کد خبر : 271547
انتشار : ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - 19:04
دسته‌بندی : برگزیده ها، سیاسی
چاپ

بهروز نعمتی: محصولی و قالیباف در نهایت ائتلاف می‌کنند

یک نماینده ادوار مجلس گفت: جبهه پایداری خیلی نمی‌تواند گسترده کار کند. با توجه به اتفاقات اخیر، نهایتا مجموعه محصولی و قالیباف باید با هم بشینند و به نظر من همان روند گذشته در مجلس قبل را در این مجلس هم تکرار خواهند کرد.

بهروز نعمتی: محصولی و قالیباف در نهایت ائتلاف می‌کنند

به گزارش سایت خبری مدارا؛ منیبان نوشت: اخیرا صادق محصولی درباره خالص سازی گفته بود: «باید در اظهارات نسبت به دولت مراقب باشیم که سیاه‌نمایی انجام نشود. دولت ضعف‌هایی هم دارد. اصلی‌ترینش این است که برخی افراد حاضر در دولت، مثل خود رئیس‌جمهوری در فکر و عمل، تحولگرا نیستند، ولی همچنان در دولت حضور دارند. از دولت انتظار داریم و مطالبه می‌کنیم هرچه سریع‌تر نیرو‌های کارآمد انقلابی را جایگزین چنین افرادی کند و اسیر شانتاژهایی، چون اتهام خالص‌سازی نشود. متاسفانه امروز تکرار واژه خالص‌سازی اسم رمز حمله به شایسته‌سالاری شده است.»

بهروز نعمتی، نماینده ادوار مجلس، درباره روند خالص سازی گفت: تجربه ثابت کرده که هر زمان حضور مردم در انتخابات فعال باشد کشور با توانمندی، تجربه و پشتکار بیشتر پیش می‌رود. اگر فکر کنیم فقط یک گروه و جناح کار را پیش ببرند مشکلات زیاد می‌شود.

بخش‌هایی از گفت و گوی نعمتی را در ادامه می‌خوانید:

تجربه ثابت کرده است که هیچکس نمی‌تواند مدعی حل مشکلات کشور به تنهایی باشد چه جبهه پایداری و چه جریانات دیگر نمی‌توانند به تنهایی کشور را اداره کنند. کشور نیازمند پشتوانه قوی به نام رای دارد و این آرا مردم است که می‌تواند، پشتوانه سازی کند و مشکلات اقتصادی و سیاسی کشور را حل کند.

هرگاه که محدودسازی شکل بگیرد مشکلاتی پیش خواهد آمد. احساس من این است که نه جبهه پایداری، نه اعتدالیون و اصلاح طلبان نمی‌توانند کار را به تنهایی پیش ببرند. با توجه به صحبت‌های مقام معظم رهبری برای لزوم مشارکت حداکثری، باید همه مردم حضور داشته باشند و از تندترین جریان‌ها از جبهه پایداری تا جبهه مشارکت، هر دو باید حضور داشته باشند.

در خیلی از مجموعه‌ها خالص سازی رخ داده است و طبق گفته محصولی دنبال این هستند که در نقاط دیگر هم اتفاق بیفتد. این‌ها آنقدر آدم ندارند که همه جا نفر بگذارند و این حرف غیرکارشناسی است، اما دنبال آن هستند.

من فکر می‌کنم که جبهه پایداری همیشه حضور داشته، اما خیلی نمی‌تواند گسترده کار کند. با توجه به اتفاقات اخیر، نهایتا مجموعه محصولی و قالیباف باید با هم بشینند و به نظر من همان روند گذشته در مجلس قبل را در این مجلس هم تکرار خواهند کرد. جبهه پایداری هیچ وقت کنار زده نمی‌شود، چون این‌ها هم قدرت، هم پول و هم پشتوانه دارند. شما نمی‌توانید نقش جبهه پایداری را کنار ببینید.

اخبار مرتبط:
رحیمی جهان‌آبادی: خبر فساد در چای بسیار آزاردهنده بود
رحیمی جهان‌آبادی: خبر فساد در چای بسیار آزاردهنده بود

نماینده مجلس درباره فساد در چای گفت: این خبر تاسف بار را ما هم در رسانه‌ها خواندیم، دیدیم و شنیدیم که متاسفانه بسیار آزار دهنده است. این اخبار روح و جسم هر شهروند ایرانی را فلج می‌کند.

وزیر ارشاد: با رئیس‌جمهور شدن رئیسی دشمن احساس خطر کرد
وزیر ارشاد: با رئیس‌جمهور شدن رئیسی دشمن احساس خطر کرد

اسماعیلی گفت: در سال 1400 که یکی از شاگردان مکتب امام صادق(ع) به ریاست دولت رسید، دشمن احساس خطر بیش‌تری کرد.

لطف‌الله سیاه‌کلی، نماینده مجلس: خودروها بنزین را اسراف می‌کنند
لطف‌الله سیاه‌کلی، نماینده مجلس: خودروها بنزین را اسراف می‌کنند

بنزین به این گرانی را با این کیفیت مصرف و حتی اسراف می‌کنیم. اگر مصرف بنزین را نصف کنیم، می‌توانیم سالانه‌ یک و نیم میلیون خودروی بالای پانصد میلیون تومانی را رایگان به مردم دهیم. پس چرا باید اینقدر بی‌توجه باشیم؟! چرا باید سوخت و ثروت را بسوزانیم و آلودگی هوا و بیماری را ایجاد کنیم؟! باید با تکنولوژی این مشکل را ریشه‌کن کنیم.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است