کد خبر : 263617
انتشار : ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - 10:51
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

آبرسانی به مجتمع ۱۹ روستایی سعیدآباد گلپایگان آغاز شد

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان از آغاز عملیات آبرسانی به مجتمع ۱۹ روستایی سعید آباد گلپایگان با هدف تامین آب آشامیدنی روستاییان از تصفیه خانه آب این شهرستان خبرداد.

آبرسانی به مجتمع ۱۹ روستایی سعیدآباد گلپایگان آغاز شد

به گزارش سایت خبری مدارا؛ حسین اکبریان اظهار داشت: با اجرای این عملیات بیش از ۶ هزار و ۶۷۸ نفر از اهالی روستاهای سعید آباد، قشلاق، درب امامزاده، فرج آباد، غرقه، فقستان، رباط محمود، اسفاجرد، علی آباد، خاکه، رباط ابوالقاسم، ضامن آباد، ملازجان، مزرعه، قالقان، دستجرده، رباط قالقان، آزادان و رباط سرخ از آب شرب پایدار برخوردار می‌شوند.

به نوشته مهر؛ وی افزود: آب شرب این روستاها از پمن حلقه چاه تأمین می‌شد که در سال‌های اخیر برخی به دلیل وقوع خشکسالی‌های مستمر با کمبود آب مواجه می‌شدند اما با اجرای این پروژه ساکنان این روستاها از آب شرب سالم و بهداشتی به صورت پایدار برخوردار می‌شوند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان با بیان اینکه در آینده نزدیک عملیات آبرسانی به مجتمع ۱۹ روستایی سعید آباد در منطقه گلپایگان به پایان می‌رسد، اظهار داشت: پیش بینی می‌شود تا پایان آذر ماه، عملیات آبرسانی به مجتمع ۱۹ روستایی سعید آباد در منطقه گلپایگان به پایان برسد.

اکبریان خاطرنشان کرد: آبرسانی از سمت روستای اسفرجان تا ابتدای روستای قالقان به طول ۲ کیلومتر و از جهت دیگر از جاده صفاییه گلپایگان تا ابتدای روستای ضامن آباد به طول سه کیلومتر به مجتمع روستایی سعید آباد در دستور کار قرار می‌گیرد که با استفاده از لوله با قُطرهای ۱۶۰ و ۱۱۰ میلی متر انجام می‌شود.

اخبار مرتبط:
اولویت اول دادگستری اصفهان، رسیدگی به پرونده‌های مسن است
اولویت اول دادگستری اصفهان، رسیدگی به پرونده‌های مسن است

رئیس کل دادگستری استان اصفهان با تأکید بر کاهش اطاله دادرسی گفت: اولویت اول دادگستری اصفهان، رسیدگی به پرونده‌‌های مسن و تمام ظرفیت‌های دادگستری معطوف انجام این امر خواهد شد.

سلول‌های کشنده طبیعی از سلول بنیادی خون بندناف در اصفهان تولیدشد
سلول‌های کشنده طبیعی از سلول بنیادی خون بندناف در اصفهان تولیدشد

اصفهان - جمعی از پژوهشگران اصفهانی به فناوری تولید سلول‌های کشنده طبیعی از سلول‌های بنیادی خون بندناف و مهندس آن برای درمان انوع سرطان دست یافتند.

استاندار اصفهان: تربیت معنوی دانش‌آموزان امری فرعی در نظام آموزشی نیست
استاندار اصفهان: تربیت معنوی دانش‌آموزان امری فرعی در نظام آموزشی نیست

استاندار اصفهان گفت: تربیت معنوی افراد نمی‌تواند به عنوان امری فرعی در نظام آموزشی قلمداد شود و برنامه‌ریزی در حوزۀ نماز سرمایه‌گذاری است که تعالی در آینده را رقم می‌زند.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است