کد خبر : 271584
انتشار : ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - 22:32
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

رئیس پلیس راه استان اصفهان:

محورهای غربی و جنوبی اصفهان بارانی است

رئیس پلیس راه استان اصفهان گفت: محورهای غربی و جنوبی استان اصفهان بارانی است و بهتر است شهروندان از تردد غیرضروری در این محورها پرهیزکنند.

محورهای غربی و جنوبی اصفهان بارانی است

به گزارش سایت خبری مدارا؛ سرهنگ علی مولوی اظهار کرد: با توجه به پیش بینی سازمان هواشناسی مبنی براینکه آسمان اکثر نقاط استان طی روزهای آتی با موج بارندگی، وزش باد، گرد و غبار و ناپایداری جوی همراه خواهد بود از هم استانی‌های عزیز می‌خواهم تا از سفرهای غیر ضروری به ویژه تردد در محورهای غربی، جنوبی و راه‌های کوهستانی استان اجتناب کنند و در صورت ضرورت حتماً ملزومات زمستانی نظیر زنجیر چرخ را به همراه داشته باشند.

به نوشته مهر؛ وی افزود: رانندگی در شرایط ناپایداری جوی و هنگام بارش نزولات آسمانی به دلیل کاهش شدید دید رانندگان، لغزنده بودن جاده‌ها و احتمال بروز هرگونه خطر در طول مسیر دارای حساسیت بیشتری نسبت به زمان‌های عادی است و بایستی رانندگان با سرعت مطمئنه اقدام به رانندگی کنند به طوری که در هر شرایطی بتوانند خودرو را کنترل و از بروز حادثه جلوگیری نمایند.

رئیس پلیس راه استان اصفهان تصریح کرد: در شرایط بسیار حساس بارندگی و لغزنده بودن جاده‌ها رانندگان حتماً باید قبل از اقدام به رانندگی از سلامت برف پاک کن‌ها، گرمکن‌های شیشه‌ها و سیستم تهویه خودرو مطمئن شده تا در طول سفر با مشکلی مواجه نشوند.

سرهنگ مولوی خاطرنشان کرد: رانندگان وقتی با برودت هوا اقدام به روشن کردن بخاری در داخل خودرو می‌کنند، باید به این نکته توجه داشته باشند که افزایش دما در داخل خودرو باعث خواب آلودگی آنان نشود.

وی با بیان اینکه سرنشینان هوشیار و بیدار نقش بسیار مهمی در پیشگیری از وقوع حادثه برای خودرو در طول مسیر جاده دارند گفت: سرنشینان خودرو می‌بایست مرتب مراقب رفتار و حرکات راننده بوده و در صورت مشاهده خستگی و خواب آلودگی در او به راننده او هشدار داده و با این کار از بروز حادثه برای خودرو جلوگیری کنند.

اخبار مرتبط:
آلودگی هوای اصفهان ۵۰ درصد بیشتر از سال گذشته است
آلودگی هوای اصفهان ۵۰ درصد بیشتر از سال گذشته است

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با بیان اینکه آلودگی هوا امسال ۵۰ درصد بیشتر از سال گذشته بود، گفت: میانگین شاخص آلودگی هوا در این مدت بین ۱۶۲ تا ۱۶۵ بوده است بوده و حتی بعضی از ایستگاه‌ها شاخص آلودگی هوا تا ۲۲۰ نیز رفت.

۳ واحد صنفی متخلف در اصفهان پلمب شدند
۳ واحد صنفی متخلف در اصفهان پلمب شدند

رئیس مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از پلمب 3 واحد صنفی لباس در شهر اصفهان به علت تخلفات صنفی، توسط مأموران پلیس اطلاعات و امنیت استان خبر داد.

نیروگاه اصفهان بدون سوخت مازوت فعال است
نیروگاه اصفهان بدون سوخت مازوت فعال است

مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق اصفهان استفاده از سوخت مازوت در نیروگاه اسلام آباد را تکذیب کرد.‌

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است