کد خبر : 267745
انتشار : ۱۴۰۲/۰۸/۰۸ - 10:02
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان:

جمع آوری معتادان متجاهر از سطح اصفهان در دستور کار است

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان گفت: جمع آوری معتادان متجاهر از سطح اصفهان در دستور کار است.

جمع آوری معتادان متجاهر از سطح اصفهان در دستور کار است

به گزارش سایت خبری مدارا؛ محمدرضا جان‌نثاری در آئین تکریم و معارفه دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان ضمن تسلیت شهادت مردم فلسطین غزه اظهار داشت: از یک طرف صحنه وحشی‌گری‌های رژیم صهیونسیتی قلب هر انسان آزاده‌ای را به درد می‌آورد و هرکسی ذره‌ای انسانیت داشته باشد از این خشونت‌ها متأسف و متأثر می‌شود و از طرف دیگر که نباید از آن غفلت شود موفقیت‌های بزرگ رزمندگان جبهه مقاومت است که به قیمت ریخته شدن خون‌هایشان به دست آوردند.

به نوشته مهر؛ وی ادامه داد: اکنون صحنه عوض شده دیگر همانند گذشته نیست که رژیم جعلی صهیونیستی به مردم فلسطین حمله و پس از آن با آرامش زندگی کند و مردم فلسطین همواره در رعب و اضطراب باشند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان گفت: هیمنه رژیم صهیونسیتی این بار شکسته شد و رژیمی که می‌گفت ارتش قدرتمند و سیستم اطلاعاتی نفوذناپذیری دارد درهم شکست و گفتمان و وضعیت‌های جدیدی به وجود آمد.

جان‌نثاری افزود: همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند این شکست برای رژیم صهیونسیتی و طرفدارانش غیرقابل جبران است.

وی متذکر شد: سفر رؤسای جمهور آمریکا و … نیز به سرزمین‌های اشغالی، در راستای کاهش سرعت سقوط رژیم صهیونسیتی است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان گفت: مردم کشور ما نیز ۱۳ آبان‌ماه به جهانیان نشان خواهند داد که در کدام جبهه ایستاده‌اند و بار دیگر آزادی فلسطین از زیر بار استکبار را فریاد خواهند زد.

جان‌نثاری در بخش دیگر سخنان خود، بیان کرد: باتوجه به استعدادهای استان، ظرفیت اقدام در این استان بسیار بالاست.

وی با بیان اینکه دستگاه انتظامی استان اصفهان، یکی از بی‌نظیرترین دستگاه‌های انتظامی در استان‌های کشور است، گفت: در حوزه بهداشت و درمان نیز یکی از استان‌هایی هستیم که توریست سلامت داریم و در این حوزه کادر درمان بسیار قوی عمل می‌کنند و با انگیزه و انقلابی هستند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان با تاکید بر اینکه اگر پشتیبانی لازم از سطح ملی به استان معطوف شود بیش از پیش نتیجه خواهیم گرفت، ادامه داد: بسیاری از امور استان با پشتیبانی‌ها و همکاری درون استان انجام می‌شود اما در برخی امور به حمایت و پشتیبانی سطح ملی امید بیشتری داریم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان اظهار داشت: انتظار می‌رود در سطح ملی به امور مختلف و به طور مثال در بحث سرانه ماده ۱۶ نگاه واقعی شود، برای افزایش ظرفیت سهمیه ماده ۱۶ نیازمند مساعدت‌های سطح ملی به استان هستیم تا امور به بهترین نحو پیش برود.

وی متذکر شد: به دنبال این هستیم که معتاد متجاهر در خیابان‌های استان نداشته باشیم و این افراد جمع آوری و به زندگی بازگردند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان، عنوان کرد: دستگاه قضائی استان یکی از بهترین یاوران ما هستند و جایی نیست که به کمک و ارشادشان نیاز داشته باشیم و تسهیل گری نکنند که جای تقدیر و قدردانی دارد.

گفتنی است در این آئین از تلاش‌های سیدمجتبی ایزدی دبیر سابق ستاد مبارزه با موادمخدر استان تقدیر و مجتبی دهقانی به عنوان دبیر این ستاد در استان اصفهان معرفی شد.

اخبار مرتبط:
توزیع بیش از ۴ میلیون تعرفه انتخابات در استان اصفهان
توزیع بیش از ۴ میلیون تعرفه انتخابات در استان اصفهان

دبیر ستاد انتخابات استان اصفهان از توزیع بیش از ۴ میلیون تعرفه انتخابات در استان، خبر داد.

آتش‌سوزی در کارگاه مبل خیابان امام خمینی اصفهان/نیروهای امدادی از ۱۸ ایستگاه اعزام شد
آتش‌سوزی در کارگاه مبل خیابان امام خمینی اصفهان/نیروهای امدادی از ۱۸ ایستگاه اعزام شد

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از وقوع حادثه‌ آتش‌سوزی در کارگاه مبل و انبار چوب در خیابان امام خمینی خبر داد.

برخورد ۲ خودرو در اردستان یک کشته و ۴ مصدوم داشت
برخورد ۲ خودرو در اردستان یک کشته و ۴ مصدوم داشت

رییس مرکز اورژانس اردستان گفت: تصادف ۲خودرو در محور اردستان - ظفرقند یک کشته و ۴ مصدوم برجا گذاشت.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است