کد خبر : 264821
انتشار : ۱۴۰۲/۰۷/۱۸ - 16:07
دسته‌بندی : اخبار ویژه، سلامت
چاپ

مجتبی ذوالنوری: آمریکایی‌ها در برد موشک هایمان هستند

ذوالنوری نایب رییس مجلس در پاسخ به این سوال که با توجه به صحبت‌های آمریکا مبنی بر اینکه می‌دانند ایران در عملیات دست داشته اما مدارک لازم را در اختیار ندارند حال آیا ایران با تهدید روبرو است، گفت: این ادعاها تازه نیست و از قدیم هم این ادعاها را داشتند و هیچ وقت برای ادعاهایشان مدرک نداشتند، ادعای بی مدرک یعنی اتهام.

مجتبی ذوالنوری: آمریکایی‌ها در برد موشک هایمان هستند

به گزارش سایت خبری مدارا؛ جماران نوشت: مجتبی ذوالنوری نماینده مردم قم و نایب رئیس مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه معادلات منطقه با توجه به تحولات در اراضی اشغالی چگونه خواهد بود، گفت:  رژیم صهیونیستی ولیده استکبار جهانی است. و بدون نظام سلطه و استکبار جهانی حیات و معنی و مفهومی ندارد. یعنی باید صهیونیسم بین الملل را یک بلیه جهانی باور کنیم و صهیونیسم بین‌الملل یک معلم و سگ آموزش دیده در منطقه دارد و آن هم رژیم صهیونیستی است. لذا آن‌ها فقط برای مردم فلسطین و منطقه منشا خطر نیست بلکه برای صلح جهانی و همه بشریت خطری جدی است. به این دلیل که یک رژیم ایدئولوژیکی مبتنی بر هم یهودیت افراطی و هم مبتنی بر صهیونیسم بین المللی است. و نطفه‌اش از ابتدا یک نطفه حرام بود. در سال ۱۹۶۴ با اعلامیه بالفور انگلیسی و با تلاش آمریکا این را به وجود آورده و ابتدا آمدند دولت سازی کردند چون غلبه با مردم مسلمان و عرب فلسطین بود، طبیعتا باید ملت سازی می‌کردند لذا موج مهاجرت یهودیان افراطی را از سراسر دنیا به فلسطین اشغالی با کمک کشور ها و قدرت‌های بزرگ سلطه گر انجام شد و در حقیقت در فلسطین ملت سازی کردند.

وی ادامه داد: دولتی رژیم جعلی و ساختگی است و نطفه‌اش بر زور و فشار استوار است، تمام این سرزمین‌ها غصبی است و بر خرابه‌های منازل مردم فلسطین بنا ایجاد کردند و این حق مسلم مردم فلسطین است که از میراث تاریخی خود و از خانه ابا و اجدادی خود و از آزادی خود دفاع کنند ولی متاسفانه دنیای استکبار که همیشه استاندارد دوگانه که نخ استاندارد چندگانه داشته می بینیم.

وی تصریح کرد: برخلاف همه شعارهای فریبکارانه حقوق بشر، زن و کودک و به رسمیت شناختن حدود مرزی و استقلال کشور ها و تمامیت ارضی و حق حاکمیت و بر خلاف همه حرف‌هایی که زدند. امروز می‌بینیم ۶ ناو آمریکا برای پشتیبانی از یک رژیم متجاوز کودک کش حرکت می‌کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی تصریح کرد: امروز ما شاهد جنایات جنگی گسترده هستیم؛ از جمله قطع کردن آب، برق و گاز که زن و کودک و همه مردم فلسطین را از بین می‌برد را شاهد هستیم. ولی نه تنها نظام سلطه حساسیتی نسبت به این موضوع نشان نمی‌دهد بلکه از رژیم صهیونیستی پشتیبانی می‌کنند و خبرها را وارونه جلوه می‌دهند. حتی رسانه‌های خارج نشین ضد انقلاب که علیه جمهوری اسلامی فعال بودند امروز تمام بضاعت خود را در دفاع از رژیم غاصب به کار گرفته‌اند و مظلومیت رژیم صهیونیستی را کتمان می‌‌کنند. متاسفانه امپراتوری رسانه‌ای و رسانه سلطه کاملا در خدمت نظام سلطه و رژیم صهیونیستی قرار دارد و همه این‌ها ظلم به مردم فلسطین می‌کنند اینجا جا دارد دولت‌هایی که خط سازش و به رسمیت شناختن رژیم صهیونیستی را دنبال می‌کردند تجدید نظر کنند و به خواست ملت‌هایشان احترام بگذارند.

ذوالنوری با بیان اینکه بسیار از کشورها به دفاع از فلسطین پرداختند گفت: کشورهای عربی و اسلامی و حتی در کشور‌های غربی شاهد موج گسترده حمایت از فلسطین هستیم. اینجا باید چشم‌های بسته خود را باز کنند و سری را که عمدا زیر برف کردند را خارج کنند و واقعا ببینند این حرکت و بیداری جدیدی که در ملت های دنیا در دفاع از مردم مظلوم فلسطین ایجاد شده و علیه نژاد پرستی و سلطه گری و ظلم به راه افتاده را ببینند و نسبت به این‌ها اهتمام بدهند. ما امیدواریم این حرکتی باشد که به بحث رسمیت شناختن اسراییل در منطقه برای همیشه نابود کند و مهر باطل شدی بر معامله قرنی باشد که خروجی آن باید به رسمیت شناختن رژیم صهیونیستی می‌بود. انشالله این منشا یک حرکت جدید است در دوره‌های گذشته حرکت‌هایی که مقاومت انجام می‌داد برای شکستن هیمنه رژیم صهیونیستی بود ولی امروز حرکت جدید در تاریخ فلسطین بی‌سابقه است و حرکتی برای خورد کردن استخوان‌های رژیم صهیونیستی است و به حمدالله صدای شکسته شدن این استخوان‌ها به گوش می‌رسد و در طول تاریخ شکل گیری رژیم صهیونیستی در این ۸۰ سال تا به امروز چنین استیصال و درماندگی را برای سران رژیم صهیونیستی شاهد نبودیم و بعد موج فرار مهاجرین غاصب قطعا از اسرائیل شروع خواهد شد

نماینده مردم قم افزود: رژیم صهیونیستی دو پایه دارد؛ یک رژیم جعلی و دوم مردم غاصب مهاجر. موج فرار مهاجرین غاصب که شروع شود دولت بی ملت هم زمین خواهد خورد و شکسته خواهد شد.

نایب رییس مجلس در پاسخ به این سوال که با توجه به صحبت‌های آمریکا مبنی بر اینکه می‌دانند ایران در عملیات دست داشته اما مدارک لازم را در اختیار ندارند حال آیا ایران با تهدید روبرو است، گفت: این ادعاها تازه نیست و از قدیم هم این ادعاها را داشتند و هیچ وقت برای ادعاهایشان مدرک نداشتند، ادعای بی مدرک یعنی اتهام.

وی افزود: ولی چون آن‌ها رسانه سلطه را در اختیار دارند می‌آیند و از این برای فریب افکار عمومی استفاده می‌کنند مگر علیه عراق اطلاعات داشتند که به عراق حمله کردند امروز خودشان می‌گویند که ما هیچ مدرکی علیه عراق نداشتیم ولی افکار را همراه کردند و در سلطه گران وحدت ایجاد کردند و توانستند کار خود را پیش ببرند اینجا آمریکایی‌ها گیر هستند و نمی‌توانند هیچ غلطی بکنند امروز جمهوری اسلامی به حدی از بازدارندگی رسیده است که اگر هر دست تجاوزگری به سمت جمهوری اسلامی ایران بلند شود قطعا قطع خواهد شد لذا ما امروز عمق استراتژیک آمریکایی ها در برد موشک هایمان هست امروز جمهوری اسلامی در منطقه و در دنیا توانسته اقداماتی انجام بدهد امروز جمهوری اسلامی در حیاط خلوت آمریکایی ها حضور دارد دوران بزن در رو تمام شده و آن‌ها نمی‌توانند علیه جمهوری اسلامی اقدام بی‌جوابی انجام دهند.

اخبار مرتبط:
سرانه سلامت تهران در وضعیت مطلوبی قرار ندارد
سرانه سلامت تهران در وضعیت مطلوبی قرار ندارد

رئیس کمیته سلامت شورای اسلامی شهر تهران گفت: سرانه سلامت در شهر تهران با توجه به جمعیت شهر تهران در مقایسه با بسیاری از استانها در وضعیت مطلوب قرار ندارد.

بیمارستانی در اسپانیا برای تقویت روحیه بیماران از سگ‌ها کمک می‌گیرد
بیمارستانی در اسپانیا برای تقویت روحیه بیماران از سگ‌ها کمک می‌گیرد

بیمارستان «del Mar» در بارسلونا با همکاری بنیاد «Affinity» که در حوزه درمان با کمک حیوانات فعالیت دارد، طرحی را به صورت آزمایشی برای بهبود شرایط روحی بیماران در بخش مراقبت‌های ویژه این بیمارستان راه‌اندازی کرده است.

برای رهایی از کبد چرب این پنج نوشیدنی ساده را میل کنید
برای رهایی از کبد چرب این پنج نوشیدنی ساده را میل کنید

با پیروی از یک رژیم غذایی سالم می توان از پیشرفت روند چرب شدن کبد پیشگیری کرد.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است