کد خبر : 271755
انتشار : ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - 11:06
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

۳۰۰ معمار در هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی سنگ اصفهان حضور دارند

مشاور و ایده پرداز نمایشگاه سنگ اصفهان گفت: هجدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ اصفهان با حضور۳۰۰ نفر از معماران برگزار می‌شود که حضور پررنگ آنها نقطه امتیاز این دوره از نمایشگاه است.

۳۰۰ معمار در هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی سنگ اصفهان حضور دارند

به گزارش سایت خبری مدارا؛ فرشید کندری اظهار داشت: از حدود ۲ هزار نفر از جامعه معماران کشور برای حضور در این رویداد نمایشگاهی دعوت شده اند.

به نوشته مهر؛ وی افزود: بیش از ۳۰۰ نفر از مهندسان معمار از استان اهای اصفهان و تهران در پاویون ویژه بخش معماری در هجدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ اصفهان که از اول تا چهارم آذر ماه برگزار خواهد شد، حضور دارند.

مدیرعامل سایت سنگ یاب، سایت مرجع تخصصی نقد و بررسی انواع سنگ‌های ساختمانی و سنگبری های فعال سراسر کشور تاکید کرد: سرفصل‌های سنگ و معماری، آموزش نصب سنگ در معماری و آموزش سنگ شناسی از جمله برنامه‌های آموزشی است که در پاویون معماران در سالن امیر کبیر محل برگزاری نمایشگاه‌های بین المللی استان اصفهان در چهار روز برگزار خواهد شد.

کندری اعلام کرد: مجموعه سنگ ساب به عنوان مشاور نمایشگاه سنگ اصفهان ایونت های متنوعی در بخش معماری و ارتباط آن با صنعت سنگ برای ایام نمایشگاه تدارک دیده است. وی با تاکید بر نقش مهم استان اصفهان در میزان و کیفیت سنگ تولیدی در کشور گفت: یک سوم از واحدهای سنگ بری در کشور در استان اصفهان فعال است و ۹۰ درصد از ماشین آلات صنعت سنگ کشور در استان اصفهان ساخته می‌شود بنابراین نه تنها استان اصفهان در این صنعت حرف برای گفتن دارد بلکه نمایشگاه سنگ و معادن اصفهان نیز به دلیل تجمع بالای فعالان صنعت سنگ از سایر استان‌ها در پله بالاتری قرار می‌گیرد. وی افزود: مجموعه سنگ یاب در چند ماه گذشته آموزش‌های متعددی در زمینه نحوه حضور در رویداد نمایشگاهی را برای ۵۵ کارخانه سنگ در استان اصفهان شروع و برگزار نموده است تا این مجموعه‌ها بتوانند بیشترین بازخورد را از حضور نمایشگاهی خود داشته باشند. کندری عنوان کرد: سنگ یاب به عنوان حامی هجدهمین نمایشگاه سنگ اصفهان ۱۴۰۲ امیدوار است امسال شاهد یک نمایشگاه سنگ متفاوت از سال‌های گذشته در اصفهان باشیم.

اخبار مرتبط:
طرح جامع مدیریت پسماند پزشکی اصفهان به تصویب رسید
طرح جامع مدیریت پسماند پزشکی اصفهان به تصویب رسید

طرح جامع ۱۰ ساله مدیریت پسماند پزشکی استان به تصویب رسید، این طرح در کارگروه ملی با حضور رئیس سازمان حفاظت محیط زیست نیز ارائه و به عنوان الگوی کشوری در مدیریت پسماندهای پزشکی تبدیل شده بود.

آمادگی پلیس اصفهان برای تامین امنیت انتخابات ریاست جمهوری
آمادگی پلیس اصفهان برای تامین امنیت انتخابات ریاست جمهوری

فرمانده انتظامي استان اصفهان با بيان اينکه رقابت، مشارکت، سلامت و امنيت از مؤلفه‌هاي مهم در همه انتخابات به شمار مي‌آيند از آمادگي صددرصدي اين فرماندهي براي تامين امنيت انتخابات چهاردهمين دوره رياست جمهوري در استان اصفهان خبر داد.

استفاده از ظرفیت عید غدیر برای مشارکت در انتخابات
استفاده از ظرفیت عید غدیر برای مشارکت در انتخابات

فرماندار اصفهان گفت: باید از ظرفیت خوب عید سعید غدیر برای مشارکت همگانی در انتخابات پیش رو بهره بگیریم.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است