کد خبر : 267888
انتشار : ۱۴۰۲/۰۸/۰۹ - 10:01
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

صنوف ترافیک‌زا و پارک‌های دوبل در شهر اصفهان ساماندهی می‌شوند

رئیس پلیس راهور فرماندهی انتظامی استان اصفهان از اجرای طرح ویژه ساماندهی صنوف ترافیک زا و پارک‌های دوبل به منظور کاهش ترافیک در شهر اصفهان خبر داد.

صنوف ترافیک‌زا و پارک‌های دوبل در شهر اصفهان ساماندهی می‌شوند

به گزارش سایت خبری مدارا؛ اصغر زارع، رئیس پلیس راهور اصفهان اظهار داشت: یکی از موضوعاتی که گلایه بیشتر شهروندان اصفهانی را به همراه داشته بروز ترافیک‌های سنگین در برخی نقاط این شهر است که در برخی ساعات شبانه روز به اوج خود می‌رسد.

به نوشته فارس؛ وی پرترافیک‌ترین ساعات شبانه روز در شهر اصفهان را ۷ تا ۸ و ۳۰ دقیقه صبح، ۱۱ و۳۰ تا ۱۳و۳۰ دقیقه ظهر و ۱۶و۳۰ تا ۲۰و ۳۰ دقیقه شب عنوان کرد و گفت: بیشتر ترافیک سنگین شهر اصفهان مربوط به هسته مرکزی این شهر است که به دلیل وجود اماکن تاریخی و مراکز درمانی است که باید در این خصوص کارشناسان و مدیران شهری چاره‌اندیشی کنند.

زارع گفت: خیابان‌های شمس آبادی، دکتر بهشتی، باغ گلدسته، آمادگاه، فردوسی، ولی عصر، عبدالرزاق، هاتف، حافظ، نشاط، بزرگمهر، هشت بهشت، چهارباغ بالا، میدان آزادی، میدان برج، سعادت آباد، شیخ صدوق، توحید، حیکم نظامی، کاوه، امام خمینی(ره)، امیرکبیر، رباط، مطهری، ملک شهر، پنج طبقه، معراج، شیخ طوسی، زینبیه و لاله پرترافیک ترین مناطق شهر اصفهان در ساعات شبانه هستند.

رئیس پلیس راهور اصفهان ادامه داد: پلیس راهور فرماندهی انتظامی استان اصفهان طرح ویژه‌ای را به منظور کاهش ترافیک کلانشهر اصفهان در نظر گرفته که این طرح شامل اقدامات عملیاتی، اقدامات مهندسی و اقدامات آموزشی و فرهنگ‌سازی است.

وی مدارس، حاشیه خیابان‌ها، صنف‌های ترافیک زا، مسدود شدن راستگردها، توقف‌های دوبله و وجود نواقص هندسی را از جمله مهمترین عوامل بروز ترافیک در شهر اصفهان عنوان کرد و گفت: طرح ویژه ساماندهی صنوف ترافیک‌زا و پارک‌های دوبل به زودی با همکاری شهرداری اصفهان به اجرا گذاشته می‌شود و از شهروندان می‌خواهیم که نهایت همکاری و تعامل را در این طرح داشته باشند.

اخبار مرتبط:
شالوده و پی‌ریزی اجرای انتخابات تعیین شعب است
شالوده و پی‌ریزی اجرای انتخابات تعیین شعب است

فرماندار اصفهان گفت: شالوده و پی‌ریزی اجرای انتخابات تعیین شعب است و کمیته اجرایی و فناوری اطلاعات نسبت به ارزیابی شعب و اعضای شعب اقدام کنند.

اختتامیه هشتمین جشنواره ملی امنیت فضای تبادل اطلاعات در اصفهان
اختتامیه هشتمین جشنواره ملی امنیت فضای تبادل اطلاعات در اصفهان

اختتامیه هشتمین جشنواره ملی امنیت فضای تبادل اطلاعات در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می‌شود.

۱۰خرداد فرایند اجرایی انتخابات ریاست‌جمهوری در اصفهان آغاز می شود
۱۰خرداد فرایند اجرایی انتخابات ریاست‌جمهوری در اصفهان آغاز می شود

دبیر ستاد انتخابات استان اصفهان گفت: طبق پیش‌بینی‌ها و تقویم انتخابات که توسط وزارت کشور ابلاغ شده است از روز پنجشنبه دهم خردادماه فرایند اجرای انتخابات ریاست جمهوری آغاز می‌شود.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است