کد خبر : 266110
انتشار : ۱۴۰۲/۰۷/۲۷ - 07:56
دسته‌بندی : بین الملل
چاپ

الجزیره: اسرائیل در حملات بامداد پنجشنبه ۷ کودک دیگر را کُشت

سیزدهمین روز جنگ بین نیروهای حماس و اسرائیل در حالی آغاز می‌شود که حمله مرگبار اخیر به بیمارستانی در غزه موجی از اعتراض‌‌ را در بسیاری از کشورهای عربی و اسلامی برانگیخته است.

الجزیره: اسرائیل در حملات بامداد پنجشنبه ۷ کودک دیگر را کُشت

به گزارش سایت خبری مدارا؛ یورونیوز نوشت: شبکه الجزیره در گزارشی به نقل از شاهدان محلی و منابع پزشکی در غزه از کشته شدن دست کم ۴۰ فلسطینی در حملات بامداد روز پنجشنبه جنگنده‌های اسرائیل به این منطقه تحت محاصره خبر داد.

در این گزارش همچنین به نقل از خبرگزاری فلسطینی وفا آمده است که در حمله به خان‌یونس واقع در جنوب شهر غزه ۹ نفر از جمله ۷ کودک جان باختند.

الجزیره به نقل از شاهدان در گزارش خود آورده است که بیش از ۳۰ فلسطینی نیز در حملات هوایی اسرائیل به رفح در جنوب نوار غزه کشته و ده ها تن دیگر زخمی شدند.

بر اساس این گزارش، در حمله هوایی اسرائیل به یک اردوگاه آوارگان در مرکز غزه نیز یک نوزاد فلسطینی کشته و چندین نفر زخمی شدند.

گفتنی است سیزدهمین روز جنگ بین نیروهای حماس و اسرائیل در حالی آغاز می‌شود که حمله مرگبار اخیر به بیمارستانی در غزه موجی از اعتراض‌‌ را در بسیاری از کشورهای عربی و اسلامی برانگیخته است.

اخبار مرتبط:
اوکراین به مخازن نفتی روسیه حمله کرد
اوکراین به مخازن نفتی روسیه حمله کرد

واسیلی گولوبف فرماندار منطقه روستوف بامداد روز سه شنبه اعلام کرد که مخازن نفتی آزوف در اثر حمله پهپادی آتش گرفته است. رئیس اداره منطقه ای دفاع شهری و امداد و نجات اعلام کرد که نیروهای امداد و اورژانس به منطقه اعزام شدند.

استفاده ابزاری مسکو از زَنان زندانی در جنگ علیه کی‌ف
استفاده ابزاری مسکو از زَنان زندانی در جنگ علیه کی‌ف

اولین گروه از محکومان زن، ماه گذشته با همین هدف از زندانی در نزدیکی سن پترزبورگ آزاد شدند و تقریباً ۱۰ درصد از ۴۰۰ زندانی این زندان، سال گذشته با ارتش قراردادی در همین رابطه امضا کردند.

حکم دادگاه کانادا درباره سقوط هواپیمای اوکراینی اعلام شد
حکم دادگاه کانادا درباره سقوط هواپیمای اوکراینی اعلام شد

دادگاه عالی اونتاریو طی حکمی اعلام کرد خطوط هوایی بین‌المللی اوکراین از نظر قانونی مسئول پرداخت غرامت کامل به خانواده‌هایی است که عزیزانشان را در سقوط پرواز PS۷۵۲ در ایران از دست داده‌اند.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است