کد خبر : 263081
انتشار : ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - 13:18
دسته‌بندی : اسلاید، اقتصادی
چاپ

راغفر: اصلی‌ترین متهم تَورم در کشور، حکومت است I طی این سال‌ها، دست دولت و حاکمیت هَمواره در جیب مردم بوده

استاد اقتصاد دانشگاه الزهرا گفت: تاسف بار است که در این سال ها، دست دولت و حاکمیت با افزایش قیمت ارز و نرخهای مالیاتی در جیب مردم بوده است. این بی اخلاقی که به دنبال این تورم ایجاد می شود، باعث می شود که دست مردم هم در جیب هم برود، اما آن 50درصدی که هیچ ندارند، باید از کجا تامین شوند!

راغفر: اصلی‌ترین متهم تَورم در کشور، حکومت است I طی این سال‌ها، دست دولت و حاکمیت هَمواره در جیب مردم بوده

به گزارش سایت خبری مدارا؛ جماران نوشت: دولت سیزدهم، در زمان آغاز به کار خود اعلام کرد برای اداره کشور برنامه ۷ هزار صفحه‌ای دارد و شعارهایش را بر اساس برنامه های مدون مطرح کرده است، اما بعد از ۲۰ ماه از آغاز به کار دولت، رئیس جمهور وزرای اقتصادی را مکلف کرد برنامه های پیشنهادی خود را در قالب نسخه عملیاتی و اجرایی مهار تورم و تولید ارائه کنند. هر چند در ماه های گذشته، به بیان راهبردهایی تحت عنوان برنامه کنترل تورم اشاره شده، اما تورم همچنان مهمترین موضوع یا معضل اقتصاد ایران است.

دکتر فرشاد مومنی – استاد دانشگاه علامه طباطبایی و رئیس موسسه مطالعات دین و اقتصاد و دکتر حسین راغفر، استاد اقتصاد دانشگاه الزهرا، در نشستی با بررسی مهمترین علل و ریشه های تورم، به بیان راهکارهایی در این ارتباط پرداختند.

اخبار مرتبط:
نماینده مجلس: میدان آرش ذخایر زیادی ندارد
نماینده مجلس: میدان آرش ذخایر زیادی ندارد

هادی بیگی‌نژاد عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: حجم ذخایر میدان آرش مشخص است و به میزانی نیست که کشور‌ها بخواهند بر سر آن مجادله کنند، راه حل موضوع، مذاکره است.

امیرعبداللهیان: بعد از سخنرانی حسن نصرالله برخی دوستان ارزشی می‌گفتند ما انتظار دستور حمله به اسرائیل را داشتیم
امیرعبداللهیان: بعد از سخنرانی حسن نصرالله برخی دوستان ارزشی می‌گفتند ما انتظار دستور حمله به اسرائیل را داشتیم

وزیر خارجه ایران گفت: بعد از سخنرانی سیدحسن نصرالله برخی از دوستان ارزشی در وزارت خارجه با ما تماس گرفتند و گفتند که ما انتظار دستور حمله گسترده به رژیم صهیونیستی را داشتیم. ما به گروه‌های مقاومت دستور نمی‌دهیم و آنها بر اساس تصمیمات خود اقدام می‌کنند.

پاسخ امام جمعه رشت به انتقادها درباره سکوتش درباره فساد چای دبش/  فلاحتی: ما که نباید همه چیز را در نماز جمعه بگوییم
پاسخ امام جمعه رشت به انتقادها درباره سکوتش درباره فساد چای دبش/ فلاحتی: ما که نباید همه چیز را در نماز جمعه بگوییم

رسول فلاحتی امام جمعه رشت گفت: کشف حجاب امر عام‌البلوی است؛ چیزی است که همه مردم می‌بینند که خانم‌ها کشف حجاب می‌کنند؛ در حالی که در جامعه اسلامی، حجاب از ضروریات دین است. این را همه می‌دانند و اسم خاصی را نمی‌برم و می‌گویم همه کشف حجاب‌ها باید جمع شود. مردم می‌بینند فسادی علنی می‌شود و مستند نمی‌خواهد.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است