کد خبر : 271911
انتشار : ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - 10:43
دسته‌بندی : ورزشی
چاپ

امتیازات سپاهان و پرسپولیس برمی‌گردد؟

قانون سقف قرارداد کمیته انضباطی را با یک چالش جدی مواجه کرده است.

امتیازات سپاهان و پرسپولیس برمی‌گردد؟

به گزارش سایت خبری مدارا؛ خبرورزشی نوشت: بعد از اینکه کمیته انضباطی از تیم سپاهان و پرسپولیس امتیاز کسر کرد حالا این دو تیم منتظر هستند از دیگر تیم‌های مدعی همانند استقلال و تراکتور امتیاز کسر شود و روزانه پیگیر پرونده این دو باشگاه هستند. در این کش و قوس کمیته نظارت بر قراردادها به پرونده دو تیم شهرستانی هم ورود کرده است که در این پرونده‌ها باشگاه‌ها مالیات بازیکن و مربی خارجی را بر عهده گرفته‌اند!

حالا کمیته انضباطی تنها یک راه دارد. اینکه از این تیم‌ها هم امتیاز کسر کند یا اینکه کمیته استناف امتیاز کسرشده از سپاهان و پرسپولیس را به آنها برگرداند و به جای کسر امتیاز جرایم مالی شدید را برای باشگاه‌ها خاطی در نظر بگیرد.

کسر امتیاز به خاطر تعیین دستمزد تعیین شده برای بازیکن و مربی در فوتبال حرفه‌ای اصلا جایگاهی ندارد و تنها موضوع قابل بحث در فوتبال حرفه‌ای فیرپلی مالی است. به این صورت که باشگاه از محل درآمدها باید برای دستمزد هزینه کند و از همه مهمتر باید ورودی و خروجی باشگاه روشن و شفاف باشد.

منتفی شدن امتیاز از استقلال و بازگشت امتیاز تیم‌های سپاهان و پرسپولیس رابطه مستقیمی با هم دارند. اگر امتیازات سپاهان و پرسپولیس برگردد کسر امتیاز از استقلال منتفی می‌شود اما در غیر اینصورت علاوه بر استقلال چند تیم دیگر باید منتظر کسر امتیاز از سوی کمیته انضباطی باشند.

اخبار مرتبط:
فوری؛ مس رفسنجان در آستانه سقوط
فوری؛ مس رفسنجان در آستانه سقوط

موضوع سقوط مس رفسنجان در دستور کار قرار گرفته است.

تیم جدید فرهاد مجیدی مشخص شد
تیم جدید فرهاد مجیدی مشخص شد

فرهاد مجیدی در تلاش برای ادامه مربیگری در ادنوک لیگ یا همان لیگ برتر امارات است و امیدوار است به زودی قرارداد جدیدی را منعقد کند.

سهیل مهدی صبح امروز بازداشت شد
سهیل مهدی صبح امروز بازداشت شد

سهیل مهدی، رییس سابق کمیته مسابقات سازمان لیگ هم بازداشت شد

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است