کد خبر : 271524
انتشار : ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - 15:56
دسته‌بندی : پیشنهاد سردبیر، سیاسی
چاپ

عنابستانی، نماینده مجلس: ظاهراً قالیباف نمی‌خواهد به شورای ائتلاف و وحدت اصولگرایان بپیوندد

یک نماینده اصولگرای مجلس گفت: صحبت های مطرح شده در همایش مبنا بر این پایه بود که رقابت درون جریان اصولگرایی اشکالی ندارد؛ این صحبت ها بدان معناست که آقای قالیباف نمی خواهد در جریان اصولگرایی به ائتلاف و وحدت بپیوندد و می خواهد کار خودش را انجام دهد.

عنابستانی، نماینده مجلس: ظاهراً قالیباف نمی‌خواهد به شورای ائتلاف و وحدت اصولگرایان بپیوندد

به گزارش سایت خبری مدارا؛ جمهوریت نوشت: به دنبال برگزاری اولین همایش انتخاباتی مجمع بیداری نیروهای انقلاب(مبنا) با حضور قالیباف رئیس مجلس، غلامعلی حداد عادل و تعدادی از نمایندگان فعلی مجلس، انتقاداتی به برگزاری این همایش مطرح شد؛ علی‌اصغر عنابستانی نماینده اصولگرای سبزوار در مجلس شورای اسلامی درباره علت حضورش در گردهمایی انتخاباتی مبنا گفت: بنده همچون ۱۳۰ نفر نماینده دیگر در این گردهمایی حضور داشتم؛ نه برگزاری این جلسه را تایید کرده و نه عضو این گروه هستم.

وی توضیح داد: آقای قالیباف جلسه انتخاباتی برای شروع مشارکت مردمی تشکیل داد؛ از ما برای حضور در این جلسه دعوت شد، با توجه به اینکه در تهران بودیم حسب ادب در این جلسه شرکت کردیم.

این نماینده اصولگرای مجلس اضافه کرد: اگر این گونه جلسات به سمت ایجاد اتحادی بین جریان اصولگرایی و انقلابی در کشور حرکت کند به آن کمک می کنم اما اگر قرار باشد این جلسات نقطه شروع اختلافات باشد کمکی نخواهم کرد کما اینکه ظاهرا این جلسه نقطه شروع اختلاف بوده است.

عنابستانی با اشاره به رقابت های انتخاباتی اصولگرایان در تهران گفت: رقابت های انتخاباتی در تهران در زیر دو پرچم در حال فعالیت است؛ یکی شورای ائتلاف که آقای حداد عادل دنبال می کند. بخشی هم در قالب شورای وحدت بوده که آقای متکی و زریبافان و سایر دوستان پیگیر آن هستند. در این بین جریان پایداری هم مشغول کارهای انتخاباتی است.

وی ادامه داد: ما امیدواریم جریان های اصولگرایی در انتخابات به نقطه مشترک برسند و شاهد نقطه اختلاف نباشیم منتها صحبت های مطرح شده در همایش مبنا بر این پایه بود که رقابت درون جریان اصولگرایی اشکالی ندارد؛ این صحبت ها بدان معناست که آقای قالیباف نمی خواهد در جریان اصولگرایی به ائتلاف و وحدت بپیوندد و می خواهد کار خودش را انجام دهد. بنده در حال حاضر این رویه را نمی پسندم.

اخبار مرتبط:
رحیمی جهان‌آبادی: خبر فساد در چای بسیار آزاردهنده بود
رحیمی جهان‌آبادی: خبر فساد در چای بسیار آزاردهنده بود

نماینده مجلس درباره فساد در چای گفت: این خبر تاسف بار را ما هم در رسانه‌ها خواندیم، دیدیم و شنیدیم که متاسفانه بسیار آزار دهنده است. این اخبار روح و جسم هر شهروند ایرانی را فلج می‌کند.

وزیر ارشاد: با رئیس‌جمهور شدن رئیسی دشمن احساس خطر کرد
وزیر ارشاد: با رئیس‌جمهور شدن رئیسی دشمن احساس خطر کرد

اسماعیلی گفت: در سال 1400 که یکی از شاگردان مکتب امام صادق(ع) به ریاست دولت رسید، دشمن احساس خطر بیش‌تری کرد.

پیمان جبلی: طوفان‌الاقصی عملیات فریب بود
پیمان جبلی: طوفان‌الاقصی عملیات فریب بود

رئیس سازمان صدا و سیما در آیین گرامیداشت روز دانشجو با عنوان «بزرگداشت ملی مقاومت» در دانشگاه تهران گفت: عملیات طوفان الاقصی بزرگترین عملیات فریب در تاریخ است. مقاومت رژیم صیهونیستی را خوار و تحقیر کرد.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است