کد خبر : 269279
انتشار : ۱۴۰۲/۰۸/۱۶ - 11:15
دسته‌بندی : برگزیده ها، سیاسی
چاپ

رسانه سازمان تبلیغات اسلامی: ایران به صورت مستقیم وارد جنگ با اسرائیل نمی‌شود

صفحه توییتر سایت تبیان رسانه سازمان تبلیغات اسلامی نوشت: آیا ایران باید وارد جنگ غزه شود؟! ‌این سوالی‌ست که از آغاز شروع تجاوز رژیم صهیونیستی به غزه در اذهان عمومی مطرح می‌شود.

رسانه سازمان تبلیغات اسلامی: ایران به صورت مستقیم وارد جنگ با اسرائیل نمی‌شود

به گزارش سایت خبری مدارا؛  صفحه توییتر سایت تبیان رسانه سازمان تبلیغات اسلامی نوشت: آیا ایران باید وارد جنگ غزه شود؟! ‌این سوالی‌ست که از آغاز شروع تجاوز رژیم صهیونیستی به غزه در اذهان عمومی مطرح می‌شود.

خبرگزاری اسپوتنیک روسیه در این‌باره مطلبی را نوشته که گزیده‌ای از آن را منتشر می‌کنیم. ‌ بعد از کشتار بی‌سابقه مردم فلسطین و علیرغم سکوت به اصطلاح جامعه جهانی و کشورهای عربی اما هر روز که می‌گذرد فشار افکار عمومی در جهان به نفع فلسطینی‌ها و به ضرر اسرائیلی‌ها خواهد بود.

ایران از نظر مقررات بین المللی در صورتی که مورد حمله مستقیم اسرائیل قرار گیرد می‌تواند واکنش متقابل نشان دهد و اسرائیلی‌ها هم این مساله را به خوبی می‌دانند و به همین دلیل آنها هم مستقیم وارد درگیری با ایران نمی‌شوند. ‌

اسرائیلی‌ها چون چنین چیزی را به خوبی می‌دانند به دنبال کشاندن ایران به جنگ هستند، اما خودشان هم خوب می‌دانند که از پس ایران بر نمی‌آیند و مجبور هستند پای آمریکا را نیز به میان بکشند. ‌ در صورتی که چنین اتفاقی رخ دهد آنوقت همه توجه‌ها به سمت جنگ ایران و آمریکا متمرکز می‌شود و نتانیاهو موفق می‌شود نقشه خود برای بیرون راندن فلسطینی‌ها از خاک و کاشانه خود را اعمال کند و علیرغم مخالف‌های کشورهای عربی مخصوصا مصر و اردن ولی وقتی که میلیون‌ها فلسطینی بروند به سمت مرزها امکان جلوگیری از ورود آنها نسبتا غیر ممکن خواهد بود.

البته اینکه همپیمانان ایران، اسرائیلی‌ها را مشغول کنند تا فشار را از مردم غزه کم کنند امری بدیهی است. در پایان باید گفت ایران هم تا زمانی که خاک‌اش مورد حمله مستقیم قرار نگرفته باشد نیازی نمی‌بیند که خودش مستقیم وارد معرکه شود چون می‌داند متحدین‌اش راحت از پس اسرائیل بر می‌آیند.

 

توییتر تبیان

اخبار مرتبط:
مسعود پزشکیان: تا دلتان بخواهید دکتر داریم؛ اما کاری بلد نیستند / دلالان و رشوه بگیران کار اقتصادی می‌کنند
مسعود پزشکیان: تا دلتان بخواهید دکتر داریم؛ اما کاری بلد نیستند / دلالان و رشوه بگیران کار اقتصادی می‌کنند

نامزد انتخابات مجلس دوازدهم گفت: نباید تولیدکننده‌ها را به عنوان سرمایه‌دار و یا چپاولگر، معرفی و آن‌ها را با بخشنامه‌ها سردرگم کنیم. سرمایه‌گذاران باید از احترام و امنیت کافی برخوردار باشند و این در حالی است که دلالان و رشوه بگیران در حال انجام کار اقتصادی هستند و ما فشار مالیاتی را بر روی تولیدکنندگان اعمال می‌کنیم.

حجت‌الاسلام نوراللهیان: امام زمان برای جلوگیری از گرمایش زمین و محیط زیست برنامه دارد
حجت‌الاسلام نوراللهیان: امام زمان برای جلوگیری از گرمایش زمین و محیط زیست برنامه دارد

رئیس پیشین سازمان حوزه ها و مدارس علمیه خارج از کشور گفت: امکان ندارد امام زمان برای رفع فقر در میان ملتهای محروم جهان، از جمله آفریقای مظلوم، بی برنامه باشد. برای مهاجرت و ایجاد جهانی عاری از سلاحهای اتمی، جلوگیری ازاختلاس، و فساد، ربا، ریا بیماری های عمومی و فراگیر، ریشه کنی بی سوادی، رشد دانش و علم و افتخارات بشری برنامه داشته باشد.

سردار سلامی: ایران، کشور نایب امام زمان است
سردار سلامی: ایران، کشور نایب امام زمان است

فرمانده کل سپاه گفت: این انقلاب زمینه ساز عصر ظهور و جریانی حقیقی در عالم است که در برابر صف آرایی های دشمنان در همه ابعاد ایستاده و امروز به فرموده رهبر معظم انقلاب به قله نزدیک است.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است