کد خبر : 260999
انتشار : ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - 12:24
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

کشف مزرعه ۵ میلیارد تومانی ماینر در اصفهان

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان از کشف 151 دستگاه ماینر فعال به ارزش 50 میلیارد ریال در عملیات مأموران پلیس آگاهی شهرستان تیران و کرون خبرداد.

کشف مزرعه ۵ میلیارد تومانی ماینر در اصفهان

به گزارش سایت خبری مدارا؛ سردار محمدرضا هاشمی‌فر جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان اظهار داشت: ماموران پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی شهرستان تیران و کرون با انجام یک عملیات اطلاعاتی و فنی از راه‌اندازی و فعالیت مزرعه بزرگ تولید رمز ارز دیجیتال غیرمجاز در یکی از دامداری‌های اطراف این شهرستان مطلع و بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

به نوشته فارس؛ وی افزود: در این راستا مأموران ضمن هماهنگی با مرجع قضائی به این محل اعزام و در بازرسی انجام شده موفق به کشف ۱۵۱ دستگاه ماینر، ۱۱۶ قطعه بُرد ماینر و ۳۹ عدد پاور مخصوص دستگاه‌های تولید رمزارز شدند.

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان با اشاره به اینکه کارشناسان مربوطه ارزش اقلام مکشوفه را ۵۰ میلیارد ریال برآورد کردند، تصریح کرد: بهره‌بردار متخلف این مزرعه شناسایی که در این خصوص اقدامات قانونی لازم با هماهنگی مرجع قضائی در حال انجام است.

اخبار مرتبط:
طرح جامع مدیریت پسماند پزشکی اصفهان به تصویب رسید
طرح جامع مدیریت پسماند پزشکی اصفهان به تصویب رسید

طرح جامع ۱۰ ساله مدیریت پسماند پزشکی استان به تصویب رسید، این طرح در کارگروه ملی با حضور رئیس سازمان حفاظت محیط زیست نیز ارائه و به عنوان الگوی کشوری در مدیریت پسماندهای پزشکی تبدیل شده بود.

آمادگی پلیس اصفهان برای تامین امنیت انتخابات ریاست جمهوری
آمادگی پلیس اصفهان برای تامین امنیت انتخابات ریاست جمهوری

فرمانده انتظامي استان اصفهان با بيان اينکه رقابت، مشارکت، سلامت و امنيت از مؤلفه‌هاي مهم در همه انتخابات به شمار مي‌آيند از آمادگي صددرصدي اين فرماندهي براي تامين امنيت انتخابات چهاردهمين دوره رياست جمهوري در استان اصفهان خبر داد.

استفاده از ظرفیت عید غدیر برای مشارکت در انتخابات
استفاده از ظرفیت عید غدیر برای مشارکت در انتخابات

فرماندار اصفهان گفت: باید از ظرفیت خوب عید سعید غدیر برای مشارکت همگانی در انتخابات پیش رو بهره بگیریم.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است