کد خبر : 265663
انتشار : ۱۴۰۲/۰۷/۲۴ - 17:22
دسته‌بندی : اجتماعی، برگزیده ها
چاپ

پلیس: هفت نفر را در ارتباط با پرونده قتل داریوش مهرجویی بازداشت کردیم / FILM داخل خانه / جزییات تازهاز وضعیت پرونده

سخنگوی فراجا از افزایش تعداد بازداشت‌شدگان درخصوص پرونده قتل داریوش مهرجویی خبر داد.

پلیس: هفت نفر را در ارتباط با پرونده قتل داریوش مهرجویی بازداشت کردیم / FILM داخل خانه / جزییات تازهاز وضعیت پرونده

به گزارش سایت خبری مدارا؛ ایرنا نوشت: سخنگوی فراجا اعلام کرد که تعداد مظنونان بازداشت شده پرونده قتل داریوش مهرجویی و همسرش به هفت نفر رسید.

سردار سعید منتظرالمهدی روز دوشنبه با حضور در صحنه جرم گفت: کارآگاهان در ادامه اقدامات و ارتباطات فنی در سه حوزه اطلاعاتی، آزمایشگاهی و میدانی هفت نفر از مظنونان پرونده را طی عملیات‌های جداگانه تا پاسی از شب گذشته در نقاط مختلف کشور دستگیر کردند.

به گفته او، در این زمینه ابعاد تازه‌ای از فرایند کشف ایجاد شد. کماکان تحقیقات به صورت جدی در حال انجام است. شواهد و قرائن حکایت از ا خبار امیدوارکننده در قطعیت در کشف جرم را دارد.

گزارش پزشکی قانونی پس از انجام کالبدگشایی علت فوت مرحوم مهرجویی و همسرش خونریزی شدید به دلیل جراحات وارده به واسطه برخورد چاقو یا جسم برنده و نوک تیز به بدن اعلام شده است.

همچنین سایت جنایی نوشت:  تیم ویژه‌ای از کارآگاهان زبده از تهران و کرج به صورت گروهی درباره پرونده قتل داریوش مهرجویی و همسرش وحیده محمدی‌فر تحقیق می‌کنند و دادستانی کل کشور نیز بر این پرونده نظارت دارد. همچنین یک تیم از کارشناسان زبده از همان ساعات اولیه به دستور دادستان کل کشور در کرج مستقر شدند. این تیم سرنخ‌های مهم و تازه‌ای به دست آورده‌اند که آنها را به رازگشایی از این جنایت امیدوارتر کرده است.

اطلاعات به‌دست‌آمده نشان می‌دهد نقطه‌زنی خطوط موبایل در منطقه انجام گرفته و سگ‌های پلیس رد خون را پیدا کرده‌اند و کارآگاهان را به سرنخ‌های مهمی رسانده است. این در حالی است که دوربین‌های مداربسته که از باغ همسایه به دست پلیس رسیده نیز در دست آنالیز است.

این در حالی است که سخنگوی پلیس نیز اعلام کرد تعداد بازداشتی‌ها در قتل داریوش مهرجویی و همسرش به هفت تن رسیده و دستگیری عاملان اصلی قتل قریب‌الوقوع است.

در حال حاضر خانه داریوش مهرجویی از سوی مقامات قضایی پلمب شده و کسی بدون اجازه قضایی اجازه ورود به آن را ندارد. همچنین همه نشانه‌ها و ردهای باقی‌مانده از صحنه جمع‌آوری شده است. وضعیت شهرک کاملاً حفاظت‌شده است و به‌جز ساکنان و کسانی که مقامات قضایی اجازه ورود می‌دهند، فرد دیگری اجازه ورود ندارد.

همچنین گفته می‌شود خانواده داریوش مهرجویی در شوک شدیدی به سر می‌برند. دختر کوچکش مونا که اجساد پدر و مادرش را کشف کرده به‌شدت شوکه است و وضعیت روحی بسیار بدی دارد. فرزندان دیگر مهرجویی نیز حال خوبی ندارند و به گفته وکیل خانواده در شوک هستند.

بر اساس شنیده‌های خبرنگار جنایی، داریوش مهرجویی وصیت‌نامه‌ای دارد که نزد یکی از معتمدین اوست و این موضوع به اطلاع خانواده مهرجویی رسیده است.

هفت مظنون در این پرونده بازجویی شده‌اند و بر اساس گفته پلیس اطلاعات مهمی از آنها به دست آمده است. یکی از این مظنونان فردی است که در نبود داریوش مهرجویی و خانواده از باغ آنها مراقبت می‌کرد و خانواده مهرجویی با او به اختلاف برخورده بودند.

داریوش مهرجویی و همسر و دخترش در باغی در زیبادشت زندگی می‌کردند، جایی که قتل اتفاق افتاده است. بر اساس گفته یکی از نزدیکان داریوش مهرجویی، آنها از وکیل خود خواسته بودند که در تهران برایشان خانه‌ای اجاره کند و قرار بود این اتفاق در همین هفته بیفتد که متاسفانه دو روز بعد از این تصمیم آنها به قتل رسیدند.

 

اخبار مرتبط:
امام جمعه شیراز: رای دادن زمینه ساز ظهور امام زمان است
امام جمعه شیراز: رای دادن زمینه ساز ظهور امام زمان است

دژکام مدعی شد: این حکومت می‌خواهد زمینه ساز ظهور امام زمان (عج) باشد؛ رأی دادن قدم اول است و در گام دوم باید بین شش نفری که صلاحیت آنها برای حضور در انتخابات تأیید شده بگردیم و ببینم رویکرد کدامیک از آنها به عدالت نزدیکتر است و عادل را به میدان بفرستیم؛ عدالت شرط مهم این انتخاب است.

کیهان: دولت پزشکیان، دولت سوم روحانی‌ست
کیهان: دولت پزشکیان، دولت سوم روحانی‌ست

روزنامه حسین شریعتمداری به اظهارات اخیر مسعود پزشکیان واکنش نشان داد.

امام جمعه اهواز: نباید به تنهایی به فرد کاندید نگاه کنیم ، باید به جریان‌های حامی او نیز دقت داشته باشیم
امام جمعه اهواز: نباید به تنهایی به فرد کاندید نگاه کنیم ، باید به جریان‌های حامی او نیز دقت داشته باشیم

حجت الاسلام و المسلمین سید محمد نبی موسوی فرد در خطبه‌های نماز جمعه این هفته اهواز در مصلای مهدیه امام خمینی (ره) این شهر با اشاره مطالبات مردم استان خوزستان و ضرورت رسیدگی مسئولان به وضعیت شهر اظهار کرد: برخی از مناطق ما با مشکل فاضلاب و آسفالت و... روبرو هستند؛ بنابراین رسیدگی و رفع این مشکلات از سوی مسئولان ضروری است.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است