کد خبر : 271601
انتشار : ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - 23:57
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

مدیرکل پزشکی قانونی استان اصفهان:

۱۶۸۰ نفر در حوادث کار اصفهان مصدوم شدند

-مدیرکل پزشکی قانونی استان اصفهان گفت: در هفت ماه سال جاری ۱۰۴ نفر در حوداث ناشی از کار جان خود را از دست دادند، این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۷.۲ درصد افزایش یافته است.

۱۶۸۰ نفر در حوادث کار اصفهان مصدوم شدند

به گزارش سایت خبری مدارا؛ منصور فیروز بخت اظهار کرد: در هفت ماه سال جاری ۱۰۴ نفر که در حوادث ناشی از کار جان خود را از دست داده و در اداره کل پزشکی قانونی استان اصفهان معاینه شده‌اند حدود یک زن و ۱۰۳ مرد بوده است.

به نوشته مهر؛ وی ادامه داد: سقوط از بلندی و اصابت جسم سخت همواره بیشترین سهم را در آمار تلفات حوادث کار به خود اختصاص می‌دهد.

مدیرکل پزشکی قانونی استان اصفهان خاطر نشان کرد: در هفت ماه امسال نیز ۳۷ نفر از قربانیان حوادث کار به دلیل سقوط از بلندی و ۲۳ نفر دیگر نیز به دلیل اصابت جسم سخت جان خود را از دست داده‌اند.

وی با بیان اینکه برق گرفتگی، غرق‌شدگی، سوختگی و کمبود اکسیژن در رتبه‌های بعدی مرگ در حوادث کار قرار دارند، گفت: در هفت ماه امسال آمار مصدومان حوادث کار که به ادارات پزشکی قانونی استان مراجعه کرده‌اند سه دهم درصد کاهش یافته است، در این مدت یک هزار و ۶۸۰ مصدوم حوادث کار به مراکز پزشکی قانونی مراجعه کرده‌اند که صد نفر آنان زن و یک هزار و ۵۸۰ نفر آنان مرد بودند.

اخبار مرتبط:
آلودگی هوای اصفهان ۵۰ درصد بیشتر از سال گذشته است
آلودگی هوای اصفهان ۵۰ درصد بیشتر از سال گذشته است

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با بیان اینکه آلودگی هوا امسال ۵۰ درصد بیشتر از سال گذشته بود، گفت: میانگین شاخص آلودگی هوا در این مدت بین ۱۶۲ تا ۱۶۵ بوده است بوده و حتی بعضی از ایستگاه‌ها شاخص آلودگی هوا تا ۲۲۰ نیز رفت.

۳ واحد صنفی متخلف در اصفهان پلمب شدند
۳ واحد صنفی متخلف در اصفهان پلمب شدند

رئیس مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از پلمب 3 واحد صنفی لباس در شهر اصفهان به علت تخلفات صنفی، توسط مأموران پلیس اطلاعات و امنیت استان خبر داد.

نیروگاه اصفهان بدون سوخت مازوت فعال است
نیروگاه اصفهان بدون سوخت مازوت فعال است

مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق اصفهان استفاده از سوخت مازوت در نیروگاه اسلام آباد را تکذیب کرد.‌

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است