کد خبر : 263739
انتشار : ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - 10:49
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

آغاز عملیات احداث شبکه دسترسی ۲۴ متری به مسکن مهر کاشان

شهردار کاشان از آغاز عملیات احداث و بازگشایی شبکه ۲۴ متری برای دسترسی اهالی مسکن مهر به محور امیرکبیر خبر داد.

آغاز عملیات احداث شبکه دسترسی ۲۴ متری به مسکن مهر کاشان

به گزارش سایت خبری مدارا؛ کیومرث محمدپور با اشاره به ساخت مجتمع‌های مسکونی در مسکن مهر و لزوم ساخت راه ارتباطی برای ساکنین این مجتمع اظهار داشت: شبکه ۲۴ متری برای دسترسی اهالی مسکن مهر به محور امیرکبیر احداث و بازگشایی می‌شود.

به نوشته مهر؛ وی ابراز داشت: شبکه ۳۶ متری مسیر دیگری است که برای دسترسی مسکن مهر به محور فین در نظر گرفته شده است.

شهردار کاشان با اشاره به آغاز فرآیند آزادسازی‌ها در برای اجرای این شبکه دسترسی، اعتبار لازم برای انجام آن را مجموعاً بالغ بر ۱۵۰ میلیارد تومان ذکر و بیان کرد: در گام نخست، آزادسازی چهار پلاک با ارزش ریالی بالغ بر چهار میلیارد تومان در حال انجام است.

وی ضرورت اجرای این طرح‌های ترافیکی، آن را مطالبه دیرینه اهالی فین و مسکن مهر دانست و خاطرنشان کرد: با اجرای این طرح ضمن سهولت دسترسی اهالی مسکن مهر موجب کاهش ترافیک در معابر فین بزرگ و مسیرهای منتهی به آن می‌شود.

محمدپور در خصوص شبکه ۲۴ متری آن را متصل کننده مسکن مهر به محور امیرکبیر عنوان کرد و افزود: این مسیر که هم در طرح جامع و هم طرح تفصیلی مورد تأکید قرار گرفته پس از تدقیق آماده اجراست.

وی شبکه ۳۶ متری را شامل حدفاصل انتهای مسکن مهر به کوی گذر ذکر و بیان کرد: این مسیر می‌تواند ضمن ایجاد یک راه ارتباطی برای اهالی مسکن مهر، ترافیک سنگین محلات این محدوده به ویژه محله مصلی و کوی گذر را تا حد زیادی کم کند.

شهردار کاشان با اشاره به دشواری فرآیند آزادسازی با توجه به کاربری‌های موجود در این مسیر خاطرنشان کرد: کاربری‌ها در کمیته کار مورد تصویب قرار گرفته است.

وی احداث پارکینگ به مساحت ۱۲ هزار متر مربع را یکی از اقدامات آتی در این طرح یادآور شد: با اجرای این طرح، ایجاد گذرگاه پیاده روی از باغ کهنه تا باغ فین به عنوان یک برنامه در دستور کار قرار خواهد گرفت که این امر می‌تواند در تردد گردشگران و همچنین رفاه حال شهروندان بسیار مؤثر باشد.

محمدپور از تصویب خط بدنه اصلاحی طرح در کمیسیون ماده پنج خبر داد و افزود: با تصویب این طرح در کمیسیون ماده پنج، شهرداری کاشان به اقدامات اجرایی خود در این زمینه می‌پردازد.

اخبار مرتبط:
ضعف در بیلبوردهای فرهنگ‌ساز فضای شهری اصفهان/ زیرساخت‌های فرهنگی و ورزشی برای بانوان عادلانه باشد
ضعف در بیلبوردهای فرهنگ‌ساز فضای شهری اصفهان/ زیرساخت‌های فرهنگی و ورزشی برای بانوان عادلانه باشد

اعضای تشکل‌های دانشجویی دانشگاه‌های اصفهان به مناسبت روز دانشجو با حضور در صحن علنی شورا دیدگاه‌های خود را در خصوص مدیریت شهر و کشور مطرح کردند.

دانشگاه علوم پزشکی آمار مرگ و میر ناشی از آلودگی هوا را ارائه دهد
دانشگاه علوم پزشکی آمار مرگ و میر ناشی از آلودگی هوا را ارائه دهد

رئیس شورای شهر اصفهان گفت: مسئولان دانشگاه علوم پزشکی باید آمار مرگ و میر ناشی از آلودگی هوا را ارائه دهند.

فرماندهی انتظامی اصفهان: تبعیضی بین قهرمانان ورزش در معافیت سربازی نیست
فرماندهی انتظامی اصفهان: تبعیضی بین قهرمانان ورزش در معافیت سربازی نیست

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: کلیه ورزشکاران قهرمان در صورت کسب مقام قهرمانی مسابقات المپیک، جهانی و آسیایی ازمعافیت سرباز قهرمان بهره‌مند می‌شوند.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است