کد خبر : 267787
انتشار : ۱۴۰۲/۰۸/۰۸ - 12:19
دسته‌بندی : سیاسی
چاپ

محمدرضا باهنر: مشارکت بالا از انتخاب اصلح مهم‌تر است

نماینده ادوار مجلس گفت: مشارکت در این دوره برای ما بسیار مهم است و بالارفتن مشارکت مهم‌تر از نوع انتخاب است. حتی می‌توان گفت مشارکت بالا از انتخاب اصلح هم مهم‌تر است. همه ما موظف هستیم که تلاش کنیم تا این افزایش مشارکت اتفاق بیفتد.

محمدرضا باهنر: مشارکت بالا از انتخاب اصلح مهم‌تر است

به گزارش سایت خبری مدارا؛ ایسنا نوشت: باهنر رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری در نشست ماهانه جامعه اسلامی مهندسین با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس و خبرگان در اسفند سال جاری اظهار کرد: رهبر انقلاب بر سلامت، رقابت و مشارکت در این دوره تاکید دارند.

مشارکت در این دوره برای ما بسیار مهم است و بالارفتن مشارکت مهم‌تر از نوع انتخاب است. حتی می‌توان گفت مشارکت بالا از انتخاب اصلح هم مهم‌تر است. همه ما موظف هستیم که تلاش کنیم تا این افزایش مشارکت اتفاق بیفتد.

رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: همه نهاد‌ها و جریانات سیاسی باید تلاش کنند تا مشارکت اوج بگیرد و از ۵۵ درصد عبور کند.

محمدرضا باهنر در نشست ماهانه جامعه اسلامی مهندسین با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس و خبرگان در اسفند سال جاری اظهار کرد: رهبر انقلاب بر سلامت، رقابت و مشارکت در این دوره تاکید دارند. مشارکت در این دوره برای ما بسیار مهم است و بالارفتن مشارکت مهم‌تر از نوع انتخاب است. حتی می‌توان گفت مشارکت بالا از انتخاب اصلح هم مهم‌تر است. همه ما موظف هستیم که تلاش کنیم تا این افزایش مشارکت اتفاق بیفتد.

او با اشاره به ثبت نام خود در انتخابات دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: با محاسبات شخصی خودم، اصرار دوستان و افزایش مشارکت در این دوره حاضر شدم و اگر قرار باشد در حوزه انتخابیه تهران با نرخ مشارکت پایین اول شوم برایم مطلوب نیست، اما مشارکت بالا را مهم‌تر از انتخاب خودم می‌دانم.

باهنر تأکید کرد: همه نهاد‌ها و جریانات سیاسی باید تلاش کنند تا مشارکت اوج بگیرد و از ۵۵ درصد عبور کند. البته اگر مشارکت بالا رود و افراد اصلح هم انتخاب شوند این مطالبه بحق رهبری و مطلوب ماست.

دبیر کل جامعه اسلامی مهندسین با اشاره جنگ غزه و کشتار غیر نظامیان فلسطینی از سوی رژیم صهیونیستی گفت: عملیات طوفان‌الاقصی باعث غرور و افتخار مسلمانان است، چون ساختار پرادعای صهیونیست‌ها در حوزه امنیت را به هم ریخت و ضربات سنگینی به وجهه دروغین این رژیم وارد کرد.

وی افزود: جنگ غزه باعث شد صهیونیست‌ها بر ظلم خودشان بیفزایند و رسوا شوند. این اقدامات معنای واقعی آپارتاید است. امروز تنها نقطه جهان که رژیم آپارتاید حاکم است در سرزمین‌های اشغالی است که حق حیات برای هیچکس قائل نیست.

باهنر یادآور شد: هر روز که از عمر پلید صهیونیست‌ها می‌گذرد عمق واقعی خباثت این رژیم بیشتر آشکار می‌شود. در جریان بمباران اخیر در غزه هزاران کودک بی‌گناه را کشتند و ذات پلید خود را برای جهانیان به نمایش گذاشتند.

باهنر تأکید کرد: جو بایدن، رئیس‌جمهوری جنایتکار آمریکا، هم دلخوشی از دولت نتانیاهو ندارد. امیدواریم که این غده سرطانی هرچه زودتر نابود شود.

رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری با اشاره به مواضع ایران برای برگزاری رفراندوم در فلسطین گفت: امیدواریم این بیداری در جهان اسلام شکل بگیرد و به‌زودی شاهد سقوط رژیم منحوس صهیونیستی باشیم. قطعا جهان بدون رژیم صهیونیستی دنیای بهتری خواهد بود.

اخبار مرتبط:
پزشکیان: در ماجرای مهسا امینی، تنها کسی بودم که صحبت کردم / زندانیان سیاسی در محدوده من نیست؛ اختیاری نَدارم
پزشکیان: در ماجرای مهسا امینی، تنها کسی بودم که صحبت کردم / زندانیان سیاسی در محدوده من نیست؛ اختیاری نَدارم

نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: . آزادی از نظر من یعنی نباید باور و اعتقاد را زیر سوال ببریم. چرا با هم دعوا می‌کنیم؟ در جریان مهسا امینی، من تنها کسی بودم که صحبت کردم و چیزی نگفتم که اعتقاد خود را زیر سوال ببرم. این اعتقاد واقعی من است که باید حق و حقوق همه افراد حفظ شود.

محمدعلی ابطحی: پورمحمدی اطلاعات محرمانه و غیرمحرمانه زیادی دارَد
محمدعلی ابطحی: پورمحمدی اطلاعات محرمانه و غیرمحرمانه زیادی دارَد

پورمحمدی در سال‌های اخیر سعی کرد قدری بر وجه سیاسی‌اش بیفزاید و در سال‌های اخیر شاهد بوده‌ایم که فعالیت او در جامعه روحانیت مبارز افزایش یافته و با شکل‌گیری شورای وحدت نیرو‌های انقلاب عملا او تلاش کرد بر روند سیاسی کشور تأثیر بگذارد و به تدریج شورای وحدت و پورمحمدی عملا به رقیب طیف دیگری از اصولگرایان تبدیل شد که در رأس‌اش محمدباقر قالیباف و غلامعلی حدادعادل قرار دارند؛ طیفی موسوم به شورای ائتلاف.

مهاجری: سعید جلیلی حتی سابقه اداره یک مغازه را هم ندارد / تلاش‌هایی برای انصراف جلیلی به نفع قالیباف شده
مهاجری: سعید جلیلی حتی سابقه اداره یک مغازه را هم ندارد / تلاش‌هایی برای انصراف جلیلی به نفع قالیباف شده

فعال سیاسی اصولگرا گفت: جلیلی قطعا ناکارآمد است و او حتی سابقه اداره یک مغازه را هم نداشته و هیچ‌کار اجرایی نکرده. از طرفی یک نگاه کاملا منحصر را در سیاست خارجی رهبری می‌کند.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است