کد خبر : 263749
انتشار : ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - 16:34
دسته‌بندی : سیاسی
چاپ

امام جمعه موقت اصفهان: مردم نباید فریب ظواهر زندگی را بخورند

امام جمعه موقت اصفهان: گفت: جوانان تشنه دانستن و آگاهی هستند باید قبل از اینکه دشمنان مغز و دل این جوانان را با فریب پر کند آنها را با فرهنگ ایثار و شهادت و مجاهدت‌های دفاع مقدس آشنا کنیم ولی تا الان در این زمینه کم‌کاری کرده‌ایم.

امام جمعه موقت اصفهان: مردم نباید فریب ظواهر زندگی را بخورند

به گزارش سایت خبری مدارا؛  فارس نوشت: حجت‌الاسلام سیداحمد محمودی امام جمعه موقت اصفهان در خطبه‌های این هفته نماز جمعه اصفهان، در مصلای امام خمینی(ره)  اظهار داشت: مبادا فریب ظواهر زندگی را  بخوریم چرا که جاهلیت در دنیای امروز خودنمایی می‌کند امروز به برکت اسلام و قرآن رفتار و فرهنگ ما تغییر کرده است ولی همیشه به انوار قدسی قرآن نیاز داریم.

وی افزود: هفته دفاع مقدس و تجلیل از ۲۴ هزار شهید در استان اصفهان بسیار درس آموز برای سعادت دنیا و آخرت است و شهیدان گلگون کفن ستارگان راهنما و الگوی بی زوال برای همه نسلها هستند.

محمودی گفت: جوانان تشنه دانستن و آگاهی هستند باید قبل از اینکه دشمنان مغز و دل این جوانان را با فریب پر کند آنها را با فرهنگ ایثار و شهادت و مجاهدت‌های دفاع مقدس آشنا کنیم ولی تا الان در این زمینه کم‌کاری کرده‌ایم.

امام جمعه موقت اصفهان با بیان اینکه از جمله انگیزه‌های شهیدان حکمت بوده و حکمت گمشده مؤمن است، ادامه داد: ساخت و پرتاب ماهواره نور ۳ اثر همین حکمت‌ها و انگیزه‌های شهیدان است؛ کشورهای محدودی هستند که همزمان امکان ساخت و پرتاب ماهواره را دارند، اما ما با این حکمت‌ها و تلاش همراه با تدین به قله نزدیک شده‌ایم.

وی با تاکید بر اینکه دشمنان از اندیشه‌های شهدا و مجاهدان زخمی شده اند تصریح کرد: در این مدت سربازان گمنام امام زمان(عج) ضربات سنگینی بر پیکره دشمن وارد کردند و این نیز از ثمرات همین حکمت‌ها است.

امام جمعه موقت اصفهان با اشاره به حضور رئیس جمهور در اصفهان و بهره برداری از طرح های عمرانی و افتتاحیه جایزه مصطفی اظهار داشت: جایزه مصطفی(ص) انگیزه حکیمانه دارد و به دنبال معرفی نخبگان و تقدیر بزرگان علم در دنیای اسلام است و از تلاش‌های جهادی و شبانه روزی رییس جمهور تقدیر کرد.

اخبار مرتبط:
شکوری‌راد: فساد در کشور ما به یک امر روتین تبدیل شده / پوست مسئولان هم کلفت شده حسایت نشان نمی‌دهند
شکوری‌راد: فساد در کشور ما به یک امر روتین تبدیل شده / پوست مسئولان هم کلفت شده حسایت نشان نمی‌دهند

عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت ایران گفت: وقتی حاکمیت شهروندان را به خودی و غیرخودی تقسیم می‌کند و همه توجهات خود را برای کنترل غیرخودی‌ها می‌گذارد، ناگزیر چشمش را بر تخلفات و فسادی که در مجموعه نیروهای خودی رخ می‌دهد، می‌بندد یا حساسیت‌های خود را کاهش می‌دهد؛ به نوعی که این فسادها بسیار دیر کشف یا با آن برخورد می‌شود.

محمدباقر نوبخت: همین مجلس انقلابی نگذاشت تحریم‌ها را لغو کنیم
محمدباقر نوبخت: همین مجلس انقلابی نگذاشت تحریم‌ها را لغو کنیم

رئیس سازمان برنامه و بودجه دولت روحانی گفت: من و دوستانم بلد نیستیم در شرایط تحریم کشور را اداره کنیم، هیج وقت هم چنین ادعایی نداشتیم. داشتیم کاری می‌کردیم که تحریم‌ها لغو شود، همین مجلس کنونی نگذاشت.

نماینده مجلس: اختلاس چای دبش بیش از ۱۵۰هزارمیلیارد دلار است / ساختار مدیریتی ما خاوری‌پرور است
نماینده مجلس: اختلاس چای دبش بیش از ۱۵۰هزارمیلیارد دلار است / ساختار مدیریتی ما خاوری‌پرور است

محمد وحیدی نماینده بجنورد با اشاره به فساد سه میلیارد دلاری واردات چای می‌گوید: اختلاس کنونی که بیش از سه هزار میلیارد دلار است، می‌شود ۱۵۰ هزار میلیارد تومان، یعنی ۱۵۰ همت. حال اگر این مبلغ عظیم که فساد شده، یک‌جا به سیستم آموزش و پرورش کشور تزریق می‌شد، حداقل ۱۰۰ هزار کلاس درس در مملکت ایجاد می‌شد و این یعنی بستن پرونده مدرسه‌های تخریبی.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است