کد خبر : 268468
انتشار : ۱۴۰۲/۰۸/۱۲ - 16:51
دسته‌بندی : سیاسی
چاپ

بذرپاش: دولت قبل برخی پروژه‌ها را با ۶۰ درصد پیشرفت افتتاح می‌کرد

وزیر راه و شهرسازی افتتاح ویدیو کنفرانسی فرودگاه سقز بدون فراهم شدن زیرساخت‌ها در دولت قبل را کاری غیر حرفه‌ای اعلام کرد و گفت: در انتهای عمر دولت قبل برخی پروژه‌ها با ۶۰ درصد پیشرفت افتتاح شد.

بذرپاش: دولت قبل برخی پروژه‌ها را با ۶۰ درصد پیشرفت افتتاح می‌کرد

به گزارش سایت خبری مدارا؛ تسنیم نوشت:  وزیر راه و شهرسازی افتتاح ویدیو کنفرانسی فرودگاه سقز بدون فراهم شدن زیرساخت‌ها در دولت قبل را کاری غیر حرفه‌ای اعلام کرد و گفت: در انتهای عمر دولت قبل برخی پروژه‌ها با ۶۰ درصد پیشرفت افتتاح شد.

مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی در مراسم افتتاح پروژه فرودگاه سقز، اظهار کرد: افتتاح ویدیوکنفرانسی فرودگاه سقز در دولت قبل و بدون فراهم شدن زیرساخت‌های آن یک کاری غیرحرفه‌ای بود.

وی با یادآوری این‌که پس از افتتاح حتی یک پرواز نیز از این فرودگاه انجام نشد چرا که از نظر ایمنی عملیات پرواز آماده نبود با انتقاد از اینکه برخی می گویند دولت قبل این فرودگاه را با ۹۸ درصد پیشرفت فیزیکی تحویل این دولت داد، افزود: در این فرودگاه دیوارهای اطراف و ساختمان‌های مورد نیاز نیز احداث نشده بود.

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه در دولت قبل برخی پروژه‌ها با ۶۰ تا ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی در روزهای واپسین عمر دولت افتتاح می‌شد گفت: بدون شک اگر فرودگاه سقز نیز از ۹۸ درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار بود در دولت قبل بهره برداری و پروازها در آن انجام می‌شد.

بذرپاش بیان کرد: تلاش کردیم حداکثر ایمنی را در این فرودگاه رعایت کنیم چون ایمنی در امر پرواز یک اصل اساسی است و تا بسیاری از تجهیزات کمک ناوبری و برج مراقبت و شرایط حفاظتی نباشد امکان پرواز فراهم نخواهد شد.

وی درباره برخی اظهار نظرها درخصوص راه‌آهن همدان_ سنندج و پیشرفت بالای آن در دولت قبل، توضیح داد: برای افتتاح پروژه راه آهن سنندج نیز برخی از تکمیل بودن آن خبر می دهند در حالی که در دولت قبل اصلا این طرح راه نیفتاد تا دولت قبل بخواهد آن را تکمیل کنند. وقتی دولت قبل پروژه‌ای با ۷۰ درصد پیشرفت افتتاح می‌کرد، حتما آماده بودن بالای ۹۰ درصدی یک پروژه یک دروغ است. برخی با مطرح کردن این سخنان قصد دارند زحمات مدیران و مشاوران زحمتکش این دولت را زیرسوال ببرند.

وی یادآور شد: پس از سفر نخست رییس جمهور به استان کردستان و دستور ویژه وی برای تکمیل این طرح، استاندار و شرکت فرودگاهی پیگیری‌ها را انجام دادند و سایر امکانات لازم با توجه با شرایط جغرافیایی این فرودگاه از جمله برج مراقبت، سالن و عملیات پروازی آماده شد.

اخبار مرتبط:
مجتبی ذوالنوری: مجلس یک سال تعطیل شود هیچ کسی ککش هم نمی‌گزد
مجتبی ذوالنوری: مجلس یک سال تعطیل شود هیچ کسی ککش هم نمی‌گزد

نامزد ریاست مجلس دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: مجالس گذشته کارهای خوبی کردند. مجلس یازدهم لقب مجلس انقلاب را از رهبری گرفت ایا نمی‌تواند مجلس بهتری باشد و آیا مجلس دوازدهم می‌تواند بهتر از مجلس گذشته باشد؟ اگر قرار باشد ریل گذاری همان ریل گذاری گذشته باشد و همان کادر پروازی رئیس باشد کارهای مجلس پیش نخواهد رفت. باید تغییر ایجاد کرد. مجلس باید وارد مسیر ریل گذاری جدید شود.

آذر منصوری: جبهه اصلاحات هنوز هیچ تصمیمی درباره انتخابات نگرفته است
آذر منصوری: جبهه اصلاحات هنوز هیچ تصمیمی درباره انتخابات نگرفته است

آذر منصوری، رییس جبهه اصلاحات در توئیتی نوشت: جبهه اصلاحات ایران هنوز هیچ مصوبه‌ای در مورد انتخابات ریاست جمهوری نداشته است. گفتگو‌ها ادامه دارد و مواضع جبهه در این ارتباط از طریق بیانیه، اطلاعیه‌ها و سخنگوی این تشکیلات اعلام می‌شود. ‏کلیه اخبار یا نقل قول‌های دیگری که در این زمینه منتشر می‌شود، فاقد اعتبار است.

مهمانان مراسم افتتاحیه مجلس چه کسانی هستند؟ / از ناطق‌نوری تا سیدحسن خمینی
مهمانان مراسم افتتاحیه مجلس چه کسانی هستند؟ / از ناطق‌نوری تا سیدحسن خمینی

جمعی از مقامات کشوری و لشکری به همراه مهمانان خارجی در مراسم افتتاحیه مجلس دوازدهم حضور پیدا کردند.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است