کد خبر : 267748
انتشار : ۱۴۰۲/۰۸/۰۸ - 10:56
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

خودروهای جدید پلیس به ۱۱ شهرستان اصفهان تحویل داده شد

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان از تقویت تجهیز فرماندهی انتظامی 11 شهرستان استان با الحاق خودروهای جدید به ناوگان خودرویی این یگان‌ها خبر داد.

خودروهای جدید پلیس به ۱۱ شهرستان اصفهان تحویل داده شد

به گزارش سایت خبری مدارا؛ سردار محمدرضا هاشمی‌فر، جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان با اشاره به الحاق ۲۳ دستگاه خودروی جدید به ناوگان خودرویی مجموعه فرماندهی انتظامی استان اصفهان اظهار داشت: در راستای تحقق امنیت پایدار در سطح استان با تاکید بر طرح امنیت محله محور و با رویکرد برخورد قاطع و جدی با برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی و مقابله با مجرمان در همه سطوح، امروز به صورت رسمی ۲۳ دستگاه خودروی جدید به ناوگان خودرویی مجموعه فرماندهی انتظامی استان اصفهان الحاق شد.

به نوشته فارس؛ وی افزود: در این مرحله فرماندهی انتظامی ۱۱ شهرستان استان اصفهان به وسیله خودروهای مذکور تقویت و تجهیز خواهند شد و در ادامه شاهد تقویت فرماندهی انتظامی سایر شهرستان‌های استان نیز خواهیم بود.

هاشمی‌فر با بیان اینکه تجهیزات جدید، هوشمنند و بروز تنها بخشی از مؤلفه اقتدار پلیس به شمار می‌آیند، گفت: یکی از مهمترین مؤلفه‌های اقتدار فرماندهی انتظامی برخورداری از حمایت، پشتیبانی و همکاری خوب مردم است که با اطلاع‌رسانی جرایم و تعاملات مثبت و سازنده خود به ما در امنیت پایدار جامعه کمک می‌کنند و امیدواریم با استمرار این همکاری‌ها شاهد افزایش روزافزون ضریب امنیت در جای جای استان اصفهان باشیم.

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان با اشاره به عملکرد ۷ ماهه فرماندهی انتظامی استان اصفهان عنوان کرد: با اقدام جهادی و تلاش شبانه‌روزی همکارانم در یگان‌ها و بخش‌های مختلف انتظامی این فرماندهی در ۷ ماهه سال جاری تا به امروز شاهد کاهش ۷ درصدی در جرایم مهمه شامل، قتل، سرقت مسلحانه، آدم ربایی، سرقت‌های خشن، زورگیری و کاهش یک درصدی در مجموع کل سرقت‌ها بودیم.

وی تصریح کرد: مضاف بر این عملکرد فرماندهی انتظامی استان اصفهان در حوزه مبارزه با خرده‌فروشان مواد مخدر، جمع آوری معتادان متجاهر، قاچاقچیان مواد مخدر و کالا و برخورد با اراذل و اوباش هم نسبت به مدت مشابه سال افزایش چشمگیری داشته که این اقدامات نتیجه اشرافیت کامل ماموران پلیس و تلاش خستگی ناپذیر و مجاهدت شبانه روزی آنان برای برقراری امنیت در سطح استان است.

هاشمی‌فر از انهدام ۱۲۵ باند سازمان یافته جرم سرقت توسط کارآگاهان پلیس آگاهی استان اصفهان در مدت ۷ ماهه سال جاری خبر داد و گفت: ۴۵ درصد از باندهای منهدم شده جزو باند سارقان در حرکت بودند که این موضوع نشان دهنده تبحر، هوشمندی و اشرافیت بالای کارآگاهان پلیس آگاهی استان اصفهان است.

اخبار مرتبط:
اقدامات راهگشایی با ایجاد نگرش در میان معلمان اجرا می‌شود
اقدامات راهگشایی با ایجاد نگرش در میان معلمان اجرا می‌شود

مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: با ایجاد نگرش از میان مدیران و معلمان می‌توان اقدامات راهگشایی را اجرایی کرد و همچنین از ظرفیت مطلوب دانشگاه فرهنگیان نباید غافل شد.

دستگیری ۱۸ متهم متواری در اصفهان
دستگیری ۱۸ متهم متواری در اصفهان

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از دستگیری ۱۸ متهم متواری طی اجرای طرح امنیت محله محور در این شهرستان خبر داد.

شواهد حاکی از رقابتی بودن و مشارکت بالا در انتخابات پیش رو است
شواهد حاکی از رقابتی بودن و مشارکت بالا در انتخابات پیش رو است

فرماندار اصفهان گفت: شواهد حاکی از رقابتی بودن و مشارکت بالا در انتخابات پیش رو است که امیدواریم با همکاری یکدیگر بتوانیم انتخاباتی باشکوه و در تراز اصفهان برگزار کنیم.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است