کد خبر : 265612
انتشار : ۱۴۰۲/۰۷/۲۴ - 12:04
دسته‌بندی : اجتماعی
چاپ

یک شهروند مازنی دیروز مقابل استانداری خودش را آتش زَد

یک شهروند اهل روستای تلارم محمودآباد روز گذشته (شنبه) مقابل استانداری مازندران اقدام به خودسوزی کرد که البته با اقدام به موقع حاضران در مهار آتش‌سوزی مواجه شد؛ خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) در ساری جزئیات این اتفاق را پیگیری کرده است.

یک شهروند مازنی دیروز مقابل استانداری خودش را آتش زَد

به گزارش سایت خبری مدارا؛ ایرنا نوشت: این فرد حدود ۶۰ ساله به همراه فرزندش در صبح روز گذشته با حضور در استانداری مازندران به دلیل آنچه که اعتراض یا اعلام مراتب نارضایتی نسبت به ساخت واحد مسکونی در روستای محل زندگی خود بود، اقدام به خودسوزی می‌کند.

بلافاصله پس از این اتفاق، با تلاش یکی از نگهبانان استانداری حاضر در صحنه، از آتش سوزی گسترده این فرد جلوگیری و فرد به بیمارستان سوانح سوختگی شهید زارع ساری منتقل شد.

فردی که اقدام به خودسوزی کرده، مردی ۶۰ ساله است که بررسی پرونده وی نشان می‌دهد که مطالبه ساخت مسکن رایگان از سوی دولت، با اجرای طرح هادی در روستای محل زندگی اش را داشته است.

یک منبع مطلع در همین رابطه اظهار کرد: براساس پیگیری های انجام شده، بخشی از زمین مسکونی وی به دلیل اجرای طرح هادی روستا در داخل طرح قرار گرفت و بعد از آن با موافقت وی و دهیاری، زمین جایگزینی در اختیارش قرار گرفت و همچنین در ادامه با دریافت مجوز ساخت سه واحد مسکونی با اعطای سه فقره تسهیلات ۲ میلیارد ریالی چهاردرصد برای وی برای ساخت مسکن هم موافقت شد.

وی تصریح کرد: باوجود آنکه بخشی از واحد مسکونی وی در طرح هادی قرار گرفت اما این فرد با وجود در اختیار گرفتن زمین دیگر و تسهیلات، ادعا داشت که دولت می بایست به صورت رایگان برایش خانه بسازد و تمامی مصالح ساختمانی را رایگان در اختیارش قرار دهد.

وی اضافه کرد: باوجود تمامی موافقت‌هایی که مسوولان شهرستان با خواسته های این فرد داشتند اما وی به دلایل نامعلومی در رو به روی استانداری مازندران که فرزندش هم همراه وی بود، اقدام به پاشیدن بنزین و آتش زدن خود کرد که به سرعت با همکاری کارکنان نگهبانی استانداری و با کپسول آتش نشانی، آتش بر روی این فرد مهار شد و به بیمارستان سوختگی شهید زارع ساری منتقل شد.

حال عمومی این شهروند را هم‌اکنون خوب توصیف شده است.

اخبار مرتبط:
ادعای معاون حقوقی رییس‌جمهوری درباره پرونده فرش‌های سعد آباد: هنوز هیچ فرشی پیدا نشده
ادعای معاون حقوقی رییس‌جمهوری درباره پرونده فرش‌های سعد آباد: هنوز هیچ فرشی پیدا نشده

محمد دهقان، معاون حقوقی رییس جمهوری درباره پرونده سرقت فرش‌های کاخ سعد آباد گفت: هنوز هیچ فرشی پیدا نشده است.

مکالمه یاشار سلطانی از زندان با وکیلش / کاشانی: سلطانی، بدون احضاریه روانه اوین شد
مکالمه یاشار سلطانی از زندان با وکیلش / کاشانی: سلطانی، بدون احضاریه روانه اوین شد

«صادق کاشانی»، وکیل مدافع یاشار سلطانی که پیش از این اعلام کرده بود موکلم با غافلگیری روانه زندان شده است، در پستی جدید، در شبکه اجتماعی «ایکس» (توئیتر سابق)، به بیان روایتی از مکالمه اخیر خود با موکلش «یاشار سلطانی» از زندان پرداخت.

حکم قاتل داریوش مهرجویی و هَمسرش صادر شد
حکم قاتل داریوش مهرجویی و هَمسرش صادر شد

بنا بر اعلام سخنگوی قوه قضائیه احکام بدوی چهار متهم پرونده قتل داریوش مهرجویی و همسرش صادر شد.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است