نماینده مجلس: هر چقدر جریمه بیشتر باشد، بی‌حجابی کمتر خواهد شد

رئیس کمیسیون قضایی مجلس گفت: بسیاری از موضوعات و جرم ها با جریمه کردن کاهش پیدا کرده و جواب گرفته است قطعا در رابطه با بی حجابی در جامعه نیز جریمه کردن جواب خواهد داد.

به گزارش سایت خبری مدارا؛ دیدبان نوشت: حجت‌الاسلام موسی غضنفرآبادی، رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس در واکنش به انتقادها از لایحه حجاب و عفاف و اخذ جریمه از زنان و دختران کشف حجاب کننده گفت: «جریمه کردن زنان و دختران بی حجاب و کسانی که کشف حجاب می کنند، بسیار موثر است. هر چقدر جریمه بیشتر باشد، جرم کشف حجاب کمتر خواهد بود»

این نماینده مجلس اضافه کرد: «لایحه حجاب و عفاف مراحل پایانی خود را طی می‌کند و در حال حاضر منتظر این هستیم تا برای بررسی زمان اجرای آن، و گرفتن رای از نمایندگان به صحن علنی مجلس بیاید.»

غضنفرآبادی عنوان کرد: «این لایحه ایرادات کمی داشت که رییس محترم قوه قضاییه اعمال نظر کردند که ما نیز بایستی در کمیسیون حقوقی و قضایی به آنها رسیدگی کنیم که با توجه به کم بودن ایرادات، شاید طی ۲ جلسه ایرادات را رفع شوند که پس از تصویب در کمیسیون باید در دستور کار مجلس قرار گیرد.»

رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس تاکید کرد: «جریمه کردن زنان و دختران بی حجاب و کسانی که کشف حجاب می کنند، بسیار موثر است. هر چقدر جریمه بیشتر باشد، جرم کشف حجاب کمتر خواهد بود. بسیاری از موضوعات و جرم ها با جریمه کردن کاهش پیدا کرده و جواب گرفته است قطعا در رابطه با بی حجابی در جامعه نیز جریمه کردن جواب خواهد داد.»