کد خبر : 261666
انتشار : ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - 18:04
دسته‌بندی : سیاسی
چاپ

دفتر احمدی نژاد فعالیت رسمی انتخاباتی او را تکذیب کرد

دفتر محمود احمدی‌نژاد «هرگونه برنامه و فعالیت انتخاباتی» رسمی او را در دو انتخابات اسفندماه تکذیب کرد و مدعی شد که «جریانات ورشکسته سیاسی و عناصر مغرض معلوم الحال با انتشار شایعات بی اساس»، «کوشیده‌اند تا از موقعیت سیاسی، محبوبیت اجتماعی و جایگاه ممتاز ایشان در قلوب شریف ملت بزرگ ایران سوءاستفاده کنند».

دفتر احمدی نژاد فعالیت رسمی انتخاباتی او را تکذیب کرد

به گزارش سایت خبری مدارا؛ انصاف نیوز نوشت: عبدالرضا شیخ‌الاسلامی، رئیس دفتر آقای احمدی نژاد در این اطلاعیه نوشته است: «طی هفته‌های اخیر، برخی جریانات ورشکسته سیاسی و عناصر مغرض معلوم‌الحال با انتشار شایعات بی‌اساس و جعل اخبار کاملاً کذب و بی‌اعتبار نظیر ثبت‌نام آقای احمدی‌نژاد برای انتخابات، رایزنی با گروه‌ها و عناصر سیاسی و ائتلاف پنهان و آشکار با آنان، دادن فهرست مستقل و یا مشترک انتخاباتی و یا حمایت از افراد خاص، کوشیده‌اند تا از موقعیت سیاسی، محبوبیت اجتماعی و جایگاه ممتاز ایشان در قلوب شریف ملت بزرگ ایران سوءاستفاده نموده و از این طریق وضعیت به‌شدت نابسامان خود را ترمیم کنند.

اینک و در پی پرسش‌های مکرر اقشار مختلف از هموطنان عزیز ضمن تکذیب همه خبرهای جعلی مورد اشاره و شایعات بی‌اساس مذکور، مؤکداً تصریح می‌نماید که جناب آقای احمدی‌نژاد هیچ برنامه و فعالیت انتخاباتی نداشته و نخواهند داشت. بدیهی است که هرگونه خبرسازی و سوءاستفاده از نام و جایگاه ایشان اقدامی ضداخلاقی، مذموم و محکوم است.»

جریان احمدی نژاد در انتخابات‌های قبلی بدون استفاده از نام او اما در انتخابات‌های مختلف فعالیت داشته‌اند ازجمله در مجلس فعلی تعداد بسیاری از نیروهای این جریان حضور دارند. در انتخابات سال ۱۴۰۰ نیز علی رغم تکذیب رسمی اما این جریان به ابراهیم رئیسی رای داد و تعدادی از وزارتخانه‌ها و دیگر کرسی‌های مدیریتی دولت را در اختیار گرفت.

اخبار مرتبط:
بذرپاش: خیلی‌ها دنبال تک دوره‌ای شدن رئیسی بودند؛ احتمالا امروز خوشحال هستند
بذرپاش: خیلی‌ها دنبال تک دوره‌ای شدن رئیسی بودند؛ احتمالا امروز خوشحال هستند

مهرداد بذرپاش گفت: هیچ خللی در کار دولت و خدمت‌رسانی به مردم با شهادت آقای رئیسی ایجاد نخواهد شد.

شورایعالی امنیت ملی تشکیل جلسه داد
شورایعالی امنیت ملی تشکیل جلسه داد

در اولین ساعات صبح امروز چهارشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۳ شورای عالی امنیت ملی با حضور تمامی اعضاء تشکیل جلسه داد.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است