بود؟ فقط گفتم بعدا می‌گویم. ایشان خوب مساله را دریافت که منظورم چیست.

* آقای احمدی‌نژاد در آن مناظره، با طرح یک مساله بسیار کم‌ارزش، فرصت بسیار مناسبی برای طرح سوالات اصولی و مهم و راهبردی از آقای مهندس موسوی و جریان پشتیبان ایشان را از دست داد. چنانچه مدیر جلسه وقتی ایشان خواست مطالبی را ارائه دهد، گفت دیگر فرصت ندارید و برعکس آقای مهندس موسوی وقت اضافه داشتند و مطلبی برای گفتن نه و مجبور شدند همان مطالب اول جلسه را به‌صورت تکراری از روی متن بیان کنند.

* در مورد جلسه آقای کروبی هم مطالبی را گفتند که به هیچ‌وجه، قبلا راجع به آن با من گفتگو نشده بود. در مناظره با آقای دکتر رضایی، تا حدود زیادی همان مطالبی ارایه شد که باهم مرور کرده بودیم و خوب بود.

اخبار مرتبط:
ثابتی، نماینده عضو جبهه پایداری:  بزودی قطعی برق شروع می‌شود I ببینید
ثابتی، نماینده عضو جبهه پایداری: بزودی قطعی برق شروع می‌شود I ببینید

ثابتی مدعی شد: الان در مجلس همه نماینده ها دارند بر سرشان میزنند که از کجا چند میلیارد دلار بیاوریم بنزین وارد کنیم.

گزارش جالب گاردین از زندگی پزشکیان
گزارش جالب گاردین از زندگی پزشکیان

تنها نامزد اصلاح طلب در انتخابات ریاست جمهوری ایران، یک پزشک 69 ساله است که 3 فرزندش را پس از مرگ همسرش - در یک تصادف رانندگی- به تنهایی بزرگ کرد.

نماینده مجلس: رئیسی با تیم اقتصادی وسیاست خارجه خود اختلاف داشت
نماینده مجلس: رئیسی با تیم اقتصادی وسیاست خارجه خود اختلاف داشت

نماینده مردم سیستان و بلوچستان از وجود اختلاف در دولت سیزدهم خبر داد.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است