کد خبر : 267728
انتشار : ۱۴۰۲/۰۸/۰۷ - 23:11
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

جانشین پلیس راه استان اصفهان خبر داد؛

یک کشته و ۳ مجروح در تصادف کامیون با پراید در نجف آباد

جانشین پلیس راه استان اصفهان از تصادف یک دستگاه کامیون و یک دستگاه سواری پراید در شهرستان نجف آباد که منجر به کشته و مجروح شدن ۴ نفر از هموطنان شد خبرداد.

یک کشته و ۳ مجروح در تصادف کامیون با پراید در نجف آباد

به گزارش سایت خبری مدارا؛ سرهنگ عبدالرضا میرزایی اظهار داشت: شب گذشته در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره تصادف بین یک دستگاه کامیون با یک دستگاه سواری پراید در محور میرآباد به حسین آباد در شهرستان نجف آباد بلافاصله مأموران پلیس راه این شهرستان به همراه نیروهای امدادی جهت بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

به نوشته مهر؛ وی افزود: پس از حضور مأموران در محل مشاهده شد یک دستگاه کامیون حین حرکت در مسیر خود با یک دستگاه پراید که بدون رعایت موارد ایمنی و نصب علائم هشدار دهنده در حاشیه راه توقف کرده برخورد نموده که متأسفانه در این حادثه یکی از سرنشینان عقب خودرو پراید فوت و راننده به همراه ۲ سرنشین دیگر مصدوم شده که توسط اورژانس به بیمارستان منتقل شدند.

جانشین پلیس راه استان اصفهان گفت: علت حادثه از سوی کارشناسان این پلیس عدم توجه به جلو توسط راننده کامیون و همچنین توقف در حاشیه راه بدون رعایت موارد ایمنی و نصب علائم هشدار دهنده در شب توسط راننده سواری پراید تشخیص داده شده است.

اخبار مرتبط:
طرح جامع مدیریت پسماند پزشکی اصفهان به تصویب رسید
طرح جامع مدیریت پسماند پزشکی اصفهان به تصویب رسید

طرح جامع ۱۰ ساله مدیریت پسماند پزشکی استان به تصویب رسید، این طرح در کارگروه ملی با حضور رئیس سازمان حفاظت محیط زیست نیز ارائه و به عنوان الگوی کشوری در مدیریت پسماندهای پزشکی تبدیل شده بود.

آمادگی پلیس اصفهان برای تامین امنیت انتخابات ریاست جمهوری
آمادگی پلیس اصفهان برای تامین امنیت انتخابات ریاست جمهوری

فرمانده انتظامي استان اصفهان با بيان اينکه رقابت، مشارکت، سلامت و امنيت از مؤلفه‌هاي مهم در همه انتخابات به شمار مي‌آيند از آمادگي صددرصدي اين فرماندهي براي تامين امنيت انتخابات چهاردهمين دوره رياست جمهوري در استان اصفهان خبر داد.

استفاده از ظرفیت عید غدیر برای مشارکت در انتخابات
استفاده از ظرفیت عید غدیر برای مشارکت در انتخابات

فرماندار اصفهان گفت: باید از ظرفیت خوب عید سعید غدیر برای مشارکت همگانی در انتخابات پیش رو بهره بگیریم.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است