کد خبر : 266076
انتشار : ۱۴۰۲/۰۷/۲۷ - 12:00
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

مدیر منطقه سه شهرداری اصفهان:

هیات امنای بازار بزرگ اصفهان تشکیل می‌شود

مدیر منطقه سه شهرداری اصفهان گفت: روند تشکیل هیات امنای بازار بزرگ اصفهان با هدف حل معضلات این بازار در حال پیگیری است.

هیات امنای بازار بزرگ اصفهان تشکیل می‌شود

به گزارش سایت خبری مدارا؛ محمدباقر کلاهدوزان با بیان اینکه بازار بزرگ اصفهان با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می‌کند، گفت: یکی از اصلی ترین مشکلات این بازار، سد معبر است. در بازار بزرگ اصفهان اجناس به گونه‌ای چیده می‌شوند که مخل رفت و آمد مردم شده و برای آنها سد معبر ایجاد می‌کند که این مساله به طور حتم باید حل و فصل شود.

به نوشته مهر؛ وی سیستم برق کشی ناقص، فرسودگی لوله‌های گاز و ورود بی رویه موتور سیکلت‌ها را از دیگر معضلات این بازار دانست و افزود: شهرداری در خصوص ورود موتور سیکلت ها به بازار پیگیری‌های لازم را انجام داده و ۴۵ مسیری که موتور سیکلت‌ها وارد بازار می‌شوند را شناسایی کرده است.

مدیر منطقه سه شهرداری اصفهان ادامه داد: این مسیرها پیش‌تر بسته شده بود اما از آنجایی که هماهنگی و همراهی بین بازاریان و (سیستمی که در آن مقطع زمانی این تصمیم را اعمال می‌کرد) وجود نداشت، این طرح به مرور زمان تضعیف شد و رفت و آمد موتور سیکلت‌ها به بازار ادامه پیدا کرد.

کلاهدوزان با اشاره به ضرورت تشکیل هیأت امنای بازار به منظور هماهنگی و همدلی برای حل معضلات فعلی اظهار کرد: تشکیل هیأت امنا منجر می‌شود تا بازاریان برای حل و فصل مسائل ذکر شده مشارکت داشته باشند.

وی تاکید کرد: وقتی قوانین بازار توسط خود بازاریان تعیین شود و آنها در این تصمیمات دخیل باشند، عمل کردن به این قوانین نیز پایدارتر خواهد بود. به عنوان مثال اگر طبق قوانینی که توسط هیأت امنا وضع می‌شود ورود موتور سیکلت به بازار ممنوع شود، در مقابل باید برای باراندازی بازاریان تدبیری در نظر گرفته شود.

کلاهدوزان ایجاد هماهنگی بین بازاریان و متولیان شهرداری را امری ضروری دانست و خاطرنشان کرد: اگر هیأت امنا تشکیل شود ما به عنوان بازوی اجرایی حمایت‌های لازم را انجام می‌دهیم تا کارها بهتر و با سرعت بیشتری پیش برود.

وی اضافه کرد: همچنین همزمان با تشکیل هیأت امنا آئین نامه‌ای تدوین می‌شود و مشارکت بازاریان برای حل و فصل مسائل افزایش خواهد یافت تا مردم و بازاریان به اجرای قوانین ملزم می‌شوند.

به گفته مدیر منطقه سه شهرداری اصفهان، روند تشکیل این هیأت امنا در حال انجام است و انتخابات اولیه هم اواخر آبان ماه برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط:
اقدامات راهگشایی با ایجاد نگرش در میان معلمان اجرا می‌شود
اقدامات راهگشایی با ایجاد نگرش در میان معلمان اجرا می‌شود

مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: با ایجاد نگرش از میان مدیران و معلمان می‌توان اقدامات راهگشایی را اجرایی کرد و همچنین از ظرفیت مطلوب دانشگاه فرهنگیان نباید غافل شد.

دستگیری ۱۸ متهم متواری در اصفهان
دستگیری ۱۸ متهم متواری در اصفهان

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از دستگیری ۱۸ متهم متواری طی اجرای طرح امنیت محله محور در این شهرستان خبر داد.

شواهد حاکی از رقابتی بودن و مشارکت بالا در انتخابات پیش رو است
شواهد حاکی از رقابتی بودن و مشارکت بالا در انتخابات پیش رو است

فرماندار اصفهان گفت: شواهد حاکی از رقابتی بودن و مشارکت بالا در انتخابات پیش رو است که امیدواریم با همکاری یکدیگر بتوانیم انتخاباتی باشکوه و در تراز اصفهان برگزار کنیم.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است