کد خبر : 271349
انتشار : ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - 20:19
دسته‌بندی : برگزیده ها، سیاسی
چاپ

رسانه اصولگرا: حسن روحانی در دادگاه پرونده‌های قضایی دارد

پس از پایان ثبت نام داوطلبان انتخابات خبرگان رهبری، بررسی صلاحیت ثبت نام کنندگان برای این دوره از انتخابات مجلس خبرگان رهبری آغاز شد.

رسانه اصولگرا: حسن روحانی در دادگاه پرونده‌های قضایی دارد

به گزارش سایت خبری مدارا؛ سایت راه دانا نزدیک به بسیج با انتشار گزارشی درباره ثبت‌نام حسن روحانی در مجلس خبرگان نوشت: پس از پایان ثبت نام داوطلبان انتخابات خبرگان رهبری، بررسی صلاحیت ثبت نام کنندگان برای این دوره از انتخابات مجلس خبرگان رهبری آغاز شد.

حسن روحانی، یکی از چهره های ثبت نام کننده در انتخابات مجلس خبرگان است. چهره ای که عملکردش در طول ۸ سال دوران ریاست جمهوری هنوز از خاطره مردم پاک نشده است.

بسیاری از کارشناسان اقتصادی بر این باورند که بخش عمده مشکلات امروز اقتصادی کشور ناشی از عملکرد دولت قبل در طول ۸ سال مسئولیتش است عملکردی که کشور را معطل توافقی به نام برجام کرد تا با دیپلماسی التماسی مشکلات کشور را حل کند، اما هیچ دستاوردی برای کشور به دنبال نداشت.

رئیس جمهور سابق که این روزها به دنبال حفظ کرسی مسئولیت آن هم در مجلس خبرگان رهبری است، پس از پایان دوران ریاست جمهوری، تخلفات بسیاری داشت که پرونده های آن در محاکم قضایی در جریان است.

به گفته سخنگوی قوه قضائیه، پرونده تخلفات حسن روحانی در حال حاضر در دادگاه ویژه روحانیت در حال بررسی است.

«مداخلات روحانی در حوزه بورس و ارز» ، افتتاح پیش از موعد و تکمیل خط لوله گوره-جاسک در سال ۱۳۹۸ و «ایراد خسارت» به دلیل نواقص موجود در این خط لوله، «سوءمدیریت در ستاد ملی کرونا» از جمله پرونده های قضایی است که علیه روحانی تشکیل شده و در دادگاه در جریان است.

علاوه بر عملکرد وی در دوران مسئولیت ۸ ساله اش، حوادثی همچون گرانی بنزین و واکنش تمسخر آمیز روحانی به آن با این عبارت که « من هم صبح جمعه فهمیدم بنزین گران شده!» خاطره ای تلخی است که هنوز از ذهن مردم پاک نشده است.

اخبار مرتبط:
رحیمی جهان‌آبادی: خبر فساد در چای بسیار آزاردهنده بود
رحیمی جهان‌آبادی: خبر فساد در چای بسیار آزاردهنده بود

نماینده مجلس درباره فساد در چای گفت: این خبر تاسف بار را ما هم در رسانه‌ها خواندیم، دیدیم و شنیدیم که متاسفانه بسیار آزار دهنده است. این اخبار روح و جسم هر شهروند ایرانی را فلج می‌کند.

وزیر ارشاد: با رئیس‌جمهور شدن رئیسی دشمن احساس خطر کرد
وزیر ارشاد: با رئیس‌جمهور شدن رئیسی دشمن احساس خطر کرد

اسماعیلی گفت: در سال 1400 که یکی از شاگردان مکتب امام صادق(ع) به ریاست دولت رسید، دشمن احساس خطر بیش‌تری کرد.

لطف‌الله سیاه‌کلی، نماینده مجلس: خودروها بنزین را اسراف می‌کنند
لطف‌الله سیاه‌کلی، نماینده مجلس: خودروها بنزین را اسراف می‌کنند

بنزین به این گرانی را با این کیفیت مصرف و حتی اسراف می‌کنیم. اگر مصرف بنزین را نصف کنیم، می‌توانیم سالانه‌ یک و نیم میلیون خودروی بالای پانصد میلیون تومانی را رایگان به مردم دهیم. پس چرا باید اینقدر بی‌توجه باشیم؟! چرا باید سوخت و ثروت را بسوزانیم و آلودگی هوا و بیماری را ایجاد کنیم؟! باید با تکنولوژی این مشکل را ریشه‌کن کنیم.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است