کد خبر : 263229
انتشار : ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - 10:32
دسته‌بندی : اجتماعی، اخبار ویژه
چاپ

زاکانی: کاری می‌کنیم هر شخصی بیاید ایران، عاشق شَود

شهردار تهران درباره انتقادات نصب بیلبوردهای خوش‌آمدگویی از تیم النصر در سطح شهر که مطرح می‌شود چرا باید برای یک تیم باشگاهی چنین بیلبوردهای زده شود، گفت: فضایی که از بیرون برای ایران عزیز ما درست می‌کنند، یک فضای کاملا ناسالم و نادرست است و ما بر عکس فضایی را در داخل کشور و شهر تهران ایجاد می‌کنیم که هر شخصی بیاید مشتاق و عاشق ایران می‌شود.

زاکانی: کاری می‌کنیم هر شخصی بیاید ایران، عاشق شَود

به گزارش سایت خبری مدارا؛ ایلنا نوشت: علیرضا زاکانی شهردار تهران درباره انتقادات نصب بیلبوردهای خوش‌آمدگویی از تیم النصر در سطح شهر که مطرح می‌شود چرا باید برای یک تیم باشگاهی چنین بیلبوردهای زده شود، گفت: فضایی که از بیرون برای ایران عزیز ما درست می‌کنند، یک فضای کاملا ناسالم و نادرست است و ما بر عکس فضایی را در داخل کشور و شهر تهران ایجاد می‌کنیم که هر شخصی بیاید مشتاق و عاشق ایران می‌شود.

بخش هایی از گفت و گوی زاکانی را در ادامه می خوانید:

  • مصاحبه‌های سرمربی و بازیکن‌های مطرح تیم النصر را ببینید این اشتیاق و علاقه را به ایران مشاهده خواهید کرد، این بخش از آن اثری است از بعد تصویری در ذهن این افراد می‌نشیند و آن چیزی که دیگران در خارج از کشور ترسیم می‌کنند و خلاف می‌گویند را نقش برآب می‌کند.
  • درباره این‌که آیا این روند برای سایر تیم‌های خارجی دیگری که به کشور می‌آیند ادامه خواهد داشت یا این نوع استقبال شهرداری مختص به النصر و بازیکن سرشناس آنان کریستین رونالدو بوده است،  آن چیزی که بتواند اثر و مقصود ما را داشته باشد صورت می‌گیرد. النصر اولین تیمی بود که با این وضعیت به تهران می‌آمد و قبل از آن هم تبلیغ نادرستی درباره کشور ما شده بود ما با یک سیاستی این کار را انجام دادیم که پیام مثبت را داشته باشد و واقعیت‌ها را نشان دهد.
اخبار مرتبط:
محمد درویش: ۸% مُرده‌زایی جنین در کشور به دلیل آلودگی هواست / آلودگی هوا باعث افزایش سکته‌های قلبی شده
محمد درویش: ۸% مُرده‌زایی جنین در کشور به دلیل آلودگی هواست / آلودگی هوا باعث افزایش سکته‌های قلبی شده

فعال و کارشناس حوزه محیط زیست: همین الان اعلام شده که 8 درصد مرده‌زایی جنین در کشور به دلیل تاثیر مستقیم آلودگی هواست. ما یکی از بالاترین نرخ‌های مرده‌زایی جنین را داریم. از آن سو دولت و حکومت مردم را به زاد و ولد تشویق می‌کنند و از سوی دیگر به دلیل آلودگی هوا زوج‌هایی که با دشواری بچه‌دار می‌شوند، جنین را به دلیل آلودگی هوا از دست می‌دهند که این خود باعث افسردگی و خسارت‌های روانی می‌شود.

۶ماه پس از انتشار یک فیلم غیراخلاقی؛ رضا ثقتی بازداشت شد
۶ماه پس از انتشار یک فیلم غیراخلاقی؛ رضا ثقتی بازداشت شد

چندی پیش انتشار یک فیلم (لواط رضا ثقتی مدیر کل ارشاد گیلان) در فضای مجازی حواشی بسیاری را به همراه داشت. پس از انتشار این فیلم غیراخلاقی که از یک مقام مسئول و فرد دیگری به ثبت رسیده و منتشر شده بود تحقیقات قضایی پرونده شروع شد.

جزئیات جدید از قتل داریوش مهرجویی و همسرش
جزئیات جدید از قتل داریوش مهرجویی و همسرش

رئیس کل دادگستری استان البرز گفت که با توجه به دستور رئیس قوه قضاییه در کمتر از دو ماه پس از وقوع قتل مرحوم مهرجویی و همسر وی، کیفرخواست چهار متهم پرونده صادر و جهت رسیدگی به دادگاه کیفری یک استان البرز ارجاع شد.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است