کد خبر : 265526
انتشار : ۱۴۰۲/۰۷/۲۴ - 08:21
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان:

مهم‌ترین پروژه‌های شهر اصفهان خط دو مترو و رینگ چهارم است

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: مهم‌ترین پروژه‌های شهر اصفهان خط دو مترو و رینگ چهارم است که در کمیسیون تلفیق، به‌صورت مستمر و کمیسیون‌های مختلف همچون حمل‌ونقل و عمران رصد می‌شود.

مهم‌ترین پروژه‌های شهر اصفهان خط دو مترو و رینگ چهارم است

به گزارش سایت خبری مدارا؛ محمد نورصالحی در یکصد و پنجمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان اظهار داشت: بر اساس گزارش معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی، در سال جاری بالغ بر ۱۰۰۰ پروژه در نظر گرفته است که حدود ۱۰۰ مورد شاخص و ۱۰۰ مورد مهم منطقه‌ای محسوب می‌شود و علاوه بر جلساتی که در شهرداری برای رصد آن انجام می‌شود، این حدود ۲۰۰ پروژه مهم به‌صورت ویژه توسط شورا مورد رصد قرار می‌گیرد و ماهانه پیشرفت آن پیگیری می‌شود.

به نوشته مهر؛ وی مهم‌ترین پروژه‌های شهر اصفهان خط دو مترو و رینگ چهارم دانست و گفت: جدا از کمیسیون تلفیق، به‌صورت مستمر در کمیسیون‌های مختلف همچون حمل‌ونقل و عمران رصد می‌شود، اما پروژه‌های مهم منطقه‌ای همانند بعضی پیاده‌روسازی‌ها، احداث فضای سبز و مراکز فرهنگی در این جلسه مورد رصد قرار می‌گیرد.

رئیس شورای شهر اصفهان خاطر نشان کرد: در زمینه ارتباط مردم، نحوه انتقال مشکل شهروندان به مسئولان، خروجی این ارتباط و بازخوردی که دریافت می‌شود، در جلسه کمیسیون تلفیق این هفته شورا گزارش مفصلی از سوی حوزه روابط عمومی شهرداری دریافت شد.

وی با بیان اینکه در ادامه جلسه کمیسیون تلفیق این هفته شورا، تفریغ بودجه سازمان آرامستان‌ها بررسی و تصویب شد که باید در جلسه علنی نیز مطرح شود، اضافه کرد: همچنین بازدیدی از فعالیت‌های عمرانی مرکز همایش‌های امام خامنه‌ای نیز انجام شد.

نورصالحی اضافه کرد: در بودجه ۱۴۰۲ شهرداری اصفهان بخشی از تکمیل پروژه مرکز همایش‌ها دیده شده است، البته اعضای شورا طرحی ارائه کردند که در حال بررسی است تا شهرداری برنامه خود را برای تکمیل این پروژه ارائه کند.

اخبار مرتبط:
اقدامات راهگشایی با ایجاد نگرش در میان معلمان اجرا می‌شود
اقدامات راهگشایی با ایجاد نگرش در میان معلمان اجرا می‌شود

مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: با ایجاد نگرش از میان مدیران و معلمان می‌توان اقدامات راهگشایی را اجرایی کرد و همچنین از ظرفیت مطلوب دانشگاه فرهنگیان نباید غافل شد.

دستگیری ۱۸ متهم متواری در اصفهان
دستگیری ۱۸ متهم متواری در اصفهان

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از دستگیری ۱۸ متهم متواری طی اجرای طرح امنیت محله محور در این شهرستان خبر داد.

شواهد حاکی از رقابتی بودن و مشارکت بالا در انتخابات پیش رو است
شواهد حاکی از رقابتی بودن و مشارکت بالا در انتخابات پیش رو است

فرماندار اصفهان گفت: شواهد حاکی از رقابتی بودن و مشارکت بالا در انتخابات پیش رو است که امیدواریم با همکاری یکدیگر بتوانیم انتخاباتی باشکوه و در تراز اصفهان برگزار کنیم.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است