کد خبر : 265992
انتشار : ۱۴۰۲/۰۷/۲۶ - 14:45
دسته‌بندی : اجتماعی
چاپ

اقدام رژیم صهیونیستی یک جنایت بزرگ تاریخی است

رئیس کمیته سلامت شورای اسلامی شهر تهران اقدام تروریستی رژیم صهیونیستی در حمله نظامی به بیمارستان المعمدانی در شهر غزه را محکوم کرد.

اقدام رژیم صهیونیستی یک جنایت بزرگ تاریخی است

به گزارش سایت خبری مدارا؛ ایسنا نوشت: سوده نجفی در محکومیت به اقدام تروریستی رژیم صهیونیستی در حمله نظامی به بیمارستان المعمدانی در شهر غزه گفت: شهادت بیش از ۱۰۰۰ نفر از شهروندان فلسطینی به دست رژیم جعلی صهیونیستی در جریان حمله به بیمارستانی در غزه، بار دیگر هویت واقعی این رژیم کودک کش، سفاک و غاصب را بر جهانیان نمایان کرد.

در مواقع جنگ نظامی امن ترین محل ها مراکز درمانی و بیمارستان ها هستند

وی ادامه داد: بر اساس قوانین بین المللی در مواقع جنگ نظامی امن ترین محل ها مراکز درمانی و بیمارستان ها هستند؛ اما این اقدام رژیم صهیونسیتی یک جنایت بزرگ تاریخی است که تا کنون در طول تاریخ کم سابقه بوده است.

نجفی با انتقاد از سازمان ملل گفت: سازمان ملل متحد با انفعال و سکوت خود در برابر آنچه که امروز در غزه مظلوم می‌گذرد وابستگی خود را به این رژیم تروریست و هم پیمانان غربی آن به ویژه آمریکا نشان داد و ملت‌ها دیگر امیدی به مقابله با ظلم و ستم توسط آنها ندارد.

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران گفت: آنچه که امروز نسبت به جنایت در غزه انتظار می رود ورود جدی کشورهای اسلامی است و نقش وزارت امور خارجه ایران در این خصوص قابل توجه می باشد و باید تلاش کند.

وی گفت: موضوع فلسطین و آنچه که در غزه می‌گذرد موضوع اسلامی نیست و امروز هر انسانی که در سراسر دنیا اتفاقات و تصاویر منتشر شده را می بیند، متأثر می شود.

نجفی در پایان گفت: اگر جنایت در غزه متوقف نشود نمی توان جلوی مقاومت را گرفت و قطعا رژیم صهیونسیتی منتظر واکنش سخت و سهمگین‌تر از طوفان الاقصی از سوی جریان مقاومت و کشور های اسلامی باشد.

اخبار مرتبط:
دادستانی تهران علیه محمود صادقی اعلام جرم‌ کرد
دادستانی تهران علیه محمود صادقی اعلام جرم‌ کرد

دادستانی تهران علیه محمود صادقی، نماینده سابق مجلس و حقوقدان اعلام جرم کرد.

صادق زیباکلام را آزاد کنید
صادق زیباکلام را آزاد کنید

آذر منصوری به خبر ابتلای صادق زیباکلام به سرطان واکنش نشان داد.

توضیح قوه قضاییه درباره مرگ مشکوک کارگردان زن / جسد بهاره للهی سه هفته بعد از مرگ توسط همسایه هایش کشف شد
توضیح قوه قضاییه درباره مرگ مشکوک کارگردان زن / جسد بهاره للهی سه هفته بعد از مرگ توسط همسایه هایش کشف شد

قوه قضاییه مدعی شد: رسانه‌های معاند در ادامه پروژه کشته‌سازی مدعی شده‌اند که یک خانم به نام بهاره للهی در زندان به قتل رسیده و جسد او مخفیانه در بهشت سکینه کرج دفن شده است در حالی که بررسی‌ها نشان می‌دهد این فرد در منزل شخصی خود فوت کرده است.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است