کد خبر : 265544
انتشار : ۱۴۰۲/۰۷/۲۴ - 12:01
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

بعنوان نخستین فرودگاه کشور

حامل‌های انرژی فرودگاه اصفهان تا پایان سال هوشمندسازی می‌شود

مدیرکل تجهیزات و سامانه‌های فرودگاهی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران از هوشمندسازی همه حامل‌های انرژی فرودگاه بین‌المللی شهید بهشتی اصفهان از قبیل آب، برق و گاز تا پایان سال جاری خبر داد.

حامل‌های انرژی فرودگاه اصفهان تا پایان سال هوشمندسازی می‌شود

به گزارش سایت خبری مدارا؛ میرسعید صفی‌نیا در بازدید وی از پروژه احداث موتورخانه ساختمان یگان حفاظت هواپیمایی فرودگاه شهید بهشتی اصفهان افزود: تصمیماتی در زمینه تکمیل پروژه‌های بهسازی و نوسازی در دست اقدام این فرودگاه اتخاذ و هوشمندسازی همه حامل‌های انرژی آن از قبیل آب، برق و گاز تا پایان سال جاری بعنوان نخستین فرودگاه در سطح فرودگاه‌های کشور انجام خواهد شد.

به نوشته ایرنا؛ وی ادامه داد: تحقق اهداف برنامه‌ریزی شده در راستای ارتقا سطح کیفیت خدمات و رعایت ایمنی در زیرساخت‌های عملیات فرودگاهی برای حفظ و تداوم کارکرد تجهیزات و سامانه‌های فرودگاه اصفهان در شرایط استاندارد و ارزشمند قرار دارد.

مدیرکل تجهیزات و سامانه‌های فرودگاهی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران اظهار داشت: مدیریت موثر همراه با تلاش شبانه‌روزی همکاران اداره فنی و مهندسی این فرودگاه، مهمترین عامل دستیابی به این اهداف محسوب می‌شود.

مدیرکل تجهیزات و سامانه‌های فرودگاهی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران در سفر به اصفهان از پروژه‌های انجام شده و در دست اقدام فرودگاه شهید بهشتی بازدید کرد.

در جریان این بازدید جلسه‌ای هم با حضور مدیرکل و معاون اداره کل تجهیزات و سامانه‌های فرودگاهی شرکت فرودگاه‌ها، معاون فنی و عملیاتی سازمان اورژانس کشور، رئیس اورژانس اصفهان، مدیرکل، معاونان، روسا و مسوولان اداره کل فرودگاه‌های استان تشکیل و در زمینه مسائل اورژانس و خدمت رسانی بهتر به بیماران راهکارهایی ارائه شد.

فرودگاه بین‌المللی شهید بهشتی در شرق اصفهان دارای ۲ باند به طول چهار هزار و ۳۹۷ متر و عرض ۴۵ متر با ۲۰ جایگاه پذیرش انواع هواپیمای مسافربری و ترمینال پروازهای داخلی و خارجی است.

این فرودگاه که در مرکز کشور قرار دارد، بعنوان مُعین فرودگاه‌های کشور عمل می‌کند و در طول سال میزبان بسیاری از فرودهای اضطراری و هدایت شده است.

اخبار مرتبط:
بخش دائمی موزه تاریخ شهرداری اصفهان تحولات۱۹۰ساله را روایت می‌کند
بخش دائمی موزه تاریخ شهرداری اصفهان تحولات۱۹۰ساله را روایت می‌کند

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اصفهان گفت:بخش دائمی موزه تاریخ شهرداری اصفهان تحولات۱۹۰ ساله شهرداری را روایت می‌کند.

مقدمات برقی‌کردن تاکسی‌ها در شهر اصفهان فراهم شده است
مقدمات برقی‌کردن تاکسی‌ها در شهر اصفهان فراهم شده است

عضو شورای شهر اصفهان گفت: مقدمات برقی‌کردن تاکسی‌ها در شهر اصفهان فراهم شده است تا شرکت‌هایی که در این باره آمادگی دارند اقدام کنند.

۲۸ کیلوگرم حشیش و شیشه در اصفهان کشف شد
۲۸ کیلوگرم حشیش و شیشه در اصفهان کشف شد

معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان اصفهان از کشف محموله ۲۸ کیلویی حشیش و شیشه در عملیات مأموران پلیس شهرستان نائین خبر داد.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است