کد خبر : 263156
انتشار : ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - 11:09
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

کشف اموال ۱۴ هزار دلاری مفقود شده گردشگر آلمانی

فرمانده انتظامی شهرستان سمیرم گفت: اموال مفقود شده گردشگر آلمانی که بالغ بر ۱۴ هزار دلار ارزش داشت با تیزبینی مأموران کلانتری بیده کشف و تحویل او شد.

کشف اموال ۱۴ هزار دلاری مفقود شده گردشگر آلمانی

به گزارش سایت خبری مدارا؛ هفته گذشته بود که سروان مسعود صالح‌پور مأمور وظیفه‌شناس یگان امداد فرماندهی انتظامی شهرستان اصفهان هنگام گشت‌زنی در سطح حوزه استحفاظی متوجه کیف دستی روی زمین می‌شود که با توجه به حس مسؤولیت‌پذیری خود اقدامات لازم را برای شناسایی صاحب آن انجام می‌دهد.

به نوشته فارس؛ در بررسی‌های صورت گرفته کیف پول حاوی ۴ فقره چک به ارزش ۴ میلیارد و ۳۶۰ میلیون ریال، ۲ فقره چک سفید امضا، ۴ میلیون ریال وجه نقد، یک جلد دسته چک، ۲ کارت ملی، یک کارت سوخت و ۸ کارت عابر بانک و یک دفترچه حساب بود. صاحب کیف که پس از اطلاع از پیدا شدن آن بسیار شادمان شده بود با مراجعه به پلیس کیف خود را از دست مامور وظیفه شناس دریافت کرد.

روز گذشته نیز یک مأمور وظیفه‌شناس دیگر به نام استوار یکم رضا عمادی از ماموران پلیس فرماندهی انتظامی شهرستان شهرضا حاضر در صحنه تصادف مبالغی دلار را که بر اثر واژگونی خودرو بلاصاحب رها شده بود پیدا کرده و ضمن جمع‌آوری ۳۹۰۰ دلار موجود، تمامی آن را و به رسم امانتداری به صاحبش بازگرداند.

امروز نیز در شهرستان سمیرم اموال مفقود شده گردشگر آلمانی که بالغ بر ۱۴ هزار دلار ارزش داشته است توسط ماموران انتظامی کلانتری بیده به گردشگر آلمانی بازگردانده می‌شود.

محمودرضا صادقی فرمانده انتظامی شهرستان سمیرم در این باره اظهار داشت: در پی مراجعه حضوری گردشگر آلمانی حاضر در شهرستان به پلیس مبنی بر مفقودی اموالش از قبیل لپ تاپ، دوربین عکاسی، تعدادی از وسایل شخصی سفر و مقدار ۶۸۰ دلار وجه نقد در یکی از محلات گردشگرپذیر شهرستان، بلافاصله اقدامات مأموران انتظامی کلانتری بیده برای امدادرسانی به این گردشگر آغاز شد.

وی گفت: با بررسی‌های میدانی پلیس در نهایت تمامی اموال مفقود شده این گردشگر آلمانی توسط ماموران انتظامی کلانتری بیده در اطراف یکی از باغات شهرستان در کمتر از ۲ ساعت کشف و صحیح و سالم تحویل وی شد.

صادقی با اشاره به اینکه ارزش اموال کشف شده این توریست آلمانی نزدیک به ۱۴ هزار دلار بوده است، خاطرنشان کرد: حسن نیت و تلاش پلیس برای کمک‌رسانی به این گردشگر سبب رضایت‌مندی مهمان آلمانی این شهرستان از خدمت‌رسانی ماموران پلیس شد.

اخبار مرتبط:
استاندار اصفهان: تربیت معنوی دانش‌آموزان امری فرعی در نظام آموزشی نیست
استاندار اصفهان: تربیت معنوی دانش‌آموزان امری فرعی در نظام آموزشی نیست

استاندار اصفهان گفت: تربیت معنوی افراد نمی‌تواند به عنوان امری فرعی در نظام آموزشی قلمداد شود و برنامه‌ریزی در حوزۀ نماز سرمایه‌گذاری است که تعالی در آینده را رقم می‌زند.

تقاطع حادثه‌خیز گورت در ابتدای محور اصفهان-نایین مسدود شد
تقاطع حادثه‌خیز گورت در ابتدای محور اصفهان-نایین مسدود شد

رئیس پلیس راه استان اصفهان از مسدود شدن تقاطع گورت ابتدای محور اصفهان-نایین که سالانه جان تعداد زیادی از هموطنان را می‌گرفت خبر داد.

رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان: تاکنون تخلف انتخاباتی گزارش نشده است
رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان: تاکنون تخلف انتخاباتی گزارش نشده است

رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان گفت: تشکل‌های سیاسی که در حال حاضر برنامه‌ریزی می‌کنند تا فرآیند تعیین کاندیداهای مورد نظر خود را مشخص کنند، اگر فرد یا افرادی را به عنوان کاندیدای قطعی معرفی نکنند، تخلف تبلیغات انتخاباتی نکرده‌اند.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است